Propadlá Go SIMka

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Predseda 12. 4. 2005 09:01

Chtěl bych se na něco zeptat: po dost dlouhé době jsem zapnul nepoužívaný telefon s GO simkou a napsalo mi to Chyba registrace SIM karty. Dělá to i v jiném přístroji. Pravděpodobně karta přestala fungovat v důsledku dlouhého nepoužívání. Co teď s ní? Propadá bez náhrady? Je na ní ještě asi 700 Kč, což jsou docela prachy. Může mi EuroTel vydat novou kartu? Asi těžko, když je to GO, co?
Predseda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 12. 4. 2005 09:07

Predseda píše:Chtěl bych se na něco zeptat: po dost dlouhé době jsem zapnul nepoužívaný telefon s GO simkou a napsalo mi to Chyba registrace SIM karty. Dělá to i v jiném přístroji. Pravděpodobně karta přestala fungovat v důsledku dlouhého nepoužívání.
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ladin(smazano) 12. 4. 2005 09:25

Po dost dlouhé době znamená co? Z GOučka musíš minimálně jednou za 3 mesíce posat zprávu, nebo uskutečnit hovor. Pak-li že tak neučiníš kartu bloknou. Potom stačí pouze dobít a ke stávající částce ti přibyde dobíjená a go karta je opět aktivovaná. Neučiníš-li dobití do roka a půl karta ti propadá bez nároku na jakoukoli náhradu, nebo tak nějak to myslim je.
Ladin(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 12. 4. 2005 10:24

No, když se mu SIMka už ani nepřihlásí do sítě, je to jasné, ne? :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petrB 12. 4. 2005 11:57

obnovení - výměna stojí 400, ale musíte mít original papíry


mam propadle GO bez kreditua je uz 2 roky aktivní, ale nic neposlu, neblokli to
petrB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 12. 4. 2005 13:20

Tak to mas docela prekerku! 700 Kc hmm..! No, zkus najit naky originalni papiry a krabicku (od male GO sady, kde jsi mel GO SIM, kdyz jsi ji koupil) a pote skoc do nejblizsi prodejny ET a tam by ti meli (aspon doufam) za 400 Kc (je to neco okolo 400, tim si nejsem jistej) bud kartu obnovit, nebo vystavit novou (timhle si nejsem taky tak jistej (jestli to prvni nebo druhe)). Ovsem nevim, jestli ti na tu novou nabijou 700 Kc. Tak hodne stesti.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Já Osobně 12. 4. 2005 15:30

petrB píše:obnovení - výměna stojí 400, ale musíte mít original papíryp/quote] Mrtvou SIMku mu asi vymění těžko :twisted: Ale zkusit to může :mrgreen:

-quote="petrB"]mam propadle GO bez kreditua je uz 2 roky aktivní, ale nic neposlu, neblokli too/quote]
Dočkej času jako husa klasu :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Murmi 12. 4. 2005 15:41

Měl jsem podobný problém a nabízeli mi obnovu karty za 400. To jsem si raději koupil v akci novou za 150. Tehdy mi původní kredit propadl.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Predseda 13. 4. 2005 09:52

Karta se nepoužívala cca 9 měsíců (asi, můj odhad). Mě je to celkem jedno, je (spíš byla) to naštěstí firemní SIMka, ne moje osobní, ale kdyby fungovala, měl jsem možnost ty prachy provolat. Abych dával někomu 400,- a někam s tím chodil, to mi za to nestojí. Předseda
Predseda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrB 13. 4. 2005 10:18

Já Osobně"t[quote="petrB píše:obnovení - výměna stojí 400, ale musíte mít original papíryp/quote] Mrtvou SIMku mu asi vymění těžko :twisted: Ale zkusit to může :mrgreen:

-quote="petrB"]mam propadle GO bez kreditua je uz 2 roky aktivní, ale nic neposlu, neblokli too/quote] Dočkej času jako husa klasu :wink:

Já Osobně 8) /quote]


ALE jinou zablokli tak po dvou a neco letech a pak sem to pozdeji prozvanel a uz to nekdo dalsi dostal, asce ze tam nemel hlasovku :lol:
petrB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 13. 4. 2005 11:19

simkarta která se neladí do sítě je zrušená a nelze ji nijak obnovit ani za poplatek
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Predseda 18. 4. 2005 13:36

petrB píše:ALE jinou zablokli tak po dvou a neco letech a pak sem to pozdeji prozvanel a uz to nekdo dalsi dostal, asce ze tam nemel hlasovku :lol:


S tímhle mě operátoři tak trošku se*ou. T-mobile mi taky dal paušální SIMku s nějakým recyklovaným číslem a bylo mu zatěžko mě na to upozornit. Mám ji rok a půl a za tu dobu už mi volalo asi 15 lidí, s tím, že volají nějakýmu Bohdanovi. Já jim pak musím pracně vysvětlovat, že žádnýho Bohdana neznám a že je to chyba t-debila. Řeknete si třeba, že je to prkotina, ale mě to docela obtěžuje. Recyklovaný čísla by měli dávat se slevou, nebo na to aspoň zákazníka upozornit. :x
Predseda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Golman 7. 1. 2006 19:18

Teď jsem si to také právě ověřil u Go. Mé tel. číslo přes dva roky nepoužívané má již někdo jiný. Zkusil jsem jestli se někam ještě dovolám a pán se nestačil divit, že jsem ho měl. Naštěstí mě tehdy volalo málo lidí, takže pán může být v pohodě.
Golman
Junior

Odeslat příspěvekod M. 7. 1. 2006 22:46

No kamoska po roce pouzila svoji GO SIM a jeste ji funguje, coz fakt nechapu.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 8. 1. 2006 12:46

ja jsem mel taky sim byla v minusu asi 50kc a po roce a pul jsem ji dobil a v poho jede..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků