iPhone 3G - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod boris094 19. 2. 2009 17:57

No to moc díky za poklony chlapci.
To Oco1: Nevím co seš zač, ale velice interligentní rada-místo blbého icq zavolej!! To si rozhodně zapamatuju. Výborný návod jak obejít problémy, které se zrovna tady MAJÍ probírat a lidi se mají ptát JAKO DĚTI!! Navíc ty budeš ta iphoneovečka zblázněná viď? Chyby nevidím, neslyším.
To sattero: shledávám v tobě věštecké schopnosti-podle stylu psaní a nicku vypadám na 14? Jak jsi na to prosím pěkně panáčku drzý přišel?
Mimochodem, zase sem nikdo celý den nenapsal ani řádku. Mě je to volný, já se snažím alespoň debatit. Vy jste tu na ho..o. Neporadíte, řešení neznáte, ale z urážení vám dávám za 1.
boris094
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 19. 2. 2009 18:03

Borisku, nejspíš jsem věštec, protože jedním postem napsaným slušně nevrátíš ostatní posty, kde jsi psal jako prase a malý klučina. Na co bychom tu psali? Proč? Já si své problémy s iPhone dokážu vyřešit sám nebo s pomocí Google či opravdových a specializovaných fór. Tento thread je tu jen jako diskuze ke komentářům Radka Hulána (zdravím!) a pro nahánění si počtu příspěvků a koeficientu blbosti, nic víc :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boris094 19. 2. 2009 18:04

kvůli takovým týpkům jako jste vy, sem lidi, co iphone vlastní pár dní a je pro ně úplný novum, chodí na jiná fóra. Protože jestli sledují ty moje marné pokusy a prosby-následně vaše reakce (spec.sattero), ani se jim nedivím.
Zamyslete se nad sebou.. Pro mě není problém se na toto vlákno vys..t a psát si jinde. Díky
boris094
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 19. 2. 2009 18:10

Borisku, ty jsi fakt vedle jak ta jedle... Nedržíme tě tu a navíc už zbylo jen pár posledních, kteří to tu občas zkontrolují a poradí, pokud je to nutné. Fórum třeba na iPhone.cz je právě pro nováčky s tímto telefonem a je to dokonce první link, který ti vyflusne jakýkoli vyhledávač pro ČR po zadání "iphone fórum". Takže zapoj tu kouli co máš na krku.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boris094 19. 2. 2009 18:25

kdybych byl ješitný, požádal bych tě, abys mi našel nějaké mnou psané prasárny a klukoviny. ale je mi to šumák. mimochodem pozor na přemíru egocentrismu a narcisismu, pokud je ti toto téma příliš nízké (několikrát jsi zde uvedl), opustit bys ho měl spíš ty nemýlím-li se? Zapoj kouli co máš na krku.
boris094
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 19. 2. 2009 19:33

Ty už máš dneska moc napito, Dopito :) Nikoli klukoviny, ale psaný text ve formě, kterou píší lidé ve věku 14-15 let, to je trochu rozdíl. Pokud jsi nepochopil, tak jediní co to tu občas shlédneme a odpovíme jsem já, aacid, seterwohipikule a oco1 či goz1. Nikdo jiný tu vlastně nepíše, to je oč tu běží. Ostatně já jsem na několika fórech a udělal sem několik návodů pro iPhone a iTunes, které jsem uveřejnil a dnes jsou naprosto všude, často i bez zdroje a s mými obrázky (což je vtipné, když to vydávají za své) :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod u-v-i 21. 2. 2009 13:06

Další generace iPhonu bude taky podobně dotovaná jak 3G?
u-v-i
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 2. 2009 13:12

Myslíš, že věštíme, nebo co? :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod u-v-i 21. 2. 2009 13:18

To samozřejmě ne;-)Tak věřím,že bude,nic jineho mi nezbývá.
u-v-i
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 21. 2. 2009 14:21

Bude určitě dotovaná operátory, ale na oko v menší míře, než u 3G. Je to hlavně tím, že teď dotují na iPhone moc a remcají, tak počítám, že u příští generace si operátoři vydupou pro sebe lepší podmínky...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod u-v-i 21. 2. 2009 17:54

Necháme se překvapit:-),za tyto informace děkuji.
u-v-i
Junior

Odeslat příspěvekod K.Studa 23. 2. 2009 00:15

Dobrý den,
chci se vás zeptat...chtěl jsem pomoct známe přez app iTunes updatovat iphone na verzy 2.xxx, vše se stáhlo potom se začalo instalovat do telefonu, ale po ukončení iphone nenaběhl a hlásí chybu kvůli sim kartě, jestli to pomůže mohu jsem text chyby překopírovat.
Nejde problém vyřešit pokud s ním máte zkušnosti jinak než abych jel s telefonem do servisu?
Děkuji za případnou pomoc...
K.Studa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 2. 2009 00:48

Tady plati pravidlo koupe... Kde byl iphone zakoupen a o jaky model se jedna. Napis to a pak poradime :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.Studa 23. 2. 2009 15:01

Ehm jistě.
Zakoupen na Vánoce z pražské prodejny mobilpohotovost.
Verze tam snad byla 1,4 nebo tak nějak.
Fungoval bezvadně, žádnej problém, jen update přez iTunes se stal osudným.
Děkuji
K.Studa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ONeil 23. 2. 2009 15:36

Poradte nejaky slovensky eshop, kde sa da kupit iPhone, dik.
ONeil
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků