Nokia E66 [diskuze] - poslední firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod robsol 28. 1. 2009 13:19

dobko píše:Ako dlho vám vydrží baterka? Mne, kým som neaktualizoval firmware na 200 tak 2 dni, od upgrade 1 deň. Može to nejako spolu súvisieť?


já osobně nějaký propad výdrže po upgrade na fw 200. nepozoruji.
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 1. 2009 13:37

ani ja ne. kromě rychlejší rotace displeje a toho grafického bugu bych mezi verzi 102.xx.xxx a 200.xx.xxx nepoznal rozdíl :/
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaZaNvanHyena 28. 1. 2009 14:00

Pouzivate nekdo na tom poslednim FW SIP? Se tu s tim peru uz druhej den a furt nic, zkousim to pres Fayn a dostavem bud hlasky, ze "registrace u služby se nezdařila" a nebo kdyz to nastavim jinak, tak zase, ze "neni pokryti wlan pro provedeni internetoveho volani". Co sem vycetl fora jinejch founech tak tam jsou potize dle verze FW...tak doufam, ze tu nehonim vlka v pytli (o:
Zapomněl jsem říct prosím prosím pomoooc (o: on už nějak v noci odlítne do Mexika a furt to nefacha...
KaZaN van Hyena - VR6 Rulezzz ;)
KaZaNvanHyena
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dobko 28. 1. 2009 20:08

som si na tom novom firmware všimol, že keď stmavne displej, tak na ňom zostane čas, kedy stmavol, a aktualizuje okamžite začatím používania telefónu.

To s tou výdržou bol iný problém, neviem prečo sa v pravidelných intervaloch spája s notebookom cez BT. To tu baterku vybíjalo.
dobko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robsol 28. 1. 2009 21:19

Zkus si zkontrolovat zda nemáš spárovaný PC Suite přes bluetooth a automatické připojení k founu.
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dudulusan 29. 1. 2009 08:05

Jak dlouho vám vydrží baterka?
Mě max 2 dny,žádne aplikace mi na pozadí neběží,poctivě je vypínám a fon jsem nechal tatálně vybít už asi 10x a mám ho 14dní.Bluetooth zapnutý občas,navigaci nepoužívám,hry nehraju,tak 15 hovoru a několik smsek.
Dík za odpověď
dudulusan
Junior

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 29. 1. 2009 08:44

mě vydrží taky tak ty dva dny, podle způsobu používání, denně tak cca 30minut hovoru a relativně časté prohlížení webu, k tomu Mail for Exchange; o víkendu by vydržel i víc, to na něj sahám minimálně.. :)
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sovet 29. 1. 2009 10:35

zajimavy poznatek, pokud se telefon jako obvykle zasekne a nelze vytacet ze seznamu, tak pak to nejde ani z pohotovostni obrazovky jak uz tu bylo zmineno
sovet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bakada 29. 1. 2009 14:25

Mam mozna hloupy dotaz. Da se do tohoto mobilu nainstalovat Skype a pouzivat ho treba i na internetova volani?
Dekuji za informaci.
bakada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 1. 2009 14:26

Ano, dá. Mimojiné pomocí programu Fring
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KaZaNvanHyena 29. 1. 2009 14:28

Mimo Fringu ještě jak?
BTW s tím SIPem nikdo nic? )o:
KaZaN van Hyena - VR6 Rulezzz ;)
KaZaNvanHyena
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bakada 29. 1. 2009 14:33

Dekuji.
bakada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robsol 29. 1. 2009 15:20

Pokud chcete úplně bezplatnou variantu tak v současné době jedině Fring. Bohužel mě moc spolehlivostí nepřesvědčil. Vše ostatní je nějak zpoplatněno i když na první pohled to tak nevypadá tzn. velmi dobře si rozmyslete co budete používat ať pak nevalíte oči na měsíční účet :-)
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bakada 30. 1. 2009 07:44

dekuji za informaci, ale trochu tomu nerozumim. Myslite ucet za prenos dat nebo za ten program? Mel jsem Skype na HTC a fungoval spolehlive, v mistech kde byl edge nebo rychla data, tak se i dalo dobre volat. To bych ocekaval i od tohoto telefonu.
bakada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robsol 30. 1. 2009 21:42

Bohužel Skype na Symbianu jde zatím jen jako chat. Proto se musí používat aplikace jiných výrobců jako např. Fring atd. Jediný Fring má přímé napojení na Skype. Ostatní většinou využívají volání přes jakési číslo na jejich serverech tzn. v tom lepším případě při odchozím volání voláte vnitrostátní hovor. V horším i mezinárodní. Alespoň většina aplikací, které jsem zkoušel takto fungovala.
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků