LG KM900 Arena - obecná diskuze + FAQ

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Předseda 3. 4. 2009 18:06

juraji: nevím(e) ale jak daleko to máš do ČR? Nebo si jí nech poslat normálně od Vodafonu CZ, ne?
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juraji 3. 4. 2009 18:26

Ono vodafone posiela aj do zahranicia? inak byvam v Ziline cize cesko nemam tak daleko...
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 3. 4. 2009 18:46

Osobně si myslim, že by to neměl být problém, ale napiš jim email a budeš to vědět jistě ;)
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juraji 3. 4. 2009 18:48

na a este jedna vec? bude sa dat odblokovat? pretoze moja sestra si kedysi kupila uplne novu nokiu a oni jej povedali ze este sa neda odblokovat pretoze to je novinka...a musela dost dlho cakat tusim 2 mesiace...
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 3. 4. 2009 18:59

Mě bylo řečeno, že blokovaná není.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juraji 3. 4. 2009 19:02

tak ak je to pravda tak potom v pohode...ak sa da objednat tak este lepsie :D
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blahy 3. 4. 2009 21:20

Má jedne problém, když nainstaluju Jimm nebo operu mini tak mi nefunguje. Hlásí mi to chybu že se nemůže spojit bla bla bla tp je známá věc, koukal jsem že to dělá dost lidem na různých telefonech, nevíte jak to napravit ?
blahy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blahy 3. 4. 2009 23:39

Zkoušel jste někdo flash ? funguje vám?
blahy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blahy 3. 4. 2009 23:43

U videí z youtube mi to napíše po chvilkovém načítání videa Chybný časový limit. Nevíte co to znamená a jak to odstranit?
blahy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shulík 4. 4. 2009 08:07

Dobrý den,

přemýšlím o koupi tohoto mobilu u Vodafonu, takže bych se rád zeptal na pár věcí někoho, kdo tento mobil již v ruce měl (možná je některá z mých otázek zodpovězena, ale četl jsem tento topic a nenarazil jsem na to):

  1. Jak je to s dotykovou klávesnicí? Na zahraničních diskusích jsem četl, že je příšerná, ale tady ji nikdo tolik neshazoval.
  2. Dají se na tomhle mobilu otevřít MS office dokumenty? (Word, Excel, PowerPoint) Popřípadě i PDF dokument?
  3. Jak je to s internetovým prohlížečem? Někdo někde tvrdil, že musí pořád zoomovat, ale neřekl blíže, proč a kdy.
  4. Dají se na tenhle mobil nahrát normální java aplikace? Kupříkladu aplikace na mobily s HW klávesnicí? Docela by mě mrzelo, kdybych nemohl používat pár užitečných (tahákových) java aplikací...
  5. Co kvalita displeje? Stává se často, že nezareaguje?
  6. Mobil se dá překlápět a obraz se přizpůsobí. Není potom problém, když ležím na lehátku a mobil mám nad hlavou v takové pozici, že by se vlastně měl překlopit "dozadu" (s tímhle má problémy iPhone)? Dá se překlápění nějak vypnout? A umí se mobil vůbec překlápět jinam, než do "základní" pozice a "doleva", aby se aktivovala QWERTY klávesnice? Na všech videích totiž měli mobil jen "normálně" narovnaný nebo naklopená doleva.
  7. Jaký má tenhle mobil blesk? Dioda nebo Xenon? Pakliže je to dioda, dá se použít jako svítilna?
  8. A jak vypadá display na slunci? Četl jsem, že dost špatně - dá se vůbec číst?
  9. Display je docela lesklý. Neodráží se v něm i za normálních světelných podmínek obličej uživatele? :D

Děkuji za odpovědi
Shulík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caid 4. 4. 2009 09:58

SHULIK
1-dotykova klavesnice jedna radost,je to o zvyku.
2-MSO ano,pdf myslim ne... ////EDIT-PDF TAKY ZERE
3-internetovy prohlizec je gut.zoomovat nemusis,podle toho jaky mas oci :)
4-ano daji
5-pecka,obri rozliseni + 16 mega barev,kapacitni displej...ne,nestava se casto ze nezareaguje.
6-tak to nevim ....
7-dioda (skoda :( ) nevim jestli se da pouzit jako svitilna
8-s vysokym jasem v poradku,ale na primem slunci ma problem jako vetsina displeju.
9-ve zhasnutym stavu to muzes pouzivat jako zrcatko :D a kdyz displej sviti,stejne se tam muzes videt,ale musel by si zaostrit na svuj odraz,coz je namahavy na oci ;)

na ostatni snad odpovi ostatni.
pro telefon si jdu na zacatku KVETNA ou jeaaaaaaaaaaa

blahy - flash tam musi fungovat,ale nevim jak to maji s maximalni velikosti souboru ...
s instalaci je to mozna malinko tezzsi,pripoj se na net a stahni si ty aplikace z netu rovnou do mobilu.a co se tyka YOUTUBE tk se podivej do nastaveni >>pripojeni >>streaming ( asi tak,nevim jak je to presne) a tam musis mit vyplnenej spravne profil pripojeni.a u ostatnich aplikaci staci mit normalne nastavenej internet pres APN!!!!
Naposledy upravil caid dne 4. 4. 2009 10:10, celkově upraveno 1
LG KU990_V10i
uprava interface foto-kamera,schema HTC touchFLO,upraveny dialpad,NYX upraveno,zvysena hlasitost sluchatek a repro,upraveny medialni prehravac,zvysena vydrz baterie,zmeneny system menu,odstanena stylizace operatorem...
caid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 4. 4. 2009 10:05

Hele jen dotaz,jak je na tom ARENA s rychlosti? podle tohoto videa to zadny rychlik (nic ve zlem....iPhone by taky nekdy zaslouzil nakopnout) neni.
http://mobilenet.cz/zajimavosti/clanek.php?id=z609&vyzkouseli-jsme-nove-lg-km900-arena
Cheetah007

Odeslat příspěvekod krystof0 4. 4. 2009 10:10

Na tom videu se mi zdá poměrně rychlá, ale je to předprodejní vzorek, takže je nutné brát celý článek včetně videa s rezervou, jak tam taky píšou.
Podle mobilmanie se teď Arena testuje, takže se dočkáme objektivního názoru na rychlost a výdrž baterie už velmi brzy.
krystof0
Junior

Odeslat příspěvekod caid 4. 4. 2009 10:34

myslim ze arena je velmi rychla,na to ze ma 3d prostredi...jaj ja se tesim az ji budu mit v ruceeeeeeeeeeeeee.nevite kdy bude recenze?
LG KU990_V10i
uprava interface foto-kamera,schema HTC touchFLO,upraveny dialpad,NYX upraveno,zvysena hlasitost sluchatek a repro,upraveny medialni prehravac,zvysena vydrz baterie,zmeneny system menu,odstanena stylizace operatorem...
caid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krystof0 4. 4. 2009 11:07

Recenze by měla být v několika příštích dnech. Arena je sledovaný model, takže přijde recenze co nejdříve, až bude vše otestováno, včetně výdrže baterie. Předpokládám, že si ji budeme moct přečíst na začátku příštího týdne.
krystof0
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků