Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 2. 10. 2008 21:56

Celkem pekna ale podle videi rychlosti prave neoplyva (Je to preci jen SMART) displej nema multitouch a navic to bude nejspis plastova membrana takze za chvili poskrabany....na sklo v iPhone nema.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod pcermis 2. 10. 2008 22:27

Tak potom co byli představeny podrobnější specifikace a cena tak se Iphone stimto nemuže měřit a to tvé sklíčko je dosti humorné když se k tomu budeš chovat jak dobytek tak obrazně rečeno poškrábeš i safir a když se ktomu budeš chovat jako člověk tak nepoškrábeš ani ten tvuj plast. multitouch nevím zda bych chtěl a rychlost si myslím že je v cajku dokonce sem nejednou četl že je to daleko rychlejší než opěvované HTCčka:-) Raději budu mít toto něž předraženou zmedializovanou krabičku pro americky trubky a chudáky na které stačí piskout a jdou za stadem a krom toho sice má spoustu inovací a udala směr vývoje to se Iphonu nemuže uzmout ale to je tak všechno. Pro mně a myslím že i pro spoustu lidí má souboj Iphone vs 5800 jasného výtěze 0:1. A pokud je někdo nenáročný a spokojen s Iphonem tak na druhou stranu nechápu proč se zajimají o jiný telefon stejného druhu když je jejich Iphone tak dokonaly :D a pokud se mrknu jen na rozlišení dyspleje a veci s kterama s tomu nemuže iphone ani blížit tak je to porstě jasné. Mě se tento kocept libí ale Iphona nikdy :!:
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Finnak 3. 10. 2008 07:58

jej pravda, ze je pomalejsi,ale stale jeste maji nejaky ten cas, aby to vysperkovali ! Doufam, ze to bude rychly aspon jako Iphone.

Jinak nema chybu, vse,co potrebuji v mobilu tento model splnuje a jeste za rozumnou cenu. Jenom se zatim nikdo nezminil, zda disponuje infodiodou(bylo by to super).

Chtěl jsem ho jako datek na Vanoce,ale asi budu muset pockat :-\
Finnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcermis 3. 10. 2008 09:08

asi sem truhlik ale k čemu je ta infodioda? Je to to samé co má treba 6300 na boku a blikáto pri kazde zmezkane udalosti?
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 10. 2008 10:47

Jo to je ono. Se zdá, že je to prkotina, ale není nadto vidět už z dálky jestli mi někdo volal či psal ;-)

Jinak se na mobil samozařejmě těším. Nokii prostě takový mobil v portfoliu chybí.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sandra 3. 10. 2008 11:24

Té prodejní ceně něvěřte :-)
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Qual 3. 10. 2008 13:08

Podle oficiálního zastoupení bude stát měně než 10000, viz výše

pcermis: Ta infodioda je výborná věc, já si jí u E50 nemůžu vynachválit....
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 3. 10. 2008 14:23

Finnak píše:Doufam, ze to bude rychly aspon jako Iphone.

S tým sa rozlúč.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 10. 2008 18:34

Jinak, jestli má někdo nějaké otázky, ať pokládá. V pondělí odpovím.

Myslel jsem spíš to, co se nedá vyčíst ze specifikací/prvních dojmů.
Naposledy upravil Kryštof Korb dne 3. 10. 2008 19:17, celkově upraveno 1
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 10. 2008 18:49

Hm...co takhle podpora dotyku dvou prstů? :hm (prostě jako u iPhone)
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Filip Novák 3. 10. 2008 19:01

eRiper: 5800 nepodporuje multi-touch, ale podle některých zdrojů Nokia připravuje tuhle fičuru do dalších dotekových „es-šedesátek”. ;-)
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 10. 2008 19:23

pcermis
Já zase považuji za X let předražené hračky právě NOKIE jen tak mimochodem....cena tohoto "skvostu" nebude taky nejnižší,pomalost symbianu který normální člověk využije tak z 20-ti procent,když chceš kup si ji ale budou to vyhozené peníze.Já investice do iPhone 3G vůbec,ale vůbec nelituji....má vše co potřebuji,apliace a hry se dají dohrát také.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod .soul 3. 10. 2008 19:53

Trochu náročnějším uživatelům Iphone 3G nestačí, to musíš pochopit. To, že už je i pár her(pres Itunes :pozor ) neni argument. 1kč u o2 za Iphone bych taky nelitoval, víc bych ovšem nedal. Vyhozený peníze za tuhle Nokii? Směšné
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 10. 2008 19:58

Jasně když dokážeš její potenciál využít není to špatná volba...ostatně jako každý smart ať už na Symbian či WM.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod AiR 4. 10. 2008 01:59

podporuje HSUPA?
AiR
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků