N85 [diskuze] - nový firmware 30.101

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod b-o-s-s 15. 2. 2009 19:41

Zdravím, tak po dlouhém čekání jsem se rozhodl svoji N85ku reklamovat (restartovala se při hraní her, přehrávání videa a hlavně když se vypla, nešla zapnout až tak na popáté).
K mému obrovskému překvapení mi vyměnili i slide mechnismus a teď drží na 100%-absolutně žádná vůle,což je supr. Vypadá to,že se telefon už ani nerestartuje, ale pořád nejde na poprvé zapnout-poradili mi tam fígl, že tlačítko se musí držet dýl (což mi vadí normálně se drží než tel. nezavibruje, jenže teď asi tak 20 vteřin)
Nemáte zkušenosti s takovou závadou? Nechce se mi tam telefon nechávat 3-4 týdny,ale nic jinýho mi asi nezbyde.. Díky.
b-o-s-s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lampaa 15. 2. 2009 20:19

ještě dotaz....formátoval sem kartu a teď se tam snažim přes čtečku narvat zpět necelé 2GB ... zbývající čas do konce 15hodin mi přide už fakt hodně asi jí za chvilku rozdupu....nevíte někdo co s tim??????
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod boriscz 15. 2. 2009 20:33

Pokud si vyzkoušel kde co, což je velice pravděpodobné, tak je asi kartička vadná. Tak jako na telefon, se i na kartu ( součástí balení ) vztahuje dvouletá záruka. Abys měl porovnání, tak mě trvá zaplnění 8GB karty cca 25 minut.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 15. 2. 2009 20:40

díky...asi si tam fakt skočím...je to na flóře dobrý co se přístupu týče?
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 15. 2. 2009 21:39

Čím dál horší.

Hlavně ta pipka moc vstřícná není :-\

Ale tohle rozhodně reklamovat a ani na tohle nemůže nic namítat.
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puma.cz 15. 2. 2009 22:40

martinsip píše:Čím dál horší.

Hlavně ta pipka moc vstřícná není :-\

Ale tohle rozhodně reklamovat a ani na tohle nemůže nic namítat.


Tak vtom případě bych tam šel tuplem :D ;-)
puma.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 16. 2. 2009 00:13

martinsip píše:
Ale tohle rozhodně reklamovat a ani na tohle nemůže nic namítat.


to myslíš na tu kartu? ironie :?:
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 16. 2. 2009 18:45

Lampaa píše:
martinsip píše:
Ale tohle rozhodně reklamovat a ani na tohle nemůže nic namítat.


to myslíš na tu kartu? ironie :?:


No ona je nevstřícná, pokud není jasné, jestli to není vinou špatného zacházení. Což bych ale u paměťovky neviděl. Takže reklamovat a trvat na tom, že jsi to zkusil jak v telefonu tak ve čtečce nebo i dvou a NEJEDE. A myslím, že by to mohli na místě vyzkoušet a hned vyměnit za novou. Tak hodně zdaru :-)
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 16. 2. 2009 19:15

martinsip: dobrá,vlítnu tam na ní :-D a po servisu asi změním PC na normální a těším se na lepší fotky , protože ty co sem včera udělal na režim krajina už nevypadaji ani jako fotky z obyčejnýho telefonu,je to fakt hnus....
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 16. 2. 2009 22:28

no tak ty fotky co jsem tady uploadnul presne pred 14 dny byly taky vyfoceny na rezim krajina a bylo to jak z foto z 1MPX mobilu bez autofocusu... takze asi bude nejaka chybka v tom softwaru.
BTW Vodafone uz me sere s tim jak zdrzuje uvedeni 3 mesice stareho firmware i pro ty sve zk...... customizovane telefony!
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomales 17. 2. 2009 05:59

zajdete si do servisu nokia, prehrajou vam FW bez ztraty zaruky.
tomales
Junior

Odeslat příspěvekod roach 17. 2. 2009 08:07

ma tento fon pohybove cidlo cize akcelerometer?
roach
Junior

Odeslat příspěvekod Domin 17. 2. 2009 08:41

Zdravim, vcera mi po 3 tydnech vratili foun z opravy...odlupovala se mi přední plastová krytka pod displejem. Krytka je spravená, ale když teď tisknu kontextové klávesy, tak mi to připadá, že jejich zvuk je velice "vrzající" a stisk jakoby nejistý. Když tlačítko stisknu, je to jako by to zavrzalo. Máte někdo taky podobné zkušenosti??
Nokia N80
Domin
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 17. 2. 2009 15:43

tomales píše:zajdete si do servisu nokia, prehrajou vam FW bez ztraty zaruky.


Nepřehrajou, dneska jsem tam byla a mám tam i známého a řekl že u těchto nových už to nejde, jedině změnit prod.code (to mi neřekl). Přehrávaný jsem ho už měla taky , ale zase na ten první soft. Teď mám opět problémy nejdou mazat emaily a v protokolu se nezobrazují jména u sms, u volání ano, přitom přímo ve zprávách se normálně zobrazí jméno.
Prý se mám zeptat jestli v polovině března už Vodoš něco nevydá nový soft, taky mě to štve, ty fotky nic moc, z N73 byli lepší, že se nokie nestydí. Nevíte jestli je to věc operátora nebo za to může nokie, já jim tam napíšu, mám vztek.

A ještě, vím že když mám 3 stejné závady tak mi vrátí peníze, když mám 4 různé závady tak mi taky vrátí peníze, opravte mi jestli se pletu. Ale nevím jestli se do závady počítá i přehrátí softu???
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puma.cz 17. 2. 2009 21:37

Tak záleží jestli to posílaj do servisu a tudíž to píšou do toho záručního listu, kde jsou kolonky na 3 opravy, pokud se nepletu
puma.cz
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků