Vianocna akcia T-mobile

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mogon 22. 10. 2008 16:41

zdar,
v komentaroch pod clankami som sa docital, ze t-mobile dava zlavu 8000,- na telefony pri predlzovani zmluvy. chcem sa opytat odkial je tato informacia, lebo to neviem nikde najst a co je na nej vlastne pravdy?
Mogon
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 22. 10. 2008 16:43

to by som aj ja chcel vediet. Napr. ja uz nemam viazanost,ale chcel by som prejst na viazanost, s touto zlavou ,mozem?
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 22. 10. 2008 17:00

Neviem ako presne to je ale asi to dostávajú len vybraný zákazníci. 8000sk by len tak nikomu nedali.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 22. 10. 2008 17:05

zena poziadala o prenos cisla k o2 pred 2mi tyzdnami a dnes jej tiez prisla takato sms-ka.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stano.mania 22. 10. 2008 17:43

8000 Sk = tzv. zľava určite nie je pre všetkých, asi len vybranému segmentu, a tým, že sa to medializuje :twisted: tak to má 2 motívy:
1. vzbudí to záujem a otázniky :?:
2. a za tým aj "šialenstvo" a "mániu" získať takú zľavu :potichu
Ale ak to zoberieme prakticky, tak keby aj taká zľava bola, niet ju moc na čo uplatniť a ak tak tá cena pred zľavou je veľmi vysoká, lebo s rozdielom pár stoviek sa dá zohnať nový neblokovaný mobil mimo akcie operátora :pozor
To sú "pavučinky" operátora a on vie aj dosť presne vyrátať, kto sa do nich chytí. A ak aj prispeje tzv. zľavou na zákazníka, ktorý má zajačie úmysly, že odíde napr. do O2, tak sa človeka snaží preplatiť, lebo operátor vie, že získať dlhodobo nového zákazníka, tak to je na trhu dosť drahé, viac ako tá zľava :roll:
Najlepší operátor je ale ten, u ktorého sú VIANOCE po celý rok :tleskani
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod LukiKE 22. 10. 2008 21:34

No akurat taku sms som dostal aj ja hehhee,..Skusim zavolat na linku operatora co to vlastne je za akcia,... ;-)
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 22. 10. 2008 22:13

Opýtaj sa, na aký mobil sa vzťahuje zľava 8000 tisíc, ak budú aspoň 2, tak zistíš, že niet si čo vybrať, a ten príľsub 8000 je návnada, lebo také "klamstvá" sa nerobili v minulosti, že sa nasadí mobil do akcie za 8990, dajú zľavu 8000, reálne stojí 9190, teda uvažuj a 2x meraj a 1x strihaj, takých SMS ako došlo Tebe, došlo aj iným, a budú chodievať aj o mesiac :pozor
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod LukiKE 23. 10. 2008 06:20

Stano no jasne,... Kamos vybral asi dva mesiace dozadu N95 8GB stala nejakych cca 12000 pre pausal 100
Ked mu odpocitali 20 000 bodov z karty,nejake zlavy,(aktivoval si net v tel 1GB co je v akcii) atd atd tak nakoniec z 12000sk zaplatil 640sk za N95...
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod radzimko 23. 10. 2008 06:38

mozem potvrdit ze akcia plati!! vcera som bral SE C902 normalna cena je tam myslim 8tisic a dali mi ho za korunu. Ked pridete do predajne a zoberiete si cennik tak tam budete vidiet same jednotky
radzimko
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 23. 10. 2008 11:59

8000sk zlava plati na vsetky fony v ponuke ktore su na akciu +
k tomu balik VIAC na 2 roky - v sms sa nepise akeho programu sa to tyka (asi vsetkych) ;-) :hm
Ponuka plati do 2.11.2008 takze osobne zatial este odolavam ale uz asi nie dlho a zlomia ma...
Zaujimalo by ma ze ked si vyberiem fon za 1000sk ci mi tych 7000sk hned vyplatia :mrgreen:
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 23. 10. 2008 12:39

Iphona maju za 1sk pri programe 400 si myslis zeby bol problem ho za 7000sk predat?
Ja nie ;-)
Co sa tyka blokovania je mi to fuk (ine karty nepouzivam ako T-mobile)
K viazanosti : - stym nemam ziadny problem, tak ci tak mam stale pausal u Tcka a viac sa nestaram.
Co sa tyka akcie s cenami MT ma tesi ale tesilo by ma urcite viac a to nie len mna ale aj inych
keby k tomu dali aj ine fony (napr. aj HTC touch diamond, Nokia 8600 luna a pod.)

Bohuzial si v ich ponuke neviem nic zaujimaveho vybrat.
N95 mam N95 8GB nepotrebujem, Iphona uz mi vcera zena doniesla (zadara)
ale nechal som jej ho (je to "šunka") nic to nema tak co ine brat?
Kebyze teraz nieco vezmem urcite len na "bussines" (kup a predaj) 8-)
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brco 23. 10. 2008 14:40

Tak uz treti den nahanam E71 v TM. Uplatnil som vsetky zlavy, vratane tej 8 tis a budem ho mat za 400,-. Celkom fajn cena, len nie je vobec skladom. 2.11 sa blizi, no uvidime.
HTC Touch HD, HTC Touch Pro2, BlackBerry 8900, iPhone
MacBook Al Unibody 2.0 GHz
brco
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 10. 2008 14:41

Idu vianoce a vela ludom kvoli tomu konci pausal. A boja s aby nepresiel ku konkurencii. Aj mne prisla sms na zlavu 8000 na telefon. Mam n95, tak nie. Mna chcu nalakat na vyssi pausalny program. Ale par ludi na to naleti.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 23. 10. 2008 14:41

stano.mania

Ten program 400 bol len ukazkovy ako priklad-reakcia na teba:
(kupa fonu za 1sk/predaj za 8000sk)
Jasne ze v ponuke nizsieho pausalu to ani nedosiahnem.
Osobne mam 100 pausal a ozaj neriesim ci prevolam 100 ci 200 atd.
(vsetko zalezi aky mas prijem a vydaje v zivote a podla toho sa zariadis)

Stale sa ohanas ze sa treba viazat ,ale co tym ziskas ak sa nebudes?
Akurat to ze si mozes zmysliet kedy sa ti zachce odist od operatora k druhemu
ale inak nic, ci to ma este aj ine vyhody? Bud konkretny a ich vypis.

A v cene fonu mas niekedy pravdu ze je lepsie dolozit par stoviek a mas fon bez viazanosti
ale to len zo zaciatku ked ten fon daju do ponuky. Mrkni sa na iphona ked prisiel kolko stal a teraz - dost kratky cas a ceny upravili a ak sa nemylim upravili ich este aj pred samotnym predajom - je tu niekde clanok ;-)

brco
Kde maju v ponuke T-mobile Nokiu E71? Nikde ju nevidim :hm
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 23. 10. 2008 14:52

t-mobile sa len snazi si udrzat zakaznikov. zlava 8000sk (potvrdena operatorom) sa oplati vsetkym, ktori by si planovali kupit mt v tej cene a mesacne prevolaju nad 40 minut (porovnavam t-m a o2). + zadarmo na 2 roky 1 z balickov Viac a pre internetovych nadsencov 1GB dat za 120sk zanechava ponuku o2 v pozadi.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků