Nokia 6220 v eshop O2 za 295! k tarifu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bailando24 4. 12. 2008 16:07

Je to všechno nějaké divné.Dneska jsem volal opět na prodejní linku a tam mi řekli že číslo balíku které mi přišlo v e-mailu neexistuje a že mi nic nepřijde.Vzápětí jsem kontaktoval e-shop a tam mně ujistili že balík byl odeslán a do zítra by měl dorazit ale když jsem volal na přepravní společnost Najbert tak mi řekli že tam zatím žádný takový balík neevidují ale že možná dneska k nim dojde.Začínám z toho mít nějaký divný pocit 8-S
bailando24
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 4. 12. 2008 16:36

Bože vy máte problémy, shrnu to:

Expedice lepí čísla balíků předurčená, tzn. do systému dopravce se dostane až ve chvíli, kdy to tam O2 dodá

Po obdržení čísla balíku:
1) U kurýrní služby (většinou PPL - www.ppl.cz se to objeví nejdříve kolem 20 hodiny, většinou až ale z ranního depa
2) U České pošty (www.cpost.cz Sledování zásilek Track&Trace) se to objeví nejpozději v 21:00 večer ve chvíli, kdy balíky projdou "ven" a začnou se rozvážet na překladiště a cílové pošty.

Nevím, proč chvíli nepočkáte. Pokud tam musí řešit na eshopu takové hovadiny, nezávidím jim.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod michalreznar 4. 12. 2008 16:46

to Snowboarder: Jn, kdybych to neřešil, měl bych dva dotované telefony k jednomu číslu... moje mínus :-))
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wesloo 4. 12. 2008 20:54

Myslim, jak to tady tak čtu, že by O2 neuškodilo nejenom "trochu" ošetřit svoje systémy a jejich propojení, ale i soustavu svých nabídek a výhod..

Co k čemu a kdy, na jak dlouho.. obdivuju ty, kdo se v tom orientují :-) Snowy vypadá, že snad ano, ale určitě to jenom úspěšně hraje :-P :mrgreen: Anebo po nocích místo spaní študuje matroše od 02 :-D
wesloo
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 4. 12. 2008 20:56

Tady jde spíš o to, že začali pracovat na společných systémech. Aneb z bordelu se O2 přeneslo do chaosu a pár měsíců se v něm bude potácet :-))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wesloo 4. 12. 2008 21:07

Aha, tak to pak tedy ano :-) Tak snad to stihnou zrealizovat dřív, než jim systém prodá za korunu i jejich sídlo na Brumlovce.. to někomu přihodí v rámci úvazku na 36 měsíců :mrgreen:
wesloo
Junior

Odeslat příspěvekod davidkluk 5. 12. 2008 13:00

:shock: Ted me prisla smska ze kuryr prevzal moji objednavku a cislo zasilky , nevite kde si muzu tu zasilku zkontrolovat , kde se nachazi ? :) A uz vam nekomu tel prisel? :) :oboze
davidkluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 12. 2008 13:14

davidkluk: nechceš třeba číst? ještě to, co vím, nikomu neuškodilo viewtopic.php?p=5945112#p5945112
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mobilman 5. 12. 2008 20:43

bailando24 píše:když jsem volal na přepravní společnost Najbert tak mi řekli že tam zatím žádný takový balík neevidují ale že možná dneska k nim dojde


S touhle firmickou mam opravdu "skvele" zkusenosti. Nejdrive zavolaji kdy budu na uvedene adrese, kdyz reknu kdy tak pan sdelil ze se tam zitra zastavi. Druhy den jsem prehodil par schuzek abych tam byl skutecne az do vecera jak jsem mu slibil ale nic, kolem pate jsem mu tedy zavolal na mobil ze ktereho me kontaktoval den predtim a dozvedel jsem se, ze nema cas a ze zitra se tam dostavi. Opet me pozadal o sdeleni casu kdy tam budu a opet jsem mu rekl 8-18h. Dalsi den uplne to same, nikdo nevolal a vecer po dalsim telefonu kdyz jsem mu volal slibil ze rano dorazi. No nastesti rano skutecne dorazil ale mel jsem nutkani mu cosi sdelit at priste nevola kdyz se neukaze a zavola az kdy si milostive udela cas. Skoda ze telefony nejde poslat postou nebo ze si nelze zvolit jinou prepravni firmu, klidne bych si priplatil za neco normalniho kde ty dodavky fungujou spolehlive (DPD, PPL ap.).
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 12. 2008 20:56

mobilman: Najbert je ale pražská část PPL ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bailando24 7. 12. 2008 16:45

Tak mám telefon doma,v pátek dorazil a vše je jak mi slíbili.Zatím spokojenost dokonce mi ho v pátek po dohodě dovezli až do práce když jsem jim řekl že odjíždím a vracím se až v neděli večer.Akorát tam nebyl ten teploměr ale na 02 lince mi řekli že dorazí do 14 dnů spolu s vánočním poukazem.Musím říct že mně mile překvapili po tom všem co o nich čtu snad mi to vydrží i do budoucna ;-)
bailando24
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod discoteca 8. 12. 2008 08:07

ahoj mám dotaz ten telefon ti přišel za cenu 295 ?? já když jsem najel na objednávku poté co jsem obdržel sms že balík byl předán kurýrovi tak na rekapitulaci byla cena telefonu 5795,- v původní rekapitulaci co jsem si vytiskl byla cena 295,- když jsem pak volal operátorce tak si mě cca 30minut předávali a skončilo to s tím že tam není jejich vedoucí a že se mi ozvou...
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidkluk 8. 12. 2008 11:01

Zdarec , no to by me taky zajímalo , za jakou cenu to komu prislo , ja dostal smsku uz v patek , ale balik porad nenalezen , zlata posta :-) :-)
davidkluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davidkluk 8. 12. 2008 17:28

Tak me kolem 15 hodiny prisla smska , ve zneni " Dobry den , dorucujeme vam zasilku od O2 , bedeme vas kontaktovat ".......Tak jsem zvedavej kdy me budou kontaktovat , jde o spolecnost Najbert.Hlavne jsem zvedav na cenu dobirky :))) Uz nam tu nekdo napiste , zdali vam to o2 poslala za udavanou cenu :))) Heh
davidkluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bailando24 8. 12. 2008 21:26

mně to příšlo za celkovou cenu 1390kč,z toho 295 za telefon,95 za aktivaci a 1000 je vratná záloha kterou po třech zaplacených fakturách na požádání do měsíce vrátí ;-)
bailando24
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků