HTC Touch HD

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod x-father 12. 11. 2008 19:49

Zdravim.

Jsou tady uz nejaci vlastnici tohohle kousku?

Povedlo se vam nekomu rozbehat TomToma, nebo iGo? Me ne. Asi maji problem s rozlisenim.
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MITA 12. 11. 2008 20:47

Plánuju taky koupit toto HTC a taky mě zajímá co na tom chodí a co ne.
Spoléhal jsem na to že TomTom na tom pojede :(
MITA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-father 12. 11. 2008 23:34

Tak sem hledal a nikde nic jeste neni. Pry na tom ma bezet tomtom7, ale me instalovat nejde.

Po chvilce badani jsem sam prisel na zpusob, jak zprovoznit iGo8.

Nainstalujte iGo stejnym zpusobem jako na Diamonda. Pri prvnim startu nepujde spustit. Zobrazi se hlaska o chybejicich souborech k rozliseni 240x400 a ukoci se. Na pametove karte v adreari iGO8 vemte soubor data.zip a zkopirujte do pc. Otevrete a jdete do adresare ui_igo8. Tam vemte adresar 240x320 a vykopirujte si ho pryc. Pak ho prejmenujte na 240x400 a pridejte ho do archivu do stejneho adresare odkud byl vykopirovany. Takto upravenym souborem data.zip nahradte puvodni data.zip na storage card.

Nevyuzije se cely display, ale dole zustane prazdny prouzek 160 pixelu.
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom_82 14. 11. 2008 08:41

x-father: Chápu to dobře, že HTC Touch HD už máš? No nevím, ale když v západní EU dodává výrobce tento mobil i s kartou 8GB a navigací TomTom7, tak by to určitě mělo jít bez problémů. Asi někde děláš chybu..
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod Composite 14. 11. 2008 09:02

tom, ale isto je to špeciálna verzia pre HD a on ju nemusel s TT kupovať a vyšiel ho lacnejšie.
Isto sa bude dať zohnať rozlíšenie na HD u iGO
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rombow 14. 11. 2008 10:12

Mam tiez tento telefon, ale iGO8 sa mi nepodarilo nijak rozchodit. Skusal 3 verzie, rozne data.zip, rozne sys.txt a nic. V najlepsom pripade som videl uvitaciu obrazovku a potom nic, ziadna chyba, ziadny log...

Popisal by si aku iGO verziu si naistaloval, ake mas sys.txt?

Sygic Traffic mi ide bez problemov...
rombow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tom_82 14. 11. 2008 10:38

Když ho tedy máte, tak by mě zajímalo, jak dlouho vydrží nabitý - průměrně ve dnech. Co se týče rozlišení, toho bych se nebál - je to pecka od HTC a v dalších verzích aplikací bude určitě rozlišení upravené. Nebo to vyřeší WM 6.5 či až 7 - nebo dokonce Android.. ;-)
Ale ve všech případech to je dle mého názoru otázkou času.
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod Composite 14. 11. 2008 10:47

od androide sa hovorilo začiatkom roka 09, o WM7 až koncom roka 09, ale teším sa ak to fakt výjde vo verzií android
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rombow 14. 11. 2008 11:28

Este ho mam iba 2 dni, nemam v nom zatial SIM akrtu, este som nenabijal, ale baterka este stale drzi...

Este je skoro hodnotit vydrz
rombow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fiktik 15. 11. 2008 08:39

TomTom 7, garmin XT, Smartmaps na HTC Touch HD fungují bez problémů. Co se týče TT7, používám ho už od Glofiishe tak, že jsem ho jednou nainstaloval z cabu a pak už jen vždy spouštím exe ručně.
Fiktik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tom_82 20. 11. 2008 08:47

Dokáže mi tady někdo SOLIDNÍ, kdo SKUTEČNĚ má HTC Touch HD sdělit, jak dlouho mu vydrží nabitý a jak je s ním spokojený?!!

Internet je plný h*vadin a o tomhle se nezmiňuje nikde nikdo! A tady číst ty "tlachy", že ho už někdo má ale bez SIM karty atd., tomu se skutečně věřit nedá.. Taky zde ještě nikdo nenapsal uživatelskou recenzi a v galerii fotografií taky prázdno. :-(

Když se jedná o Nokii či SonyEricsson, tak se to recenzemi, fotkami a různými informacemi jen hemží - a to i když se jedná o absolutní propadák (N96). Ale když přijde na trh absolutní pecka v podobě HTC Touch HD, tak je v České republice mrtvo.. :roll:
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 20. 11. 2008 11:59

Taky jsem se na to ptal několikrát, třeba na Smartmanii.
http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?t=10195&postdays=0&postorder=asc&start=105. Odpovědi jsem se nedočkal. Tak tam asi bude potřeba založit nové téma. :grr:
EDIT: Poslal jsem SZ jednomu maníkovi a ten mi napsal, že při malém provozu měl večer 52% stavu. Ale já myslím, že vydrží tak max. jeden den. :hm
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaBar 20. 11. 2008 12:02

3 dny určitě. Od včera s ním blbnu, zkouším co umí, tzn. za 24 hodin baterka na 70%.
JardaBar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike-biker 20. 11. 2008 12:11

Už jsem založil na Smartmanii téma, tak je možno přispět i tam. Thx.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaBar 20. 11. 2008 12:35

x-father píše:Zdravim.

Jsou tady uz nejaci vlastnici tohohle kousku?

Povedlo se vam nekomu rozbehat TomToma, nebo iGo? Me ne. Asi maji problem s rozlisenim.



Tomtom šlape, verze 7.450.xxx.

iGO zatím ne ... ale je to jen otázka nastavení ...
JardaBar
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků