LG KF510 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 4. 9. 2008 17:08

Zdravím, koho by něco zajímalo tak už ho mám cca.2měsíce. Přešel jsem na něj po LG Shine a všechny chyby které shine mělo tenhle drobek vychytal.
PS: proběhl crash test a hodněkrát a zatím na displeji ani škrábanec!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávista 4. 9. 2008 17:32

loner84 píše:co ty hry došlo ti to ? Jede aspoň něco ?

Hry dorazily, ale ješte jsem je nezkoušel. Mám hry z jiného zdroje které bezproblému frčí ;-)
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MurphyL6 6. 9. 2008 09:45

Máte někdo v tomto telefonu 4GB microSD kartu?
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamaraadd 6. 9. 2008 11:49

Výrobce doporučuje max 2 GB, i já chtěl větší, ale v obchodě mi řekli, že telefon potom zamrzá nebo ho třeba nejde vůbec zapnout, takže sem si nakonec koupil jen tu 2 GB.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 6. 9. 2008 11:51, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
kamaraadd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 6. 9. 2008 22:02

Nemáte někdo v telefonu aktualizovaný software? Jsem zjistil pár chybiček..a někdy mi telefon prostě z ničeho nic přestane vydávat zvuky.. Tak třeba jestli by tomu nepomohla aktualizace softwaru
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-game 7. 9. 2008 12:51

Zdravim majitelov LG KF510 :)
O tento telefon mam velky zaujem uz dlho a precital som si tooolko recenzii ze uz neviem kde mi hlava stoji.Napriek tomu by som sa chcel popytat aj vas co ho uz vlastnite nejaku tu dobu ze ake mate skusenosti:
1.S dotykovou plochou- by ma zaujimalo ci sa da na to ovladanie zvyknut ked prechadzam z mobilu ktory mal uplne normalne tlacidla
2.Zmeskane hovory a sms- zaujimalo by ma ako telefon zobrazuje zmeskane udalosti. pripadne foto by bolo super :)
3.Este by ma zaujimalo ci je pocas hovoru na displeji vidiet dlzku trvania daneho hovoru albo po ukonceni hovoru ci sa zobrazuje dlzka hovoru.

ak bude mat niekto cas zodpovedat tieto moje mozno pre niekoho vtipne otazky tak budem rad a vopred dakujem. :)
T-game
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 7. 9. 2008 15:24

1. Na dotykovou plošku se zvyknout dá, ale ze začátku (tak 3 dny) mě dělala docela problémy :) Stejně se občas přehmátnu a zmáčknu jiné tlačítko než chci

2. Telefon ukazuje délku hovoru při volání a i po zavěšení a přijaté SMS ukazuje jen chvíli po přijduté zprávy a pak display zhasne

3:
FOTO:
Zmeškaný hovor: http://img152.imageshack.us/img152/5296/dscf2221oj0.jpg
Přijatá SMS: http://img404.imageshack.us/img404/3018/dscf2244uh7.jpg
Probíhající Hovor: http://img372.imageshack.us/img372/5635/dscf2228ql3.jpg
Ukončení hovoru: http://img177.imageshack.us/img177/7215/dscf2241zi6.jpg

Jinak tady jsou nějaké fotky : http://www.flickr.com/groups/881719@N22/
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-game 7. 9. 2008 19:17

dakujem ti velmi pekne ;-)
este posledna vec v ktorej nemam celkom jasno je sposob prijatia hovoru ,uz som sa tu docital ze to ide len vysunutim a inde zas ze je aj ina moznost.chcel by som sa ta spytat ci je teda mozne hovor prijat aj v zavretom stave tym tlacidlom telefonika??? alebo aka je teda moznost prijatia hovoru???
dakujem :-)
T-game
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 7. 9. 2008 19:46

Ano, hovor jde přijmout klávesou s telefonkem, nebo že telefon vysunete. Ovšem v menu je ještě jedna možnost - Libovolnou klávesou. To jsem nezkoušel, tak nevím, ale asi by hovory pak šly zvedat třeba i potvrzovacim středem... :)
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-game 13. 9. 2008 21:32

ahojte chcel by som sa este spytat na kvalitu reprodukcie s a bez sluchatok ktore su v baleni. su kvalitne?? aj reproduktor? je v baleni redukcia 3,5jack?
dakujem
T-game
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danifilth 14. 9. 2008 00:05

Osobně mi přijde kvalita přehrávání velmi dobrá, teď mluvím o samotném zvukovém výstupu. Dodané sluchátka totiž příliš nepoužívám, ale přes redukci používám Sennheiser CX500 a s těma je zvuk opravdu kvalitní. Nesrovnatelně lepší, než u předchozího telefonu Nokia 6120c! :-)
danifilth
Junior

Odeslat příspěvekod MurphyL6 14. 9. 2008 08:56

I já musím souhlasit. Zvuk je fakt kvalitní. Já používám Creative EP-630. Zvuk je kvalitnější než z mého mp3 přehrávače (víc basů, lepší výšky...) a to nepoužívám nějakej z tržnice (mám Creative ZEN stone plus). A reproduktor je také kvalitní. Sice nehraje tak nahlas jako třeba N73, ale tak akorát hlasitě :-D a kvalita je velmi dobrá. Jo a...přibalená sluchátka nehrají nejhůř, ale stejně je nepoužívám :D Ale hrají líp třeba než headset k Nokii 5300 nebo 3110
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MurphyL6 21. 9. 2008 15:41

Nevíte někdo, kde bych mohl stáhnout firmware pro tohle LG? Nehci s tim chodit do servisu :-/ Mě začalo zlobit pár věcí..jako například třeba mi nejde spustit MP3 přehrávač. To píše Building error ..vůbec nevím co s tím a tak mě napadlo, že bych přehrál firmware, ale za boha ho nemůžu na netu najít >:-(
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xcookx 23. 9. 2008 15:16

A nemuze to zpusobit treba nejaka chyba na karte?Zkusil bych prvni dat tovarni nastaveni a vse vymazat a pak az reklamovat.
E51 neni,N79 neni,SE W200i,zaloha 6210,Samsung s5230,HTC Desire,iPhone 4s
xcookx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MurphyL6 23. 9. 2008 15:39

to sem zkoušel a nic..furt to stejný...tak sem naštval a na reklamaci ho odnesl, protože se vyskytly i další problémy....např. mi vypadával signál a mobil matlal SMS :-/ ..protostě se třeba spojily 3 zprávy a vznikla z toho uplná matlanice...
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků