N85 [diskuze] - nový firmware 30.101

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod b-o-s-s 17. 3. 2009 14:44

Já měl už 2 reklamace a hlavně kvůli restartům,ale taky protože telefon nejde zapnout-normálně se má zapnout po zavybrování,ale já musím tlačítko držet tak ještě 15 vteřin :-\

No a samozřejmě ani na podruhé závadu neodstranili takže mám potřetí stejný závady a chci vrátit peníze! Já ho koupil v megaobchod.cz a tam mi řekli,že pokud budu mít vyjádření servisu,že není problém. Tento týden mobil ještě potřebuju,ale příští týden už ho vrátím.

Jo jinak při druhé reklamaci mi vyměnili baterku-vůbec nevím proč. Ta moje neměla originální hologram a dali mi tam s hologramem-stejně asi zbytečně...
b-o-s-s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod b-o-s-s 17. 3. 2009 14:46

Otázka: Problikává vám numerická klávesnice? Třeba když zmáčku červený tlačítko? Nebo když telefon něco načítá-vždycky to blikne. Je to normální?
b-o-s-s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roach 17. 3. 2009 14:54

b-o-s-s píše:Otázka: Problikává vám numerická klávesnice? Třeba když zmáčku červený tlačítko? Nebo když telefon něco načítá-vždycky to blikne. Je to normální?


stalo sa mi to asi tak 3krat..jak bol novy odvtedy som to nepostrehol..mam ho mesiac aj par dni a som s nim absolutne spokojny...baterka drzi piaty den pri nadpriemernom pouzivani...som kral :D
roach
Junior

Odeslat příspěvekod krivacek 17. 3. 2009 15:14

takže ted sem si byl pro opravenej telefon, putoval po servisech 20 dní!!!
hlavní důvod bylo vrzní horních kláves, to je ted OK, kvalitu fotek, sekání videa atd. musim jeste posoudit
(menili tyto dily: S60 KEY ASSY, FRONT COV AS COP, BATTERY COV ASSY, HP SIM FLEX) + Update SW, format, factory settings, plomba....
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 17. 3. 2009 16:01

roach: pátý den ?? děláš si srandu? :-)
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 17. 3. 2009 21:39

puma.cz píše:No protože jsem muž činu;) tak jsem nelenil, vzal notebook a jel znovu na Anděl. Tam jsem jim to ukázal že mi to opravdu nejde, a zkusili jsme to i na jejich počítači. A nic. Taky to nejde. Takže jsem požádal o vrácení peněz, na to oni začli že to nejde a že mám na výběr, buď nový jiný a nebo nová N85. Řekl jsem že na to jim kašlu a radši si počkám na N86 tak zavolali znova šéfovi a jdu tam ve středu se dohodnout. Už mě to docela fakt nebaví... Tak vám všem přeju co máte N85 ať nezlobí;)

No tak to je síla. Asi doufaj, že s tím lidi nepůjdou k soudu. Jenže onoi mobil za 11 klacků to není málo. Ale s těmi všemi závadami cos měl a to i na druhým mobilu bys soud jasně vyhrál. Ono totiž nikde v zákoně uvedeno není, že po 3 nebo 4 reklamaci máš právo na odstoupení, ale soudy tolik reklamací precedentně dávají pravdu zákazníkovi. Tolik reklamací není zkrátka normální. :pozor



b-o-s-s píše:Otázka: Problikává vám numerická klávesnice? Třeba když zmáčku červený tlačítko? Nebo když telefon něco načítá-vždycky to blikne. Je to normální?

ANO stává, ale u SE W910 :-D
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roach 18. 3. 2009 08:20

Lampaa píše:roach: pátý den ?? děláš si srandu? :-)


nerobim :P nehral som hry..nemal som wifi..ale vsetko ine v nadpriemere...super baterka
roach
Junior

Odeslat příspěvekod nefir 18. 3. 2009 08:43

Tak jsem byl včera v Táboře v Britexu a hned u vchodu mne uvítala cedule "Telefony Nokia od koncových zákazníků nepřijímáme. Reklamujte je u svého prodejce". Zkusím dnes nějaký servis v Praze. Snad to bude lepší...
nefir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krivacek 18. 3. 2009 09:05

to si dělaj srandu ne?? to můžou odmítnout??
prodejci na webe zase uvádějí, že máme reklamovat v serv. střediscích
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 18. 3. 2009 16:13

nefir píše:Tak jsem byl včera v Táboře v Britexu a hned u vchodu mne uvítala cedule "Telefony Nokia od koncových zákazníků nepřijímáme. Reklamujte je u svého prodejce". Zkusím dnes nějaký servis v Praze. Snad to bude lepší...


asi jich tam maji tolik,že to nestíhaj :D
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod Lampaa 18. 3. 2009 17:36

Tak telefon mam zpět! A omlátil bych jim ho o hlavu sem pořádně ********j jediný co mi bylo opraveno byl ten kryt co se odlepil a vyměněn i ten na displayi-nyní bez loga VF , který je PO OPRAVĚ DOST POŠKRÁBANEJ !!! reproduktor vydává pazvuky dál slider byl možná vyměněn ale VŮLE JE ZDE POŘÁD STEJNÁ tlačítka hlasitosti stále blbnou..prý test GPS-ok ale to že mě se gps nepřipojí na cestě z kladna do centra prahy mi zrovna moc ok nepříde (pokud se připojil, v zápětí znovu spadla) a prostě celkově sem s opravou v CELLNET-u NEspokojenej..opravu prováděl Marek P. a přístup slečny při sepisování reklamace byl chvílema taky na kopanec do zadku :!: :!: :!: :oboze >:-( :grr: :grr: :grr:
jedinej plus mají za rychlost "opravy" , asi proto to bylo tak rychle :D
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod milan.jirkovsky 18. 3. 2009 18:25

Lampaa: Jojo, mě udělali to samý v tom Britexu, při druhý reklamaci se mi telefon vrátil s poškrábanym displayem, pod kterym byl navíc bordel a opravili vždycky akorát to co jsem reklamoval spíš jentak navíc (vrzání, vyboulený zadní kryt). Kdybych teď měl dát ten novej kus na reklamaci, tak si spíš počkam na víc vad, abych měl rovnou výměnu, protože ty telefony v těch servisech akorát víc ku.věj.
milan.jirkovsky
Junior

Odeslat příspěvekod milan.jirkovsky 18. 3. 2009 18:30

Jinak byl jsem se podívat na ty pouzdra od Krusellu - telefon do nich padne, jsou udělaný kvalitně, ale to magnetický zapínání pouzdra je fakt příšerný, telefon to pěkně mate, se pořád dokola odemykal a zamykal (což mám nastaveno na vysunutí/zasunutí), takže rozhodně nedoporučuju! Co jsem koukal i jinde na pouzdra, tak je jich v poslední době na to magnetický zapínání většina, nakonec jsem sehnal jedno na jinej telefon na sucháč, ale do toho se N85 vejde jentaktak, snad ho časem roztahne (nebo ho přestanu používat, až se přestanu o telefon bát ;o)
milan.jirkovsky
Junior

Odeslat příspěvekod mmocz 18. 3. 2009 18:31

Tak sem byl dneska reklamovat u vodafonu... Vsechno probehlo velice prijemne, pan to se mnou rychle vyridil, vsechno sepsal a bez zalohy mi pucili HTC P3300, aspon muzu vyzkouset neco jinyho :)
Az se telefon vrati ze servisu, tak budu chtit zpatky penize a pockam si na Diamond 2... :)
mmocz
Junior

Odeslat příspěvekod Lampaa 18. 3. 2009 18:43

jinak fotky to dělá příšerný pořád...našel sem v telefonu jednu zkušební ze servisu která sice nevypadala nějak strašně ale stejnak na SE to nemá...přikládám jednu zkušební mojí z dneška...
Obrázek

podotýkám , že s telefonem sem ani nehnul ikdyž to tak nevypadá...
Lampaa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků