Kolik jste ochotni investovat do mobilu? anketa

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

kolik jste ochotni maximalne dat za mobil?
max. 1000 1 %  2%  [ 1 ]
max. 2500 4 %  8%  [ 4 ]
max. 5000 11 %  23%  [ 11 ]
max. 10.000 16 %  34%  [ 16 ]
vice 15 %  31%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 47

Odeslat příspěvekod fikyyy 11. 9. 2008 12:27

tak ja zacnu. max 2500 :)

jak jste na tom vy? ;-)
fikyyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 11. 9. 2008 12:29

Zislo by sa to upresnit, bo niekto kupuje za hotove, niekto dotovane. Co sa tyka dotovaneho 3000sk
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 9. 2008 12:37

podle toho, co od něj čekám .. ale většinou si kupuju ty lepší modely, jejichž cena je 10000+. takže neomezeně, pokud to má tomu odpovídající výbavu.
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 9. 2008 12:53

Když jsem si poprvé kupoval telefon, vložil jsem do něj něco přes 7 tisíc. Od té doby už se to táhne jako had - koupím nový stroj a starý nějak šikovně prodám, tudíž mě ten nový pak už nepřijde na moc peněz. Dá se říct, že víc jak 5000 Kč jsem za to už pak nikdy nedal. A např. má současná Nokia 5310 XM mě takto přišla na rovnou stovku. :D Do příštího stroje už asi budu muset zainvestovat trochu víc, ale moc to stejně nebude. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod matho83 11. 9. 2008 13:02

No zatial to bolo 14-15sk, viac nedam,
aj to musi stat za to
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 11. 9. 2008 13:17

Tak u mě otázka takto vůbec nestojí. Vyberu si mobil, který dokáže uspokojit moje potřeby a z toho vyplyne nějaká cena. Před devíti lety, kdy jsem s mobily začínal, to byla částka kolem osmi tisíc Kč, dnes mi na to samé (+ další přidané služby) stačí částka do tří tisíc Kč.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 11. 9. 2008 13:40

Do telefónu by som dal aj cez 20 tisíc ale to by musel mal skutočne odpovedajúcu výbavu. Inak podľa finančnej situácie.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 9. 2008 13:44

Nemám nějak určenou cenu, ale vždy si pořizuji to co mě přijde výhodně. Dá se říct že jsem párkrát i nákupem telefonu celkově ušetřil, pořizovací náklady byli nižší než úspora kterou mi to přineslo.
Co vím určitě že bych si nikdy nekoupil mobil za běžné ceny v obchodech kde za své peníze nedostanu nic víc než ten mobil. Kupuji prakticky jen od operátorů, výprodeje, akční nabídky nebo úplně "zblblé" ceny to je moje. :)
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 9. 2008 13:48

Tolik, kolik uznám za vhodné. Nejvíc to bylo zhruba 17000, dal bych i víc, pokud bych o přístroj skutečně stál.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 9. 2008 15:40

většinou kupuju dotované, cash jsem koupil 2x, když jsem byl fakt cvok a to bylo za 25000 a za 19000 později ještě jeden. Ale stálo to tenkrát za to. No a dnes už kupuju jedině dotované. Zejména u Vodafonu se to vyplatí, protože cena se s "nakoupeným kreditem" téměř vyrovná prodejní ceně.. když spočítám veškeré balíčky i atd.. Ale všude je něco, u O2 se dá minout minimální plnění a u T-Mobile se taky člověk nemusí zrovna bát díky nekonečné převoditelnosti.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 9. 2008 15:44

Majkl vP. píše: A např. má současná Nokia 5310 XM mě takto přišla na rovnou stovku. :D Do příštího stroje už asi budu muset zainvestovat trochu víc, ale moc to stejně nebude. :-)


Jako to možná že si ostatní výhodně prodal ne?

Já mam nejdražší mobil teď (6400), ale moc na to nevypadá, když je už po tejdnu odřenej :D
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 9. 2008 18:00

Ja max 13-14 tisic. Ale musi byt nadupany vela funkciamy ktore chcem. A musi prejs aspon rok a mat o hodne viac funkcii ako predchadzajuci. A musi byt overeny uzivatelmi, ze nema chyby. Nekupim na nete ale v znackovej nokii. Dotovany nikdy.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 11. 9. 2008 18:07

tyjo, tak koukam,ze sem asi nejvetsi socka :)
fikyyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 9. 2008 18:19

Snekac píše:Jako to možná že si ostatní výhodně prodal ne?

Prodal jsem předešlý za 3200 Kč a nový koupil za 3300 Kč. To je extrémnější případ, ke kterému běžně nedochází, ale jinak se mi tenhle systém průběžných obměn s minimálními finančními náklady docela osvědčuje. :-)

Jako jinak s klidným svědomím můžu říct, že bych do telefonu nikdy nevrazil pěticifernou částku. Žádný přístroj nepovažuju za tak ohromný zázrak, aby mi za takovou investici stál.
Deleted user

Odeslat příspěvekod sandra 11. 9. 2008 20:29

Tak max. cca 25 000Kč.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků