Nokia E71 - obecná diskuze - nový firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zekon 28. 1. 2009 06:22

Ta škvíra mě tam taky kaká. Myslím, že to reklamovat nepůjde.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 1. 2009 11:04

Taky ji tam mám :nenapadne Vypadá to úžasně
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMMC 28. 1. 2009 11:47

Nevím, jestli to tu už nezaznělo, ale případně pro připomenutí: Konečně se podařilo prolomit ochranu nových firmware Nokie a nově by měly jít hacknout i dosud nehacknutelné telefony. Opakovaně je potvrzeno hacknutí Nokie E71 nové verze FW 200... Více na www.symbian-freak.com. Zdůrazňuji, že na vlastní nebezpečí, sám jsem nezkoušel, nemám na komplet reinstal telefonu čas.
MMMC
Junior

Odeslat příspěvekod Dunan 28. 1. 2009 13:42

discoteca: Zkus tu klavesnici zatlacit smerem nahoru, jestli je ta mezera zpusobena spatnym ukotvenim. Ja ji mel jako na vode a obas to bylo take sejdrem...
Dunan
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 1. 2009 13:43

To zatlačení jsem zkoušel, bez výsledku
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 28. 1. 2009 19:51

Mezera mezi klávesnicí můj kus naštěstí netrápí, s kalendářem také problém nemám...

all: Musíte si uvědomit, že tato diskuze slouží hlavně k řešení PROBLÉMŮ, proč by sem někdo psal, jak je s telefonem plně spokojen?

Jinak, problém s pam. kartou jsem dneska zaznamenal i u E51, už asi 5 dní se mi to na E71 nestalo.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel_E71 28. 1. 2009 20:45

skvira je u meho kusu taky, na leve strane vetsi. Zatim jsem schopen to prekousnot.
karel_E71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod discoteca 29. 1. 2009 08:32

takže mezera je v podstatě běžný standart :-)) mám dotaz ohledně sw mám telefon od vodafone, při pokusu o aktualizaci přes nsu mi hláška oznámila že mám aktuální sw / 110.07.127, 09-10-2008 / znamená to že vodafone má svůj sw a ten nelze aktualizovat ?
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 29. 1. 2009 09:48

Znamená to pouze to, že VF ještě nevydal customizovaný FW 200. Zde na fóru je návod, jak změnit FW tvoho telefonu na nebrandovaný, poté už by ti NSU mělo nabídnout nejnovější FW.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod discoteca 29. 1. 2009 10:13

zřejmě máš na mysli změnu product code, vzhledem k tomu že bych nejspíš přišel o záruku do to nejdu, mobil zatím šlape a snad vodafone vypustí během roku taky svoji aktualizovanou verzi sw
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 29. 1. 2009 11:00

Tak zmen product code,nainstaluj novej fw a pak si product code zmen zase zpatky. Budes mit novej FW a product code zustane stejnej jako predtim. A zaruka bude v poho.Taky jsem to takhle mel a vyreklamovali to v pohode;-)
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Palidzi 29. 1. 2009 12:39

tak to su dost blbi, ked nevidia, ze tam mas FW, kt. este oni nepustili do obehu
E51 Black Steel | fw 220.34.37 | microSD 2GB A-data

les cloveku predchadza, pust ho nasleduje.
Palidzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 29. 1. 2009 20:39

Ano, měl jsem na mysli product code. Psal jsme to při hodině na telefonu, tak mi to ujelo. :)
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 29. 1. 2009 23:43

To bylo tenkrat este s N73, cet jsem i jiny diskuze, a snad jsem se nesetkal s nikym,kdo by s tim mel pri reklamaci problem. Nevim,jak je to ted, to je fakt, ale myslim si,ze by to mohlo projit.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mipe 30. 1. 2009 08:49

Zdravim panove,

tak jsem zakoupil E71 od o2 a mezera pod displejem taky. Ale to preziju. Co mi ale vadi, je spatny zvuk ze sluchatka. Je takovy zkresleny. Pripomina mi to starou 3310ku co spadla na zem a pokazilo se sluchatko. Mate taky nekdo spatny zvuk ze sluchatka? Mam to reklamovat? Foun mam druhy den. Hlasite repro je o.k.

A jeste mam dotaz. Zkousel sem navi Sygic a Garmin a nevim jak ovladat zoom mapy? Napsano je 1 a 3 nebo * a #, ale nejak se nedari. No musim na klavesku zvyknout. A abych jen nehanil, nemam moc velke prsty a pise se na ni dobre a telefon vypada pekneji nez na obrazku a diky kovovym castem i luxusne.

M.
mipe
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků