LG KU990 vs LG COOKIE vs SAMSUNG F480

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod slavica 2. 1. 2009 20:42

Ahoj všem:) Už velmi dlouho se rozmýšlím, který telefon z těchto 3 telefonů si vybrat... Chtěl bych dotykový displej, což všechny telefony splnují.. Nejvíce se mi líbí Samsung, ovšem nevím, jestli by mi nevadilo psaní sms bez qwerty klávesnice na druhou stranu má widgety, LG COOKIE má bohužel slabší foták ale je nejlevnější a LG VIEWTY je tak neco mezi tím.. Chci to hlavne na multimédia jako je mp3, video, foták..

Děkuji za každou radu :-)
slavica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 4. 1. 2009 21:20

Viewty bych vyřadil - pomalost, omezená podpora pam. karet, displej bůhvíjak skvěle nereaguje na dotyky...

Spíš bych šel do Cookie...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod remaxik 4. 1. 2009 21:39

Jj chlapce taky jsem resil dost podobnou otazku, viewty jsem rovnez vyradil kvuli zminovane pomalosti. F480 se mi take nejvic libi, ale stvala me ta klavesnice, ale zase mel luxusni fotak. No nebudu psat to co ty ale ja bych sel do Cookie, za malo penez hodne muziky....jen co nastve je ten fotak :)
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martiiina 5. 1. 2009 11:31

Tak koukám, že nejsem jediná, kdo má stejné dilema. Tedy s tím rozdílem, že já se rozhoduji pouze mezi F480 a KP500. Rozhoduji se už asi měsíc a zatím se víc přikláním k Samsungu, hlavně díky jeho designu. Ale stále nejsem rozhodnutá :hm , takže názory a rady ráda přivítám.
Martiiina
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavica 5. 1. 2009 20:19

No akorát jsem si dočetl recenzi na mobilmania.sk o LG Cookie a vypadá docela lacině aspoň z recenze.. Ten foťák je taky špatný, myslel sem ze ne, ale vadilo by mi to. Takže už vybírám dá se říct mezi zbývajícíma dvěma telefony. To LG je fakt tak pomalé? Právě co jsem viděl video o F480, tak se mi to zdálo pomalejší.. A btw na té klávesnici u F480 se píše dobře i když není qwerty?
slavica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 1. 2009 09:54

Doporučil bych si teď přečíst recenzi co vyšla zde na MM. Moc lichotivě nepůsobí, telefon je pomalý, měkké plasty, a spousta uživatelů tohoto tel. o něm mluví nelichotivě...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod remaxik 6. 1. 2009 15:18

NO ale zase vemte ze F480 v of. distribuci stoji okolo 7500 tis. coz je o dva a pul tisice vic, navic nebo pohybovy senzer a pro me dost podstatnou qwerty klavesnici, coz je velika skoda a ten fotak co jsem cetl taky neni tak skvostny ;-) ale jinak je pravda ze je krasnejsi :)
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavica 6. 1. 2009 18:10

No cenové rozdíly Samsungu, co sem se tak díval, jsou veliké. Nejlevněji ho mají myslím na mobildick a hypermobil.. Výhodou u Viewty je pro mě snadná možnost reklamace a lepší cena (u vodafonu navíc s 2GB kartou). Asi půjdu do něj, ikdyž nejsem ještě rozhodnutý :roll:
slavica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 1. 2009 19:25

remaxik - myslíš Samsung, jsem zase četl, že má prý jeden z nejlepších 5 mpx foťáků. Spíš bych se na tyhle tří telefony vybodl a vzal LG KC910 Renoir. Četl jsem recenzi a ten foun je dokonalý
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavica 6. 1. 2009 19:42

Bohužel to je mimo mé finanční možnosti
slavica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 1. 2009 20:13

Tak jako nejlepší se jeví ten Samsung. I když LG není vyloženě špatný, hlavně na video, focení je ,, jednička ,,
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod showxman 6. 1. 2009 20:42

Finchi di do renoiru nebo omnie, t sou strojky pro tebe zviratko. pipky se v patek rotecou, jak jim ho pichnes do ruky se slovy:"prozvon se!" :D
showxman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenka2003 6. 1. 2009 21:24

carreaum17 píše:remaxik - myslíš Samsung, jsem zase četl, že má prý jeden z nejlepších 5 mpx foťáků. Spíš bych se na tyhle tří telefony vybodl a vzal LG KC910 Renoir. Četl jsem recenzi a ten foun je dokonalý

Kde jsi prosím četl recenzi? Já mám Renoir už druhý týden a pořádnou recenzi jsem ještě nenašla. Je pravda, že je to slušný telefonek.
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 6. 1. 2009 21:40

Samsung by som nebral, čo som mal možnosť vyskúšať tak to dotykové ovládanie nič moc. Ale to bude asi individuálne.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 1. 2009 21:43

lenka2003 pokud umíš krapet anglicky.
http://www.gsmarena.com/lg_kc910_renoir-review-304.php

Jak jsi spokojena s Renoirem ? fotí dobře ?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků