N85 [diskuze] - nový firmware 30.101

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Leffi 28. 4. 2009 14:16

Zdravim.
Přítelkyně si i přes moji nevoli k Nokiím, N85 pořídila a máme s ní zatím jen potíže. Určitě se to tu už řešilo, ale byl bych moc rád, kdyby jste mne aspoň navedli na případné řešení.

Multimediální telefon: Při přehrávání videa se pravidelně po chvilce samostatně restartuje.
Fotografie se neudrží v albech a při prohlížení se restartuje. Při poslechu hudby se restartuje. Hry prakticky nehratelné, protože se po chvilce telefon restartuje.

Ok kdyby se to dělo mě řeknu si, že dávám telefonu zabrat, ale přítelkyně se ho strachy sotva dotkne, takže o žádném záběru nemůže být řeč. Řešil to už někdo? Jak? A hlavně vyřešil to?

(PS - Telefon je pořízený od Vodafonu)
Leffi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wigi 28. 4. 2009 15:04

myslim, ze sa to tu uz riesilo a jedine co ti ostava je ist reklamovat telefon.
wigi
Junior

Odeslat příspěvekod Leffi 28. 4. 2009 15:20

mno hh bude sranda až to mladý řeknu :D Měsíc bez telefonu. Tak dobrej horor ještě nikdo nenatočil :-D
Leffi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lampaa 28. 4. 2009 15:22

Leffi: kdyby sis aspoň trochu přečetl fórum tak by si zjistil, že (mám dojem hned na předešlé stránce) je téměř stejný dotaz na který je odpověď -s telefonem nic neuděláš krom toho že ho odneseš co nejrychleji zpět a budeš požadovat VÝMĚNU za nový kus, protože přítelkyně měla smůlu a narazila na vadný kousek se kterým ti nic krom výměny nepomůže- houk:-]

edit: já sem telefon reklamoval (důvody si můžeš přečíst na předchozích stranách) a telefon sem měl včetně víkendu za 4 dny doma...
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod b-o-s-s 28. 4. 2009 17:53

Jo Nokii už nikdy víc! Jsem jedním z těch štastlivců, ktrým vrátili penízy :D
Měnili mi baterku a já nevím co, ale stejně to nepomohlo. Je to prostě šmejd-alespoň ta moje byla!
Pokud by měl někdo zájem o můj "opravený a plně funkční telefon" nechť navštíví stránku megaobchodu.cz http://www.megaobchod.cz/telefony-gps/nokia-n85-911734.html :love: :love: :love: :love:
Nevěděl jsem,že to takhle funguje a oni ho dají zase do prodeje :-]
b-o-s-s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomales 30. 4. 2009 09:05

No já si na ni nemůžu stěžovat. Zatím vše OK. Když jsem si ji šel koupit, říkal jsem si už nikdy víc nic, co má WM.
tomales
Junior

Odeslat příspěvekod mmocz 1. 5. 2009 19:28

Leffi píše:Zdravim.
Přítelkyně si i přes moji nevoli k Nokiím, N85 pořídila a máme s ní zatím jen potíže. ...


To samy u me... Hlavne jim ji jdi hned vratit, s timhle nic neudelas. Bud chtej zpatky penize (doporucju! kup za ne pak treba Diamonda2 :) , mnohem lepsi investice) a nebo vymenu za novej. Urcite ale necekej a jdi reklamovat.

tomales: N85 ma WM? :p
mmocz
Junior

Odeslat příspěvekod 5vkr08 1. 5. 2009 19:44

no tak si chodte do se šrotakov nokie su aj tak best
5vkr08
Junior

Odeslat příspěvekod kopap 3. 5. 2009 08:22

Mohl by se pls nekdo vyjadrit k teto informaci? Na oper.lince Vodafone mi bylo receno, ze mam 30 denni lhutu pro vraceni telefonu bez udani duvodu - rikaji tomu zaruka spokojenosti. Po precteni diskuse na N85 to vidim jako jedinou moznost jak zkusit s timto telefonem stesti - ovsem jen v pripade ze to takhle opravdu funguje. Nenasel jsem tady take zatim zadnou zkusenost nekoho jak fuguje navigace v aute, ktery ma pokoveny predni sklo...
kopap
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 3. 5. 2009 10:29

když ti to řekli , tak to tak asi bude.. :roll:
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 3. 5. 2009 19:14

No to nevím, já jsem byla hned druhý den po koupi u Vodouše, že ji chci vyměnit, protože měla křivě usazenou nav. klávesu, byla s orginálem foliemi atd. a oni mi řekli že se to nedělá, ať si jdu do nokie a pokud servis nokie uzná, že je to na závadu, potom mě to vymění. Hádala jsem se tam s nimi a stejně nic..... škoda, že mě nenapadlo zavolat na oper. linku....., ale už jsem si zvykla, navig. klávesu mi vyměnili a těším se na N86 (pokud to vyjde) a když ne tak už jsem spokojená až na těch pár soft. chyb, ty si postupně nechávám na třetí reklamaci.......

Těch chyb je tedy už víc, ale co jsem teď objevila, když fotíte a fotka se zaostří a vy domáčknete spoušt na fotku, tak mě na 2-3 vteřiny zhasne displej a objeví se až fotka, že to tak nemá být??? Podle mě, tam má zůstat ta fotka co zachytí, která se potom objeví trošku jiná, podle pohybu.
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 3. 5. 2009 19:35

Dolík: já mam spíš problém se spouští .. a fotky to je kapitola sama pro sebe..ale musím uznat že když je hezky tak sou fotky fakt pěkný
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 3. 5. 2009 19:46

Jj, když je pěkně tak fotí moc hezky, ale to fotila i 6131 při pěkném počasí :-D
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krivacek 4. 5. 2009 05:47

Tak už mám opravdu chuť mrsknout s ní o zeď. To by byla úleva. Ale těch peněz....

Protože nejde spustit album ze správce souborů tak vyplnim se u několika "desek" Interprety a Alba ale ono je to stejně na h... protože ty s názvy s " č, ř, apod. " se v Menu Hudba nezobrazují. Holt další pokus bude uvadet to tam bez hacku a carek. I v Playlistech je u některých skladeb vykřičník a ty to nepřehraje (jedná se tušim taky o diakritiku)


A pánové vývojáři, proč nemáte ve zprávách nabídku poslední používaných příjemců jako je to u nejlevnějších strojů?? Nemluvě o tom, že když hledám kontakt Š tak nestačí najet na S!!!
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 4. 5. 2009 14:49

čéče mě to problém nedělá..v poho stačí napsat v menu hudba co chci včetně čárek a háčků ... v seznamu to š musim ale napsat taky..
Lampaa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků