Blesková nabídka Vodafonu (diskuze)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Který mobil vás zatím zaujal nejvíce?
Sony Ericsson V640i 19 %  24%  [ 19 ]
Nokia 6234 16 %  20%  [ 16 ]
Nokia N70 38 %  49%  [ 38 ]
Sony Ericsson V630i 4 %  5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 77

Odeslat příspěvekod powerball 28. 3. 2008 09:38

tak co ma to cenu jit se podivat do vodafone obchodu nebo uz je ta N70 celkove vsude pryc?
seek discomfort
powerball
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 28. 3. 2008 09:46

Tak jsem byl v prodejně pro N70, ale překročil jsem limit, tak jsem musel platit 10 tis. jistinu. Zkoušel jsem to usmlouvat aspoň na 5 tis., ale bohužel. Řekl jsem, že se chci doporučit, prodavač tvrdil, že to šlo do konce února. Nedal jsem se a najednou to šlo do konce března - prej jsem dobře informovanej. :) No ani si netroufl mi nabídnout nakou ojetinu.
Jinak k dostupnosti: po N70 se při první várce zaprášilo. Na prodejní lince už jsou vyprodány. A v pondělí bude 6300. :wink:
Naposledy upravil esquire dne 28. 3. 2008 09:49, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 28. 3. 2008 09:48

a koupil si teda nakonec? :) doufam ze se po ni zaprasilo jenom na eshopu a na infolince :)

//Snekac: Odstraněna citace. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
seek discomfort
powerball
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 28. 3. 2008 09:54

Nakonec jsem ji vzal, ale z té jistiny teda nadšený nejsem. Prodavač mi i poslal zavolat na infolinku, jestli by neudělili výjimku, ale ani jsem se k tomu nedostal, protože operátorka hned řekla, že už nejsou. Na prodejně už prý mají tak jenom pár kousků. Tak chvátejte, jestli máte zájem. :)
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek73 28. 3. 2008 09:59

Esquire: To je pálka -deset tisíc, pokud u tebe vidí, že dobře platíte, tak by neměli chtít nic, maximálně běžnou jistinu. Nevím, proč jim vadí víc telefonů na osobu, když ke všem se stejně platí paušál. Já dřív bral u O2 všechny telefony na sebe, a kolikrát i na paušál, z kterýho jsem jen nabíjel O2 karty, a všechny bez nějaké zálohy.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 28. 3. 2008 10:02

Přesně, i dobrou platební morálkou jsem argumentoval, ale prostě ho to nepustí dál. No budu se snažit to z nich vytáhnout co nejdřív.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 28. 3. 2008 10:03

Já tohle ten limit u nich nechápu :-/ u O2 i T-Mobile tohle jde kdykoliv, můžou bejt rádi za každýho zákazníka.

To dřív za Oskara dokonce nešlo mít víc než 4 aktivní paušály na osobu. To už našstěstí odstranili. Aspoň to.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 28. 3. 2008 10:07

Jen doplním, že uvedené údaje se vztahují k prodejně v Plzni na náměstí. :wink:
Jinak V640i, co jsem na mámu objednával o víkendu, zatím stále nedorazila. :?
Naposledy upravil esquire dne 28. 3. 2008 10:09, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 28. 3. 2008 10:09

esquire: no ono je to ke všem prodejnám, mají průběžný stav kusů v interním systému a bez něho je to nepustí do prodeje :)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 28. 3. 2008 10:12

le_fox: moc kricite
esquire: jinak co se tyce te jistiny po prekroceni poctu telefonu
je v ceniku uvadena 2000kc na cislo
ja sem taky objednal byl ted'ka dva telefony ale na druhy den mi prisel mail ze mam prekroceny limit telefonu a musim slozit vyssi jistinu
ale pak sem zavolal na obchodni oddeleni a tam mi udelali vyjimku
a dali ty mobily za 7kc a za standartni jistinu
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 28. 3. 2008 10:18

No vzhledem k tomu, že odpoledne, kdybych to chtěl koupit na někoho jiného, už by bylo asi pozdě, akceptoval jsem to. Ale budu se snažit ji vymlátit z nich dřív než po 3 měsících.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 28. 3. 2008 10:28

sioga: sice netuším, o čem mluvíte, nebo co je váš výkřik do tmy "moc křičíte"

a k té jistině - http://www.vodafone.cz/pdf/cenik.pdf
Poznámka 5: Pro tarif Nabito 119 platí standardní Volací jistina 500 Kč. Pokud si zákazník přeje vyšší Volací jistinu, je možné ji navýšit. Vodafone Czech Republic a.s. je v souladu s vnitřními pravidly společnosti oprávněn v odůvodněných případech požadovat po zákazníkovi volací jistinu vyšší (maximálně 10 000 Kč při aktivaci telefonního čísla či jeho přechodu z Vodafone karty na tarif).
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 28. 3. 2008 10:30

Jo bohužel na těch 10 tis. mají právo. A v mém případě asi dvojnásob, když jsem si bral už 2 telefony a datovou kartu za zvýhodněné ceny.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 28. 3. 2008 10:30

Vcera mi rekne operatorka at si pockam po pulnoci a zadam si na N0 objednavku...cekam jak vul objednavka nejde ani dnes v 7 rano.Volam na prodej,sdeli mi ze tel je vyprodan a nebude,rikam super ale pro jistotu kontroluji stranky kde zmizi hlaska o nedostupnosti N70...Volam tedy na infolinku tam mi opet jiny operator sdeluje ze N70 neni..Provadim tedy objednavku pres net a hle objednavka zpracovana ! i s cislem...fakt nechapu !
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod jichaj 28. 3. 2008 10:37

Jo maji to udelane zajimave, dneska po pulnoci mi na infolince rekne, za mam pockat na rano (ze nejsou skladem) a rano se zobrazuje stale nedostupne, ted uz jsou dostupne, ale infolinka uz zas hlasi ze jsou pryc. Nechce se mi kvuli tomu zakladat novy tarif (proto musim jako stavajici zakaznik pres infolinku), skoda...
jichaj
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků