Product Code Nokia CZ-SK (2) - Čtěte první stranu vlákna!

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wracker 23. 3. 2008 09:09

zkus v "pridat nebo odebrat programy" odebrat nokia cable driver nebo jak se to jmenuje... + pouzit PC suite cleaner pokud mas starsi nokia pc suite..
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 23. 3. 2008 09:33

Jasne,skoda jen ze Nokia PC SuiteCleaner funguje jen do verze 6.83 s novou 6.85 bohuzel nechodi,ta by mela mit instalator vylepseny a smazat pri odinstalaci uplne vse...bohuzel tomu tak neni a je treba to udelat rucne.
Kazdopadne ten PC SuiteCleaner muzes zkusit......treba neco "malo" smaze.
http://download.chip.eu/cz/Nokia-PC-Sui ... 77783.html
Cheetah007

Odeslat příspěvekod majo.k 23. 3. 2008 11:06

no urobil som všetko, čo ste mi radili... radšej som si nainštaloval českú verziu NSU... a ten mi vyhodil hlášku: "Chybí součásti software V telefonu chybí kritické součásti softwaru Nainstalujte jej znovu"
Takže asi lepší preklad... no ale čo teraz s tým, ako a čo tam mám nainštalovať???
majo.k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cptmartin366 23. 3. 2008 18:48

Mohl by mi nekdo poradit jak odblokuji Nokii 6500c zakoupenou v anglii u o2 na vsechny site tady v Cesku?Uz jsem prolezl vsechny prodejny a nikde nevi jak to odblokovat.Kdyby si nekdo vedel rady tak mi to poslete na email martinist@seznam.cz predem dik za kazdou radu
cptmartin366
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 23. 3. 2008 21:15

Tato diskuze se nevěnuje odblokování telefonu. Všimněte si prosím této diskuze -> Odblokování telefonů Nokia.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukouž 27. 3. 2008 15:31

moje nokia n76 měla v menu zvolitelný český jazyk ovšem po updatu firmware už češtinu nezvolím a to ani když podle produktového kódu najdu stáhnu a flashnu fw prostřednictvím nokia Software updater. Anglicky umím ale mateřština je holt mateřština. helpl by někdo :hm
lukouž
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sonixcz 3. 4. 2008 11:43

Nainstaloval sem Nemesis Service Suit (verze 1.0.38.12) a po spuštění mi píše chybu:

"access violation at address 00404803 in module 'nss.exe'. read of address 00000000

Program se spustí, ale nenajde telefon...

Neporadíte mi někdo co s tím.. ? ? ?
sonixcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jichaj 3. 4. 2008 16:27

Zdravim, taky mi to pri spusteni Nokia Software Updater vyhazuje hlasku o tom, ze chybi kriticke časti software telefonu. Jedna se o Nokia 6234, fw 5.43 (vim ze neni zadna novejsi aktualizace pres NSU, ale zajimalo by mne co je to za chybu)
jichaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 3. 4. 2008 17:39

sonixcz:Toto je ale téma o Product Code :pozor2 Patrně ti chybí potřebné ovladače.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonixcz 3. 4. 2008 21:33

Co si myslíš, že programem Nemesis Service Suit chci změnit... ? ? ? :hm

//seterwohipikule: odstraněna citace posledního příspěvku
sonixcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 8. 4. 2008 11:29

sonixcz: Narážel jsem jen na to že se zbytečně zasírají témata. Zadal jsem do vyhledávače NSS a co myslíš že se stalo? Ale ono je jednodušší se zeptat však on se někdo chytne. Vlastně co se do toho míchám vždyť od toho jsou tu jiní. Jen mě pak štve když tu něco hledám se prodírat tím pralesem co jste tu nasázeli.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod emana 8. 4. 2008 18:57

mám asi blbou otázku, ale moc nechápu. mám nokii 6500classic , nahrála jsem si nový software v1,4,36s ale vůbec teď nemám češtinu v menu. Co s tím můžu udělat?
emana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 4. 2008 19:30

Chci se zeptat, když stáhnu NSU ale ze stránek europe.nokia.com - program je anglickém jazyce, nebude to mít vliv na jazyk nahraného fw do telefonu ? Pokud vím, tak NSU nahrává do telefonu FW podle toho jaký má phone product code ? takže když má CZ product code neměl by to mít problém ?! je to tak ? díky
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirgi 8. 4. 2008 23:14

Zdravím, mam problém, změnil jsem na Nokii E51 použitím NSS product code a následně upgradoval FW na vyšší verzi, ale bohužel je anglická a tak jsem chtěl změnit product code na ten co jsem měl předtím ale bohužel to nejde::( Když spustím NSS ta to v Device info píše viz níže a potom zkusím v Phone info a scan a vyhazuje to v dolním řádku chybu Scan for product ... Error, nevíte co s tím? Zkoušel jsem to na jiném compu, vypnout PC Suite, znovu nahrát FW ale pořád to nejde. Dííík za pomoc.

Reading Virtual USB device...Done.
->Serial: 7978E483, HW: 0.0
Testing Interfaces...
->USB DKU2....Supported.
->USB CA-53...Supported.
Testing Directories...
->DCT4 Loaders Dir('Flash')......Found.
-->0 file(s) found.
-->Please copy the loaders first!
->ADSP Loaders Dir('FlashUsb')...Found.
-->0 file(s) found.
-->Please copy the loaders first!
->DCT3 Loaders Dir('fls1sup')....Found.
-->0 file(s) found.
-->Please copy the loaders first!
->Products Dir('products').......Not Found.
mirgi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 8. 4. 2008 23:38

carreaum17: Nemusíš se bát, je to tak jak píšeš.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků