reklamacia iphone neuznana (orange) suurne

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JOJO2531 21. 5. 2009 22:14

ludia mam 8gb iphone....a problemy prach pod sklickom dost vela...a neskor sa objavili aj praskliny..tak som sa jedneho krasneho dna rozhodol zajst do predajne a podat ziadost o reklamaciu...po par dnoch mi bol MT vrateny s tým ze vykazuje znamky mech. poskodenia....zrusenie zaruky ....
dost ma to dostalo..pokial viem plasty praskaju hocikomu mne praskol smerom nahor od konektoru a pri tlacitku na vyp/zap hlasitosti...vyjadrenie servisu:
nas servis mobilnych telefonov ako ktory kolvek iny servis mobilnych telefonov nevie zistit ako k mechanickemu poskodeniu doslo.
servis iba konstatuje skutkovy stav veci.
ostatne ich uz netrapi....mam este nejaku sancu uspiet?
JOJO2531
Junior

Odeslat příspěvekod alla66 22. 5. 2009 11:03

Ja som zistila pár škrabancov na iPhone, ktoré vznikli od mierne poškodeného obalu. (Kúpi sa kvalitnejšie púzdro). Prach a praskliny som nenašla.... :-)
Spýtam sa , :-) ako chrániš a kde nosíš iPhone ?...v koženom púzdre, alebo v akomkoľvek púzdre?
( prach)... vo vačku na rifliach?( praskliny)
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod cicolably 5. 6. 2009 17:57

to je blbosť? a osobne nemam žiadny obal ani gumený kryt , ani screen protektor
nehadžem ho sice hocikade a do vrecka s klučmi už vobec ale okrem normalneho ošuchania(leskla umela hmota) na nom nič nemam,na iP 2G je ten hlinik ešte ako nový
atoto treba dať na ŠOI ved ako ti možu dokazať mechanicke poškodenie ked nič nie je vidno , pri mechanickom poškodení musi byť vidieť niečo,že sa nasilne dostaval niekto do telefonu alebo že spadol.
cicolably
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků