Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Meldik18 13. 3. 2009 18:18

V dubnu 09 dorazí stylová dotyková a hlavně velmi cenově dostupná novinka od Samsungu. Samsung S5230. Plánujete někdo už kup? Máte někdo o něm už více informací? V očekávaném souboji S S5230 vs. LG KP500 Cookie, kdo vyhraje?

Balení obsahuje:

- Přístroj
- Baterie
- Nabíječka
- USB Datový Kabel
- Sluchátka
- Software CD
- Manuál

Stylus není!

Samsung PC Studio neinstalujte z přiloženého CD - nefunguje. Funkční verzi stahujte
ZDE


http://www.mobilmania.cz/default.aspx?section=21&server=1&article=1121727
Naposledy upravil Meldik18 dne 13. 3. 2009 18:41, celkově upraveno 3
Meldik18
Junior

Odeslat příspěvekod Meldik18 13. 3. 2009 18:23

Ahoj, hledal jsem právě zde na fóru již nějakou rozběhnutou diskuzi na tento telefon (nebo i S5600). Nic jsem nenašel, tak jsem teda založil a doufám, že najdu více nadšených očekávatelů tohoto modelu a že se podělíme i o první zkušenosti! ... Každopádně zatím pro mě jednoznačně souboj S vs LG vyhrává samsung! Určitě ano!
Meldik18
Junior

Odeslat příspěvekod Meldik18 13. 3. 2009 18:26

Také jsem našel v některých zdrojích, že bude obsahovat dokonce Wi-fi. Jiné zdroje toto zas popírají. Pokud by mělo wifi, tak to by bylo nehorázné bambáro, ale spíše o tom pochybuji..
Meldik18
Junior

Odeslat příspěvekod Meldik18 13. 3. 2009 20:32

btw. ta baterie s 1000 kapacitou slibuje taky hodne, kurde uz aby to tu bylo! .)
Meldik18
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 13. 3. 2009 20:51

Já si ho nejspíš koupím :) ale nejdřív si počkám na recenzi, nerad bych, aby měl nějaké nedodělky
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meldik18 13. 3. 2009 21:17

To jsme na tom stejně. :) Ale to čekání mě ubíjí .. .)
Meldik18
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 13. 3. 2009 21:30

Ještě to nějaká ta chvilka bude :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepo701 13. 3. 2009 23:13

no ja teraz neviem...cookie ma vazne oslovilo a rozmyslal som ze by som ho vymenil iba za nieco s wifi.ale ako tak nad tym rozmyslam tak to wifi asi velmi ani nevyuzijem a zbytocne zan priplacat...samsung je sice dizajnovo podareny ale LG este stale pre mna ostava prijatelnejsou znackou.mozno ma ceny samsungu ale presvedci :)
pepo701
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akiwi 15. 3. 2009 22:31

no, ta cena me teda zajima ze vseho nejvic
akiwi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Meldik18 18. 3. 2009 11:59

Takze prvni zpravy o cene! ... Je to opravdu neuveritelny. Tady tenhle kousek bude za 5 tisíc. oha woha! :) ... http://www.mobilmania.cz/default.aspx?s ... le=1121786
Meldik18
Junior

Odeslat příspěvekod akiwi 20. 3. 2009 18:42

no, vypadá parádně, škoda, že nemá prohlížeč pdf a některých office souborů, za to baterka vydrží déle
škoda, že už není na trhu a odzkoušená uživateli, rozhodovalo by se mi lépe, jestli KP500 nebo tenhle samsung
akiwi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 22. 3. 2009 22:46

Tak právě jsem si přečetl něco jako krátkou recenzi a jsem celkem nadšen. Hlavně z kvalit fotoaparátu, sice nemá AF sakra, ale fotí špičkově....Hudební přehrávač je taky velmi kvalitní i ostatní fce jsou dobré...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meldik18 26. 3. 2009 11:58

Neco jako recenzi, nebo recenzi? :) Kdyztak sem supni odkaz diky. Ja uz toho taky dost cetl, ale velkou recenzi jsem nasel jen v portugalstine a to ne dobre pro me .) .. Jinak na youtubu se objevila prvni videa hands on a ja uz proste nedokazu dal cekat! Kde je samsung, kde je? .))
Meldik18
Junior

Odeslat příspěvekod pepo701 26. 3. 2009 15:25

na gsmarena.com ci ako je ta stranka somminuel pozeral nejaku rezenciu...je aj dost rozsiahla.skus sa tam poobzerat
pepo701
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dutoom 12. 5. 2009 19:09

Tak mobil uz se prodava, dokonce jsem ho videl za vynikajici cenu na kase. Nechapu jak muzou na gsmarene psat ze se jim zda subjektivne hezci lg cookie.. Mne se zase zcela subjektivne libi vic tento samsung ;-) Az ho budete nekdo mit, napiste sve dojmy, ja se asi neudrzim a poridim si ho ...
dutoom
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků