Internet v zahranici

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Veolw 15. 1. 2009 10:28

Ahoj,

za mesic a pul jedu na pet mesicu do Francie a jelikoz v miste kde budu ubytovany neni internet, tak se ptam, jestli nevite o necem cim bych to mohl vyresit :) Dival jsem se letmo na nabidky ceskych operatoru, ale zadna asi nepripada v uvahu, ponevadz bych musel byt nejspis milionar :hm Nemate pro me nejake reseni? Potrebuji nonstop pripojeni k internetu. Napadlo me, ze bych si zalozil nejaky pausal u francouzskeho providera (napr. Orange), ale nevim jestli je to mozne a jestli by to slo z Ceske Republiky. Mate nekdo s tim zkusenosti?

Diky moc za kazdou radu.
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 1. 2009 11:01

Opravdu musí jít o non-stop připojení? Jako první bych zkusil na místě, zda tam nebude nějaké wi-fi (např. v nákupním centru, v rychlém občerstvení). Nebylo by špatné vzít si s sebou nějaký wi-fi router schopný pracovat v režimu WDS a nějakou slušnou externí anténu. Pokud to bude ve městě, je šance celkem slušná.
Teprve na místě bych řešil možnosti (placená wi-fi, mobilní připojení).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 15. 1. 2009 11:21

Veolw: asi nejjednodušší bude, pokud stále mají v nabídce, předplacenku. Určitě tam pořád ještě někdo bude mít předplacenku s no-limit daty.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Veolw 15. 1. 2009 12:01

snowboarder: Nejsem si jisty jakou predplacenku myslis a u koho (Orange?).

PatrikChrz: Internet potrebuji opravdu nonstop kvuli praci, ktera vsak s mym pobytem nema nic spolecneho, protoze se jedna o pobyt studijni.
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prochaine 10. 3. 2009 12:38

Vyřešil jsi to nějak?
Škoda Superb 2,0 TDI 140kW DSG (MR 2016)
Prochaine
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasil 11. 4. 2009 15:49

pouzivat rouming nedoporucuji! I pres heske sliby operatora, je to nastavene tak aby zakaznik platil jak murovaty))) /. Viz obrazek. Mam na poslednim vyuctovani. To jsem skontroloval mail v Nemecku
Obrázek
Vasil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 4. 2009 16:11

nechápu co se ti na tom nelíbí? snad sis nemyslel, že ten internet v mobilu zdarma je zdarma i v zahraničí, že ne?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vasil 11. 4. 2009 19:53

Internet
(100 kB) WAP
(100 kB) MMS
Zóna 1 17 Kč 17 Kč 11,31 Kč
cenik vodafonu
ocekaval ze to bude za 17 ((((((
Vasil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miczk 9. 10. 2011 17:57

Čaute !
Chtěl bych se poptat jestli nemá s Francií někdo zkušenosti potřeboval bych internet na jeden týden, pokud možno co nejlevnější na ten týden bych si vystačil s celkovým FUPem 50Mb, přes předražený roaming jet nechci.
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2011 18:47

Pozor - došlo ke zdražení paušálového Internetu v zahraničí u Vodafonu! (na druhou stranu byl rozšířen seznam zemí (např. o Chorvatsko)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miczk 9. 10. 2011 18:52

O to mi právě jde, když jsem byl v Anglii, tak jsem zaplatil 7 liber za neomezený internet na 7 dní u VF UK. Ovšem na webu Francozských operátorů se trošku nevyznám , proto žádám o pomoc komunitu MM :) Navíc platit vodafonu 500 Kč za 7 dní je šílené, navíc, když se to počítá do tak chabého 150Mb domácího FUPu.
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod skype 9. 10. 2011 21:58

skype


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků