Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 1. 2009 21:47

:oboze googli chlapče, googli
http://www.zedge.net například
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod puamík 25. 1. 2009 21:57

diky moc, a jeste poradte jak to udelat, aby sporic stazeny z zedge.net byl aktivni i po zapnuti sporice v mobilu a nebyl tam jenom ten pasek. Proste, aby jako sporic skutecne fungoval ten co tam nacpu. A jeste doplním, aby byly vidět nejen hodiny, ale i info, že mám např. nepřečtenou sms a nepřijatý hovor
puamík
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 1. 2009 22:10

Vypni...mno jak se to jmenuje (už 6300 nemám nějaký ten pátek)...no...ne spořič displeje ale něco jak spořič energie nebo tak něco. Tak se ti budou zobrazovat hodiny.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod puamík 25. 1. 2009 22:41

taťka píše:Nedalo mi to a tak jsem si s těma hodinama ještě trochu pohrál a přišel jsem na to, že v podstatě měl pravdu jerry 6610: a co jinak dát si spořič displeje hodiny a spořič vypnout a je to.
Jen je potřeba tam dát hodiny z nabídky menu-nastavení-displej-spořič displeje-spořiče displeje-analogové hodiny. Pokud jsem tam dával jako spořič displeje flash hodiny tak to nefungovalo. Ještě pro upřesnění: spořič i režim spánku musí být vypnutý. Takže díky všem kteří se mi snažili radou pomoci, zvláště pak jerrymu 6610. Už mi to funguje jak jsem chtěl.


tady jsem něco našel. Ale jaký je rozdíl mezi spořičem displeje, spořičem a režimem spánku tak nějak netuším, myslím co se týká úspory baterií. Spoří některý víc a jiný méně?
puamík
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 1. 2009 23:29

eRiper píše:Vypni...mno jak se to jmenuje (už 6300 nemám nějaký ten pátek)...no...ne spořič displeje ale něco jak spořič energie nebo tak něco. Tak se ti budou zobrazovat hodiny.

Je to spořič energie, ale do češtiny je to lokalizované pouze jako "Spořič", což moc výpovědní hodnotu nemá. Díky bohu za vyskakovací kontextovou nápovědu. ;-)
Takže stačí vypnout "spořič", vypnout režim spánku, aktivovat si požadovaný spořič displeje a celá paráda je hotová.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Halfik 29. 1. 2009 22:53

Tak teda je to v pohodě. Moje Nokie přežila ale měla namále.. V servisu mi ji zpravili za 350,- a byl uvnitř navlhlý a kdyby prej přišel později tak by mi ten vnitřek odešel nadobro...
Halfik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petan4122 12. 2. 2009 10:43

Ahoj všichni, chtěl bych se zeptat jestli někdo z Vás neví jakej šroubovák je potřeba na sundání předního krytu 6300. Vím, že se jedná o Torx, ale jestli jeto velikost T4,5,6 se mi už zjistit nepodařilo. Neví to někdo. Díky moc za odpověď.
Petan4122
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 12. 2. 2009 11:23

T6
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nigisek 14. 2. 2009 00:02

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda je u NOKIE 6300 normální, že:

1.) baterka vydží při normálním používaní max 2 dny

2.) při nabíjení strašně píská a nabíjí se šíleně dlouho (i přes 3 hodiny)

3.) když někomu volam/někdo mně, někomu píši/někdo mně, tak na displeji běhají takové bílé čáry

Dala jsem mobil reklamovat, po týdnu mi ho vrátili a řekli, že mi ho přeinstalovali a něco opravili ale vše to je stejné!

Děkuji za odpověď
nigisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 14. 2. 2009 00:05

1) je
2) mi taky pískala, až pošla
3) Firmaware si můžeš přeinstalovat i doma pomocí Nokia Software Updater. Pokud budou i nadále pruhy, dožaduj se opětovné reklamace či výměny za nový kus. Normální to rozhodně není.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stampee 14. 2. 2009 14:16

ve vsech bodech potvrzuji predesly prispevek
stampee
Junior

Odeslat příspěvekod emiiilio 15. 2. 2009 13:26

zdravim,

mam taky problem, aktualizoval som si soft telefonu na najnovsiu verziu 07.21, ale odvtedy ked s niekym volam, tak ho strasne slabo pocujem. neviete co by to mohlo byt za problem?

dakujem
emiiilio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxalfxx 16. 2. 2009 19:55

Já jsem aktualizoval taky na 07.21, normal přes NSU, ale slyším normálně jako dřív.
Tak ho zkus znovu přeinstalovat, nebo odnést do servisu.
5110 :arrow: 6210 :arrow: 6310i :arrow: 6300
xxalfxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balkain 17. 2. 2009 09:34

"...odvtedy ked s niekym volam, tak ho strasne slabo pocujem...."
Na pravém boku je ovládání hlasitosti. Klidně si přidej +
balkain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod balkain 17. 2. 2009 09:48

to nigisek in 14.2.2009 00:02
1.ano
2.mi nepíská a nabíjí cca.40-60minut.
3.když volám, nebo mi volá, nekoukám na display
balkain
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků