vylepšení nokia 3100

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod still_wolf 8. 9. 2005 17:15

Neví někdo, jak pěkně vylepšit mobil nokia 3100? Hlavně jestli nejde nějak rozšířit hlasy nebo přidat hlasy, nebo další vylepšení, které by mi ušetřili peníze a dodali by mi lepší požitek z mobilu.
still_wolf
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 8. 9. 2005 17:20

Ehm... nevím co jsi přesně myslel ale určitě nic takovýho nepůjde. Maximálně si můžeš koupit přídavnej foťák, rádio nebo vyměnit kryt :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 9. 9. 2005 11:45

Nebo mozna tak maximalne pridat melodie pres kabel, ale s tim, ze sou to 4hlasy melodie, s tim nic neudelas.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod still_wolf 9. 9. 2005 21:56

A jde nějak obejít zabezpečení a stahovat soubory, které jsou větší jak 64Kb??????????????????? Nebo jak jde udělat neustálé opakování budíku nebo nastavení melodie u poznámek v kalendáři?????????????????????????????
still_wolf
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 9. 2005 10:31

Ne, ne, ne. Když chceš mobil s lepšími funkcemi tak si kup novej a neptej se na pitomosti ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiří Hübner 10. 9. 2005 10:42

...I ta nejhorší hodina v životě má jen 60 minut...
Jiří Hübner
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matěj Pospíchal 10. 9. 2005 11:02

[quote="Jiří Hübner"ohttp://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/298/2/[/quote]
To je dobrý.
Matěj Pospíchal
Junior

Odeslat příspěvekod still_wolf 10. 9. 2005 11:19

Novej mobil bych si rád koupil, ale jaksi nemam peníze, proto si pokoušim mobil přizpůsobit svém požadovkům.
still_wolf
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Hübner 10. 9. 2005 11:21

[quote="Matěj Pospíchal"t[quote="Jiří Hübner"ohttp://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/298/2/[/quote]
To je dobrý../quote]

thx :)
...I ta nejhorší hodina v životě má jen 60 minut...
Jiří Hübner
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .ParadoX. 10. 9. 2005 12:53

bude to totalne mimo misu, ale proc ne:

ja ji vylepsil tak, ze jsem ji utopil, prodal na ND a koupil 7250i z bazaru, ted mam fotak a radio navic:-) jinak mi prijde stejna jako 3100 , jen par drobnosti je jinych.... (jak sw tak hw)

:nenapadne
<? echo "hello world"; ?>
.ParadoX.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků