Předplacenka v mínusu: Co následuje?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod honzatrx 5. 9. 2008 19:07

Našel jsem Twist kartu asi se 400 kreditem,dostal jsem se do - 146 Kč a kartu mám ve staré 5110,kterou používám jako budík (má pro mě spáče důležité opakování).Takto je v něm asi 1,5 roku.Operátor může maximálně zablokovat SIM,takže na ní nepůjde ani volat.Nic víc.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod Ardeth 5. 9. 2008 20:15

Takhle to delala u twist karet kamoska. Nekde jich sehnala asi 10 (asi z ty akce,jak je rozdavali zadarmo). A zjistila,ze kdyz bude posilat MMS,tak na to operator prijde hodne pozde. Takze nebylo problem udelat dluh pres 150kc.
U takovych velkych hracu jako je T-mobile nebo O2 bych urcite zadny svedomi nemel. Oni to s mysli uprimne asi jako Stanislav.
Ardeth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bart.homer 5. 9. 2008 20:22

Víte co, on se třeba bojí, že bude pokutován z toho důvodu, že tu SIM kartu může mít registrovanou pod jménem.... A tak jestli se dostal do mínusu, tak se bojí, aby mu to dodatečně nenaúčtovali... ^^
Petka: Jestli sis ji neregistroval, tak to klidně zahoď na kašli na nějaký dluh a s klidným svědomím můžeš dnes v noci spát.... V tom případě tě nijak nenajde... :kuk:
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 9. 2008 20:37

Twist se někdy někde registroval?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod havros 5. 9. 2008 21:14

Šlo to registrovat kdysi, něco jako u Go ;-)
Pak chodily ty melounové kalendáře třeba :lol:
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 6. 9. 2008 06:45

snowboarder: Pokud se přihlásíš do T-Mobile Bonus, tak svoji adresu musíš taky zadat. Mělo by to být z důvodu posílání dárků.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petka 6. 9. 2008 07:05

Ted sem si vzpomel ze asi pred 2 roky sem chtel vyzkouset pausal a asi po 2 mesicich sem presel z5 na twist takze mi osobni udaje musi mit nekde ulozene, takze to asi zaplatit budu muset.
Petka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 9. 2008 07:34

Ale neboj, co když si tu sim třeba před nedávnem ztratil a používá ji někdo jiný? Nebo si jí mohl někomu prostě dát, protože už jí nepotřebuješ? Rozumíš?
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petka 6. 9. 2008 08:25

No dam na Vas koupim novou sim snad to operator taky hodi zahlavu jako ja...
Petka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sandra 6. 9. 2008 09:43

Přijdou k Vám domů exekutoři a budete platit jak mourovatej, tak pozor na to ^^
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod X-Brace 6. 9. 2008 09:50

Exekutoři nepřijdou :-D u mě by jich už muselo být hafo, tolik simek v mínusu jako já má málokdo :lol:
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petka 6. 9. 2008 11:39

sandra píše:Přijdou k Vám domů exekutoři a budete platit jak mourovatej, tak pozor na to ^^


No predtím nez by prisli by urcite prisel domu ucet jestli prijde tak to holt zaplatim samozrejme.


X-Brace píše:Exekutoři nepřijdou :-D u mě by jich už muselo být hafo, tolik simek v mínusu jako já má málokdo :lol:


Jenze ty si u nich nemel pausal jako ja takze maj mi veskery osobni udaje este mam tu jejich starou smlouvu doma, takze budu doufat ze se v tom moc nebudou hrabat .
Naposledy upravil Petka dne 6. 9. 2008 11:42, celkově upraveno 1
Petka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 6. 9. 2008 11:41

Nikdo nepřijde, prostě jí zahoď.....
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 6. 9. 2008 11:42

Petka: Účet? Abyste se nedivil :D :lol:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod AgentSvr 6. 9. 2008 12:50

Člověk tim vlastně nic neporuší, zákon, ani podmínky operátora. Je to jednoduché. Operátoři a vůbec technologie předplacenek vůbec nepočítá s tim, že se může dojít do záporu. V žádných podmínkách u žádného operátora nenajdete nic o vymáhání nebo o vynulování zavazků. Prostě to nemá vůbec jít a stává se tak pouze vyjmečně. V podmínkách je poue uvedené, že pokud se chce využívat služeb, je dtřeba jejich předplacení a to dobitím karty.
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků