O2: Výměna provozních systémů, nedostupnost některých služeb

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Klíště 3. 6. 2009 13:46

Myslím si, že oficiální prohlášení pro mého zaměstnavatele:

Vážený zákazníku,
Společnost Telefónica O2 přechází v těchto dnech na nový integrovaný objednávkový systém, který do budoucna nabídne komplexní řešení mobilních a fixních služeb. Je to další logický krok v integraci původních oddělených společností. Bohužel, takto náročné řešení si vyžaduje zásahy do našich systémů a došlo ke zpomalení ve vyřizování požadavků. Na co nejrychlejším přechodu s co nejmenším dopadem na naše zákazníky intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.


mohlo dávno viset na webových stránkách, aby plebs věděl vo co go :-)
Klíště
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petrkiller 3. 6. 2009 13:54

zivan píše:Sorry, ze vam prerusuju dohadovani, ale je uz mozny a "bezpecny" prechod s tarifem od O2 k Vodafonu? Nejlepe bez zruseni toho cisla :)


Ja myslim ze by to po dohode s vodafonem slo .. zkus se zeptat na jejich lince ale pokud mas pausal u o2 na urcitou dobu tak budes za kazdy mesic platit pekny palky
Petrkiller
Junior

Odeslat příspěvekod Petrkiller 3. 6. 2009 13:58

Jo jinak me dnes O2 na lince rekli ze ma sluzba O2 internet na cesty je aktivni a melo by tedy jit se pripojit .. jenze nejde takze si me asi 5 minut prehazovali jako horky brambor od operatora k operatorovi az je to prestalo bavit tak rekli technikovi ten nezjistil zadny problem a nevedel ani proc to nejde tak nam dali cislo na techniky a ze tu sluzbu resetuji ze mam nechat zapnuty modem na pul hodiny a zkusit to..no to jsem zvedavy nema nekdo nejaky napady proc by to nemohlo jit? Overili si nase uzivatelske jmeno i heslo a modem signal ma jen jak se nepripoji tak spadne signal na 0 a porad pise connect jako by se zasekl .. tak ho vypnu zapnu a porad tak dokola a pise mi to nna pc ze vzdaleny pc neodpovedel
Petrkiller
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 3. 6. 2009 14:19

Petrkiller píše:Ja myslim ze by to po dohode s vodafonem slo .. zkus se zeptat na jejich lince ale pokud mas pausal u o2 na urcitou dobu tak budes za kazdy mesic platit pekny palky


Jaka dohoda s Vodafonem? Me zajima, jestli uz funguje prechod bez problemu. Neni to pro me osobne a cca pred 2-3 tydny na pobocce O2 tvrdili, ze jsou problemy s novym systemem a prechod nejde realizovat. Nejake problemy zrejme trvaji dal, jine uz jsou vyresene. Tak se ptam.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kalimiko 3. 6. 2009 14:51

dexter89: z čeho tak soudíš? Mně tvrdili, že po zavedení Claudie byly některé objednávky chybně provedeny a že to je i můj případ. Měnila jsem to v to pondělí, kdy to začlo...
Napadá mě, nedá se třeba provést aktivace nové karty na libovolné neobsazené číslo? Že by se to zkusilo aktivovat znova na mé původní číslo a celé to současné čekání by se tim obešlo...
kalimiko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petrkiller 3. 6. 2009 15:09

zivan píše:
Petrkiller píše:Ja myslim ze by to po dohode s vodafonem slo .. zkus se zeptat na jejich lince ale pokud mas pausal u o2 na urcitou dobu tak budes za kazdy mesic platit pekny palky


Jaka dohoda s Vodafonem? Me zajima, jestli uz funguje prechod bez problemu. Neni to pro me osobne a cca pred 2-3 tydny na pobocce O2 tvrdili, ze jsou problemy s novym systemem a prechod nejde realizovat. Nejake problemy zrejme trvaji dal, jine uz jsou vyresene. Tak se ptam.


Aha ja to spatne pochopil.Ja myslel ze chcete z O2 prejit na vodafone. No tak to same bude i u vodafonu pokud ma ten dotycny pausal u vodafonu na urcitou dobu a zrusi ho driv tak bude platit zbyle mesice navic .. ale podle me by to uz mohlo jit ikdyz si tim nejsem tak jisty muj O2 internet na cesty uz zavedli ale pripojit se stale nejde takze to resim s techniky ale u vas bych doporucoval spis tak mesic nejmin jeste pockat :) mozna ze to O2 nevyresi ani za 10 let protoze O2 je odjakziva jeden velky bordel to same byl i cesky telecom 8-)
Petrkiller
Junior

Odeslat příspěvekod Petrkiller 3. 6. 2009 15:10

kalimiko píše:dexter89: z čeho tak soudíš? Mně tvrdili, že po zavedení Claudie byly některé objednávky chybně provedeny a že to je i můj případ. Měnila jsem to v to pondělí, kdy to začlo...
Napadá mě, nedá se třeba provést aktivace nové karty na libovolné neobsazené číslo? Že by se to zkusilo aktivovat znova na mé původní číslo a celé to současné čekání by se tim obešlo...


Ja myslim ze oni to cislo obsazene maji ale neni aktivovane a asi aktivovat nejde nebo jsou blbi a neumi to :-]
Petrkiller
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 3. 6. 2009 15:58

Petrkiller:
Uuu, je to z O2 do Vodafonu. Netusim ale, proc resis pausal. Ja vim, jak to ma fungovat. Ja chtel jen vedet od nekoho, kdo vidi do aktualnich problemu, jestli uz prevody normalne probihaji.

Nic proti, ale ty uz mi nemusis odpovidat :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X-Brace 3. 6. 2009 20:09

Tak problémy se donesly už i ke mně. Pro jistotu poslední dobou nic neměním a i přes to mi na den vypadl mobilní internet na telefonu, který hlásil že nemám aktivní datovou síť, ten ale po "restartu" datové sítě technikem začal opět fungovat.

Hůře je na tom můj známý, který bohužel ztratil telefon a tak si chtěl nechat vystavit novou sim se stejným číslem. Už 6 pracovních dní čeká až mu jí zapojí a stále nic. Sice mu dali zdarma předplacenou kartu jako náhradu, ale ta po vložení do telefonu se hlásí jako neaktivní a operátoři na lince si s tím neví rady.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dexter89 3. 6. 2009 22:00

to zivan:asi pred hodkou sem byl na prodejne a kolega mi zrovna rikal ze mu nejak neprochazi mnp k nam ale na druhou stranu je to v pohode pokud jiz mas PAC ID tak zajdi na prodejnu a sepiste vypoved, jen ted tedy nevim jestli se nejedna o GOucko? :-) tam staci poslat sms;)
dexter89
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 3. 6. 2009 22:09

Ne, jde o tarif. Diky za info, predam ho dal :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petrkiller 7. 6. 2009 14:06

Ahoj poradi nekdo? Zjistil jsem ze O2 nabizi konferencni hovor..treba se 3mi ucastniky naraz. Zajimalo by me teda kdybych telefonoval pomoci konference se vsemi tremi ucastniky naraz treba 10 minut .. takze bych platil misto 40kč 120kč? Je to tak?
Petrkiller
Junior

Odeslat příspěvekod andre (novy) 7. 6. 2009 15:07

to Kubby: Nech si laskave svoje inteligentni kecy ano. To co zde pisu je prezentovano na intranetu O2, takze to musi asi byt z neci hlavy. A jak ty se prezentujes jako, ze clovek ktery je z tymu co delal tenhle uzasne zabrzdeny system tak by si mohl tyto veci vedet.

Takze te poprosim nenavazej se do me, radeji se starej o to aby cladie fungovala a bud v klidu.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 6. 2009 15:22

Mno, a ty se na ten intranet dostaneš, že to tak přesně víš? Právě tam je napsáno, že to bylo 5-7000 žádostí. Nikoliv 30000. Takže kde je chyba?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod andre (novy) 7. 6. 2009 16:47

vzhledem k tomu, ze jsem zamestnanec tak se na intranet dostanu. To je doufam jasne.
ono tam skutecne tolik pozadavku bylo, mluvim ale o BO rezident, business a corporate. Pocitaji se do toho zmeny tarofu, tisice prevodu cisel a dalsi veci. A hlavne se na intranet respektive infonet nenapsalo uplne vse.

a hlavne skoro cely tyden nefunguje aktivace CDMA neni mozno rezervovat 601 cisla. Alespon toto platilo v patek.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků