Samsung U800 Soul b - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 23. 3. 2009 09:46

ja s ostatnima tlacitkama problemy nemel..jen sem ho proste jednou vytahl z kapsy bez toho ctyrsmeraku, ale jinak osoupaneho nebylo nic..
a s tim FW, asi na tom neco bude..ale u servisu bych cekal, ze to neposere, coz se mne treba statmuze docela lehce :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paliza 24. 3. 2009 18:03

Ahoj. Sem úplný debil, ale nevíte někdo jak nastavit aby se mě sms ukládali do paměti telefonu a ne na sim. móóóóc děkuji
Paliza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod scepy 25. 3. 2009 18:24

ahoj, mam dve otazky, tak kdo bude vedet pisnete mi na mail. 1) když chci poslat sms tak je tam nabidka poslednich cisel kterym sem posilal sms, da se ten seznam nejak smazat? 2) jde nejak nastavit abych mel zaplej zvuk jen na jeden kontakt nebo skupinu? aby kdyz by mi volal nekdo jiny, aby me to nezvonilo? diky

muzete mi prosim zaslat odpovedi na email: skic@volny.cz dekuji
scepy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flatliners 26. 3. 2009 11:21

tak U800 je doma,nahrál sem pink fw a spokojenost.jen jedna věc:u kalendáře když zadávam schůzku,tak mi to jako default upozornění cpe furt song "hide a seek".i když pak vyberu jinej,tak při zadávání další schůzky tam nezůstane a znovu je tam hide a seek.je to docela otravný muset pořád vybírat ten song co chci z menu.jde s tím něco udělat?díky
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirka82 29. 3. 2009 00:51

scepy píše:ahoj, mam dve otazky, tak kdo bude vedet pisnete mi na mail. 1) když chci poslat sms tak je tam nabidka poslednich cisel kterym sem posilal sms, da se ten seznam nejak smazat? 2) jde nejak nastavit abych mel zaplej zvuk jen na jeden kontakt nebo skupinu? aby kdyz by mi volal nekdo jiny, aby me to nezvonilo? diky

muzete mi prosim zaslat odpovedi na email: skic@volny.cz dekuji



myslím, že nejde ani jedno...
Mirka82
Junior

Odeslat příspěvekod Sparow 30. 3. 2009 18:51

Ahoj.

Měl bych dotaz. Manželka si koupila SGH-U800, funguje jí přijímání a posílání SMS a přijímat hovory.
Ale když chce někam zavolat, tak po pár vteřinách vytáčení jí tam skočí obrázek telefonku s dvojkou a hláška "hovor ukončen".

Nevíte někdo co s tím?
Sparow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szantus 2. 4. 2009 11:10

To Sparow: je aktivní Linka 2,je třeba přepnout na Linku 1 ( m.t. za to nemůže - někdo si s ním hrál ). Postup: Menu / Nastavení / Nastavení telefonu / Vlastní číslo / Vybrat linku / potvrdit Linka 1. Pokud to uděláš správně, tak v horní stavové liště se ukáže 1 místo 2... :D
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 2. 4. 2009 12:21

dnes sem zkoušel poslouchat na u800 nějaký mp3 a opravdu sem se zhrozil.fakt ho někdo používá jako hudební přehrávač?poněvadž to co z něj leze snad ani nelze nazívat hudbou.kvalita audio výstupu je asi nejhorší co sem měl možnost slyšet.plechovej zvuk,žádný prostor,basy nejsou,středy i vejšky zastřený no prostě děs běs...
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 3. 4. 2009 09:34

flatliners píše:dnes sem zkoušel poslouchat na u800 nějaký mp3 a opravdu sem se zhrozil.fakt ho někdo používá jako hudební přehrávač?poněvadž to co z něj leze snad ani nelze nazívat hudbou.kvalita audio výstupu je asi nejhorší co sem měl možnost slyšet.plechovej zvuk,žádný prostor,basy nejsou,středy i vejšky zastřený no prostě děs běs...


Především je to mobilní telefon, funkce mp3 přehrávače je (alespoň pro mě) druhořadá. Jestli máš na hudbu tohle: Cowon Q5 80GB+Cowon S9 16GB+Sansa Clip+Ultimate Ears triple.fi 10 Pro, tak se ani nedivím, že je pro tebe podání přehrávané hudby ze Samsungu katastrofa. A pokud to není vyloženě hudební mobil, tak na poslech hudby je a vždycky bude lepší značkový hudební přehrávač, poslech mp3 na tomto mobilu beru pouze jako nouzovku. Navíc jsem už dávno upustil od špuntových sluchátek. Ale na druhou stranu podle mě nehrajou ty špunty u Samsungu zas tak špatně, jen škoda absence vlastního nastavení ekvalizéru. A co se týče reproduktoru - v porovnání s jinými mobily hraje hodně potichu a nevýrazně.
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mir77 3. 4. 2009 11:01

djlooper píše:
flatliners píše:dnes sem zkoušel poslouchat na u800 nějaký mp3 a opravdu sem se zhrozil.fakt ho někdo používá jako hudební přehrávač?poněvadž to co z něj leze snad ani nelze nazívat hudbou.kvalita audio výstupu je asi nejhorší co sem měl možnost slyšet.plechovej zvuk,žádný prostor,basy nejsou,středy i vejšky zastřený no prostě děs běs...


Především je to mobilní telefon, funkce mp3 přehrávače je (alespoň pro mě) druhořadá. Jestli máš na hudbu tohle: Cowon Q5 80GB+Cowon S9 16GB+Sansa Clip+Ultimate Ears triple.fi 10 Pro, tak se ani nedivím, že je pro tebe podání přehrávané hudby ze Samsungu katastrofa. A pokud to není vyloženě hudební mobil, tak na poslech hudby je a vždycky bude lepší značkový hudební přehrávač, poslech mp3 na tomto mobilu beru pouze jako nouzovku. Navíc jsem už dávno upustil od špuntových sluchátek. Ale na druhou stranu podle mě nehrajou ty špunty u Samsungu zas tak špatně, jen škoda absence vlastního nastavení ekvalizéru. A co se týče reproduktoru - v porovnání s jinými mobily hraje hodně potichu a nevýrazně.


Tak co se týče zvuku u tohodle Samsungu, tak výstup z reproduktoru je docela tichej, zvuk kovovej (kdo by to čekal, když je tělo telefonu kovový? :D), ale jinak to neni taková hrůza... Sluchátka mi maximálně vyhovovaly. Mám problémy s různejma peckama, protože mi nikdy nedrží. Koupil jsem si kvůli tomu kdysi i Koss Plug, tkerý teda hráli excelentně, ale přestal sem je používat díky tomu, že mi trvalo pekelně dlouho, než jsem je nasadil. Zde Samsung udělal jakýsi kompromis mezi špunty a peckami a fakt mi to vyhovovalo... Kvalita sluchátek je podle mě v tý skupině kvalitnější u telefonů...
mir77
Junior

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 4. 4. 2009 10:29

flatliners píše:dnes sem zkoušel poslouchat na u800 nějaký mp3 a opravdu sem se zhrozil.fakt ho někdo používá jako hudební přehrávač?poněvadž to co z něj leze snad ani nelze nazívat hudbou.kvalita audio výstupu je asi nejhorší co sem měl možnost slyšet.plechovej zvuk,žádný prostor,basy nejsou,středy i vejšky zastřený no prostě děs běs...


a) chce to vyssi bitrate nez 128
b) chce to lepsi sluchatka

jako fakt nevim, co se tady snazis dokazat :-D 99% lidi s tim bude spokojeno, ze ty si hrajes na netopyra, je vec druha..
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 4. 4. 2009 20:03

Tenhle telefon jsem si dnes poridil a jsem spokojeny.Jedinou vytku bych mel k obcasnym pomalym reakcim....nejpatrnejsi je to pri vstupu do hl. menu,tak sekundova prodleva a to same po keho opusteni.neni to ale nic tragickeho a celkem mi to nevadi.Potesujici je co vse s telefonem dostanete,nabijecka,USB Kabel,CD,sluchatka proste vse potebne.

Zeptam se majitelu,samsung provozuje sluzbu podobnou NSU od nokie ci SEUS od SE,mate s ni nekdo zkusenosti?
Chtel bych si upgradovat FW pokud tedy nejaky novejsi je ale na ceskem webu jsem nic nenasel,pouze tady a nevim zda je CR podporovana: http://uk.samsungmobile.com/supports/so ... eUpdate.do
Cheetah007

Odeslat příspěvekod mir77 4. 4. 2009 20:44

odkazy na novej firmware a návody, jak s ním naložit najdeš v tomto vlákně o něco výše... co se týče té služby tak netuším a co se týče pomalejch reakcí, tak prvních pár dní mi to taky nepřišlo, protože sem byl vyjuchanej z novýho telefonu :D
mir77
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 4. 4. 2009 20:53

Dik uz jsem neco nasel: http://u800.webnode.cz/flash/
Flashnu U800XEHK1 nebo HK2 mely by byt o trochu rychlejsi.ty U800 jeste mas? jak je vydrz pri rozumnem pouzivani,v recenzich pisi 3-4dny coz by bylo o.k.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod mir77 4. 4. 2009 21:07

4 dny určitě.. i dýl bych řek... mám ho teď v šuplíku.. šel sem si pro G1 :D
mir77
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků