Nokia E66 [diskuze] - poslední firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iicii 2. 10. 2008 23:18

Nevím jestli myslis to co ja, protoze to podle me neni nijak skryta moznost... U E66 je to trošku jine nez u E51 tady se ti pri prichozi sms ukaze na APR dole ikonka ze ti prisla sms
Obrázek
nebo vic... a ty si na tu ikonku "najedes" a ona se ti rozbali
Obrázek
VF, iPhone 4 16GB
iicii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 3. 10. 2008 07:29

Jo, myslel jsem přesně to co píšeš...! Problém vzniknul tak, že zatím stále ještě používám jako hlavní telefon E51ku, a v E66ce ještě nemám SIMku, takže mi ještě žádná SMSka nedorazila.. :-) Zatím si ten telefon jenom tak nastavuju, aby mi plně vyhovoval, nechci to pak řešit za chodu..
Tak to jsem o to radši, že je po ´problému´, a nemusím si zvykat na absenci něčeho, co mi už pěkně dlouhou dobu vyhovovalo... Ještě jednou díky!

Jenom mě tak ještě napadá, tady se teda zobrazujou jenom nový nepřečtený SMSky, starší zástupci E-Series zobrazovali poslední 2 SMS bez ohledu na přečtení/nepřečtení, ale to už je detail, no....
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iicii 3. 10. 2008 20:13

Mám možna menší HW problem s E66:(...a chci se zeptat jestli to dela jeste nekomu??? nebo to je duvod k reklamaci do ktere se me vubec nechce...

Pri vysouvani se mi displej zastavi treba v pulce tlacitek a to same pri pomalem zasouvani...jako ze pruzina pomaha jen minimalne a spise az v krajnich polohach. Dela to taky nekomu? Kamos ji ma taky a mu to jezdi uplne pekne a pruzinka pomaha jak ma...

Mobil mi nespadl a nic podobneho takze nechapu kde muze byt problem...mam ho tyden a dela to od koupi..

PS: jestli by jste radili poslat to do servisu tak dejte tip prosim na nejaky osvedceny-kvalitni-E66 je celkem novej typ a nerad bych aby se nejakej pubertak v servisu na nem ucil jak ho otevrit atd.. :oops:
VF, iPhone 4 16GB
iicii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 3. 10. 2008 21:40

Dneska jsem si byl v obchode osahat White Steel a musim rict,ze ta bila je opravdu hodne divna v jejich provedeni. Je to takovy bila se stribrnymi prvky. Fotky jsou uplne neco jinyho nez real.
Ardeth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nixxxon 6. 10. 2008 20:15

Zdravím, uvažuji o koupi E66 ale zajímalo by mě jak je to s navigací u tohoto telefonu. Je možné používat gps v telefonu s navigacemi jako například tom tom či jiné? Dočetl jsem se že je tam problém s placeným stahováním dat při používání gps, může mi to někdo prosím objasnit? diky
nixxxon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 6. 10. 2008 20:27

nixxxon
o stranku, dve dozadu je debata o navigacii. Data sa stahuju pri pouziti A-GPS, pri aktualizacii programu alebo map. Pokial nebudes pouzivat A-GPS, data pre urcenie polohy sa nebudu stahovat - ma to za nasledok predlzenie doby kym vyhlada satelitne spojenie.
Naposledy upravil redmond dne 6. 10. 2008 20:29, celkově upraveno 1
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 6. 10. 2008 20:28

TomTom jede pouze s externí GPSkou, interní zatím nepodporuje.

Měl by jít Sygic nebo Route66.

Platit za stahování dat nemusíš, když si nahraješ mapy přes počítač, není důvod se připojovat na net...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wurinek 7. 10. 2008 08:20

Zdravim,
koupil jsem E66 od T-Mobile a mám drobný..problém. Telefon se mi automaticky po 20ti minutách zamyká bezpečnostním kódem a nelze to vypnout (byl jsem i v Nokii). Pry je to chyba firmware T-Mobile, takže ani T-Mobile mi s tím nepomůže, prý mimo vrácení peněz a vrácením telefonu.

V Nokii se vyjádřili, že prý u operátora kupovat jen levné mobily za korunu, obratem je prodat v bazaru a do Nokia si chodit pro ty lepší :)

E66 chci, takže jsem se rozhodl to přežít. To jen jako upozornění až si tam někdo budete kupovat telefon, tak s tím počítejte.

Nicméně mám jiný problém (2):

* nejde mi nastavit na domovskou stránku informace kolik je nepřečtených zpráv v e-mail schránce - zkoušel už jsem všechny kombinace. Poradíte, prosím, někdo?

* navigace - mapy mi normálně fungují, ale když chci dát navigovat někam konkrétně, tak mám souhlasit s podmínkami, řeknu ano, pak se chce připojit na net, dám ne a už zobrazuje pouze mapy, které můžu prohlížet. Tzn mapy v telefonu zjevně mám, ale nechce se mu navigovat nez připojení na net. Máte s tím někdo zkušenost?
wurinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wurinek 7. 10. 2008 08:45

Tak ten e-mail se mi uz nejakou zahadou povedl. For je asi v tom, ze kdyz se pripojim do IMAP4 schranky, tak odejit muzu jedine tim, ze zmacknu tlacitko domecek, aby zustala schranka otevrena. Pripojena zustane i kdyz se normalne odejde, ale pak zmizi ukazatel z domaci stranky. Divny...
wurinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannnn 7. 10. 2008 09:04

wurinek píše:* navigace - mapy mi normálně fungují, ale když chci dát navigovat někam konkrétně, tak mám souhlasit s podmínkami, řeknu ano, pak se chce připojit na net, dám ne a už zobrazuje pouze mapy, které můžu prohlížet. Tzn mapy v telefonu zjevně mám, ale nechce se mu navigovat nez připojení na net. Máte s tím někdo zkušenost?

On se musí připojit, aby si ověřil, jakou máš licenci. Mě to taky jinak nešlo, musel jsem ho nechat. Pokud nemáš wifi někde po ruce, zajdi si třeba do KFC a nebudeš muset platit za data.

Jinak k tomu zámku. On by pomohl flash na nebroadovanou verzi, ale jelikož NSU ještě E66 pořád nepodporuje, tak zatím smůla...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wurinek 7. 10. 2008 09:21

Diky za informace! Zkusim WiFi v práci. Myslel jsem, že jim musím tu aplikaci nejdřív zaplatit, jak jsem někde četl...

Flash na nebrand. jsem si take docetl, ale byl jsem ujisten, ze prijdu o zaruku, coz se mi uplne nechce :/
wurinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 7. 10. 2008 15:45

Ale pravděpodobnost, že to někdo pozná a bude chtít poznat je dost malá ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter6539 7. 10. 2008 17:47

Zdravim vás. Jaký máte FW, ja jsem jsi dnes koupil, je od O2 a mám FW 102.07.81. Nevíte jestli vydala Nokie od pustení telefonu na trh uz nejakou aktualizaci?

Díky

Peter
peter6539
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannnn 7. 10. 2008 17:50

Nokia na E66 a E71 pěkně kašle. Zatímco pro později uvedenou N96 už vyšel nový firmware, tak pro tydle dva zhola nic :/
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 7. 10. 2008 18:05

to: jannnn
bude to asi tym ze blba N96 mala prist povodne skor, ale boli nejake problemy na prototypoch.Tak si myslim ze sa narychlo snazia zaplatat nejake dojebky, aby sa vyhli hromadnemu vrateniu penazi nespokojnym zakaznikom.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků