BlackBerry 8900 [uživatelská diskuze]

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod scorpi 26. 5. 2009 13:42

Borci dotaz. Dá se nějak využít blackberry messenger i po ICQ? Nevidím tam možnost přidat do kontaktů uživatele s ICQ číslem, pouze s PINem nebo mailem.
Na každó sviňu se vaři voda :-)
scorpi
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 26. 5. 2009 20:21

Nie, neda. BB Messenger je cisto len BB Messenger :)

Pre ICQ pouzi original ICQ, budes spokojny (Predpokladam, ze BIS mas, kedze pouzivas BBM).
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod migi.mig 27. 5. 2009 08:54

Zdravím, stal sem se čerstvím majitelem téhle hračky a měl bych pár dotazů na zkušenější.

1) kdykoliv telefon připojim k PC nebo k nabíječce, tak se mi objeví nastavení budíku - je to normální, případně jde to nějak vypnout?

2) jde vypnout funkce kdy při vyndání z pouzdra se otevře přijatá nepřečtená SMS?

3)přez telefon sem si nainstalovat Operu MINI. V seznamu aplikací normálně je, dá se na ni nastavit to inteligentní tlačítko na boku, ale není nikde v menu, což asi není správně ne?

4) odkud stahujete/kupujete aplikace? Jde mi hlavně o ICQ, možnost vytvráření a editování worldovských souborů, ale rád bych se podíval i na ostatní aplikace...

Díky za pomoc...
migi.mig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 27. 5. 2009 09:46

1.) V tom okne klikni na tlacidlo menu > Moznosti > a ako tretia volba od vrchu mas: Pri nabijeni: nastav si Neprovadet zadne akce

2.) Nie, v tomto OS nie. V OS5 sa bude dat. Zatial je OS5 len beta.. treba pockat.

3.) Moznosti > Obrazovka/Klavesnice > Leva postranni klavesa otevre: Opera MIni (mne to ide nastavit - mam OS 4.6.1.239)

4.) napriklad www.crackberry.com Pre ICQ ak nemas BIS, skus pouzit Palringo, alebo Nimbuzz, resp. nejaky iny IM klient zadara. Documents2Go sa daju najst aj plna verzia..
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod migi.mig 27. 5. 2009 10:05

Arrow: Děkuji za rychlé odpovědi
1) tak položku při nabíjení tak nemám :(
2) dobrá počkám
3) Tady sme si trochu neporozumněli - nastavit na tlačítko sem dokazal, ale nevěděl sem kde samotná opera, nicméně už sem ji našel ve složce
4) děkuji, a jaký je nejlepší způsob rozběhání ICQ když mám BIS?
migi.mig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 27. 5. 2009 11:51

Ked mas BIS, tak na ICQ je podla mna najlepsia aplikacia priamo od BB. Totiz dokaze potom ukladat cisla ICQ priamo do adresara, cize parada. Idem do adresara, kliknem na mene odoslat rychlu spravu a sup, posle to cez ICQ.. celkom fajn vychytavky :)

K bodu cislo 1:
Obrázek
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod migi.mig 27. 5. 2009 17:55

Ok díky za radu dokonce i ten budík sem už našel :)
migi.mig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gree.n 18. 6. 2009 22:26

dufam ze sa to tu este nerozoberalo.. mam vazny zaujem o tento BB od T-Mobile, chcem vediet ci sluzba BlackBerry Internet Mail je tym co potrebujem pre plne vyuzitie telefonu - BIS?? 10MB/mesiac sa mi ale za 11€ zda velmi malo, existuje v T-Mobile SK nejaka alternativa?
gree.n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 20. 6. 2009 09:13

Ano, BB Internet E-mail je BISko od T-Mobilu. Ohladom dat, neda sa to kombinovat s nejakym datovym balikom, cize aj ak by si mal nejaky dat. balik, tak na BIS mas stale len 10MB.

V Orange-i sa to spocitava, cize kedze mam teraz BIS + OW 1000 tak mam na BISko vlastne 1010MB mesacne.
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod grimfallow 21. 6. 2009 18:34

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá po ruce nějaké themes pro BB 8900? Měl jsem základní, ale nezobrazoval mi BB browser, tak jsem si onehdy stáhl nějaké jiné a všechno bylo ok. Ale pak jsem vyzkoušel OS 5.0.0.100 a změnilo se mi to zpět na původní theme a ten nový se mi ztratil. Už jsem si nějaké další stáhnul, ale většina byla taková na mě moc barevná a křiklavá. Tak kdyby někdo z vás měl něco pěkného, moc bych to ocenil. Děkuju:)
grimfallow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod darker687310 21. 6. 2009 21:12

To grimfallow:

Hodne jich najdes treba tady:
http://www.pimpmyberry.com/forumdisplay.php?f=179
darker687310
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod grimfallow 21. 6. 2009 21:51

Díky za link, ale mám ještě jeden menší problém. Všechna themes jsou ke stažení ve formátu .jad a když je chci přes BB Desktop Manager nahrát do handheldu, tak soubory s tímhle formátem nemám na výběr. Můžu použít jen soubory .alx a ještě jeden formát, který si teď nevybavuju. Dá se to nějak řešit?
grimfallow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 22. 6. 2009 04:58

Ano, ak mas aj .jar subory. Vtedy nahraj na kartu obidva subory, chod do Media > tlacidlo menu > Prozkoumat > prejdi na uvedeny .jar subor a otvor ho. Spyta sa, ci chces stiahnut vybrany subor, daj ano a prebehne instalacia.
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod grimfallow 22. 6. 2009 12:33

Už se povedlo, všechno funguje. Děkuju moc:)
grimfallow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czoreeeno 22. 7. 2009 22:05

Zdravim ve spolek :)

Chtel bych se poptat jestli tady nekdo z vas nepouziva nejaky kvalitni rss reader a nejakou aplikaci na predpoved pocasi v CR? :))
czoreeeno
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků