Samsung SGH-U900V - jak na java hry

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bartiiik 27. 12. 2008 11:05

Prosim potreboval bych nejaky navod jak dostat do tohodle telefonu java hry delal jsem to podle navodu na telefon Samsung SGH-L760 ale zasekl jsem se uplne na poslednich bodech :
10. Vlozit kod *#6984125*#
11. [4] Internals
-code: *#9072641*#
[7] Storage settings
-Update media database,
-Update Java DB
-Create AX Dat File
12. zpet na plochu hotovo

tyhle code mi proste nefunguji nic mi to nedela kdyz je zadam a vsude se pise ze maji normalne fungovat na tenhle telefon..je to chyba v telefonu ci existujou jeste nejaky jine code? prosim lidi pomoc. urcite se to da nejak vyresit.. hry tam uz mam vlozene staci posledni dva body :( .... predem dekuji za odpoved.. ;-)
bartiiik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bartiiik 29. 12. 2008 13:35

nebo jak prosim zjistim servisni kody?? prosim
bartiiik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bartiiik 29. 12. 2008 20:04

tak uz jsem udelal vsechno podle navodu a hry nikde :D v zadny slozce kde ze by mely bejt? a daval jsem tam jenom hry z .jar neni to chyba ? ale primo k tomuhle jsem stalhl 1800her a vsechny jsou tam .jar ... :( :D ale to je dalsi problem kdyby nekdo chtel ty kode tak at mi napise.. sem do forka
bartiiik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ericek.111 6. 8. 2009 14:19

bartiiik píše:tak uz jsem udelal vsechno podle navodu a hry nikde :D v zadny slozce kde ze by mely bejt? a daval jsem tam jenom hry z .jar neni to chyba ? ale primo k tomuhle jsem stalhl 1800her a vsechny jsou tam .jar ... :( :D ale to je dalsi problem kdyby nekdo chtel ty kode tak at mi napise.. sem do forka

musis mat aj .jad subor ;-) Vytvoris ho pomocou JADmakeru
ericek.111
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků