N85 [diskuze] - nový firmware 30.101

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lampaa 4. 3. 2009 17:23

tomales píše:Jak to tak čtu, tak s N85 jsem spokojený asi jen já :). Mám ji od vodafonu, kdysi s jejich firmwarem se sekalo video a byla velká komprese fotek. Po new product code a FW šlape jak hodinky. Nikdy nebyl problem s restartem. Jediná výtka je ke konstrukci, má malou vůli, ale dá se to přežít. Softwarově šlape bezvadně. Jo, jak dlouho vám naběhne GPS ? Mě tak do 10 vteřin. Na kamaradově N82 az za 2 min. Je tam jinej čip ?


já bych byl taky celkem spokojenej ale to dílenský zpracování mě fakt deptá musim jí hodit do servisu až sem tam dokopu...už mám 11kovej FW a že by se mi zlepšila kvalita fotek si nemyslim...bohužel...myslíš že nokiáckej 11 FW je lepší než vodafoňáckej 11?? gps do 10vteřin pokaždý ? mě někdy ani za deset minut :grr: a štve mě ukazatel baterky furt plná a nejednou chce na nabíječku..kdyby to aspoň vydrželo tak tři dny..:(
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod tomales 4. 3. 2009 17:34

No mě tři dny vydrží bez problémů, ukazatel baterie jde postupně dolů. Jinak jak vypadají ty tvoje fota ve srovnání s mojí nokie ? GPS no problem.
tomales
Junior

Odeslat příspěvekod milan.jirkovsky 5. 3. 2009 00:39

b-o-s-s píše:milan.jirkovsky: Mně se taky pořád restartuje (asi ne tak intenzivně jak tobě), jenže já k tomu všemu mám ještě problém se zapínáním! Místo toho,aby se zapla po zavybrování jak má, tak musím tlačítko držet ješte tak 15-20 s :grr:
Ještě při přehrávání ani jednou reset, ale co mě hodně vytočilo,tak se jednou resetoval při listování ve zprávách. Při přehrávání se párkrát neresetoval úplně,jen to napsalo něco o vnitřní paměti a že mám ukončit aplikace.
Jsem fakt zvědavej, co mi řeknou v nokii-mám to po druhý v servise a mám takový tušení,že se to jen tak nespraví.
Nevím,jestli je to tím,že jsem koupil v listopadu jednu z prvních..
Jinak GPS signál to najde taky až za pár minut...
Jsem fakt zvědavej, jestli někdo přijde s nějakým technickým vysvětlením,nebo označením vadné série, takovýhle spoekulace jsou naprd...
Ale potěší,že nejsem jedinej, kdo dal 12 za telefon a nedělá mu co má. :roll:


Se zapínáním problém nemám, GPS vždycky pod minutu, ve městě dýl než venku, tam tam je to vážně otázka pár vteřin. Ale dal jsem ho kvůli tomu resetování dneska taky podruhý do servisu a uvidim, jestli to spraví, pokud ne, budu si hodně dlouho zkoušet novej kus a jestli nenajdu bezchybnej, tak si nechám vrátit peníze a snad je radši prochlastam ;o)

Technický vysvětlení je jasný, je to šmejd :o) Ale oni to časem v následujících seriích pánové z Nokie buď vychytají (a pánové v servisech doufám opraví) a nebo ten model hodně rychle stahnou, čemuž by nasvědčovalo to celkem brzký oznámení nástupce - N86.
milan.jirkovsky
Junior

Odeslat příspěvekod b-o-s-s 5. 3. 2009 12:59

S tím brzkým nástupem N86 máš pravdu, když o tom tak přemýšlým tak jsi to asi fakt vystihl :tleskani
b-o-s-s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roach 5. 3. 2009 14:43

ludia moji ako to mate s aplikaciami..?..hackli ste si mobil aby ste nemuseli certifikovat a podobne?straca sa tym zaruka?
roach
Junior

Odeslat příspěvekod pistak 5. 3. 2009 14:55

ja som hackol,a certifikovat musim aj tak...Nieje este instaler.exe ktory by siel pekne na fp2... Hack vlastne ani nevyuzivam.
pistak
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 5. 3. 2009 15:10

pistak:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/36858/Installserver_Nokia_N85_by_templove__Same_method_as_used_by_wadowice_.rar_459B.html
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 5. 3. 2009 16:30

pistak: jakou metodou si to udělal .. Haloox?
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod answer 5. 3. 2009 16:59

Po nainstalování novýho FW mi zmizlo z pěměti telefonu 16MB a telefon každou chvílí hazí hlášku "Nedostatek paměti"... Jak je tohle sakra možný?
answer
Junior

Odeslat příspěvekod Lampaa 5. 3. 2009 18:05

answer: asi ti je čórnu muj telefon pač já mam cca o 16mb víc :lol:
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod Lampaa 5. 3. 2009 18:22

tomales píše:No mě tři dny vydrží bez problémů, ukazatel baterie jde postupně dolů. Jinak jak vypadají ty tvoje fota ve srovnání s mojí nokie ? GPS no problem.



moje strašně... ještě s FW 10.045 :

Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Lampaa dne 5. 3. 2009 18:33, celkově upraveno 7
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod Palidzi 5. 3. 2009 18:26

pekne malujes :D

nokia a fotak asi tak skoro kamarati nebudu
E51 Black Steel | fw 220.34.37 | microSD 2GB A-data

les cloveku predchadza, pust ho nasleduje.
Palidzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 5. 3. 2009 18:34

Palidzi: mě to teda moc vtipný nepřipadá... :D

ps: konečně se mi to povedlo umístit tak abych byl spokojenej a netapetoval celou stránku :-]
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod puma.cz 5. 3. 2009 18:40

No vidím, celkově upraveno 7x :D .. ale jinak ty fotky hrůza, když jsem si to zvětšil tak jsem skoro spadl ze židle. Hrůůůůůůůůůza
Máš fakt asi vadnou optiku nebo fotosw...
puma.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 5. 3. 2009 19:12

puma.cz píše:No vidím, celkově upraveno 7x :D


noo všichni se na mě povařte :roll: :oboze :mrgreen:
Lampaa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků