Sony Ericsson C702 - Obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 8. 2008 17:42

Tak to bych to viděl opět na nějakou vychytávku brandovaného softwaru s vlastnostmi, které se v čistých verzích telefonu neobjevují. :hm
Deleted user

Odeslat příspěvekod Phill18 28. 8. 2008 18:52

co treba takovej www. Mobilhouse.cz , taky ofic? Tam je c702 o petikilo levnejsi
Phill18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GiGiDAGia 28. 8. 2008 19:29

Phill18: Mrkni zde na fóru, jak si vede tento e-shop. Obecně je pan Soukup v pohodě, ale nevím, zda to nejsou šedivky (ale nevypadá to tak ;))
nositel titulu: OGOznalec no. 1*** (od qwertoma)
SE K550i, Nokia E61, iAudio G3
GiGiDAGia
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 28. 8. 2008 19:39

koalas: Viděl bych to tak, jak psal Majkl vP. Operátoři totiž mají ve firmwarech chyby.
Jacktalking nám už dal kdysi za příklad různé chyby v různých typech telefonů od operátorů. Takže to bude zase nějaká chyba.

Phill 18: Já taky nevím, nemám zkušenosti. Zkus jaště prostudovat téma na které ti seterwohipikule napsal odkaz. Třeba tam něco najdeš.
Toto napsal na tom fóru moderátor dejvidek:
dejvidek píše:Pořád se najdou lidé co hledají o korunu levnější telefon? Boha jeho...... kupte v ověřených obchodech (já nakupuju u mobilhouse.cz) a máte klid. Ztrácet čas hledáním nejlevnějšího, pak s vyřizováním případných problémů, se mi nechce.
dejv

Zkus tam ještě pohledat :-) .

Pravda ja, že by se někde hodilo napsat shrnutí obchodů s mobily, které prodávají jen přístroje z oficiální distribuce.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cooshit 29. 8. 2008 08:31

Coopkees ... oh yeah
cooshit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koalas 29. 8. 2008 09:16

Tak je to kluci jak píšete.Včera jsem byla v Ericssonu v Palladiu a chlapi mi tam řekli, že je to softwarem T-mobile (fakt je úplně mimo proti manuálu) a pak mi ukázali ten normální nedotovanej softwar a tam je to přesně podle manuálu nastavení délky sms atd.(mimochodem uplně jiný seřazení, odkazy, profily, ikony atd)
Bohužel s tím prý nejde nic udělat, takže na sms budu prodělávat a jak blbec posílat místo sms mms.
Ale kluci díky
Simona
koalas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stano.mania 29. 8. 2008 09:51

Reklamovať, alebo žiadať odškodné, bolestné :pozor
Načo kazia svojim brandovaným fw dobré vlastnosti mobilu :shock:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod DomWindows 29. 8. 2008 11:35

koalas píše:Tak je to kluci jak píšete.Včera jsem byla v Ericssonu v Palladiu a chlapi mi tam řekli, že je to softwarem T-mobile (fakt je úplně mimo proti manuálu) a pak mi ukázali ten normální nedotovanej softwar a tam je to přesně podle manuálu nastavení délky sms atd.(mimochodem uplně jiný seřazení, odkazy, profily, ikony atd)
Bohužel s tím prý nejde nic udělat, takže na sms budu prodělávat a jak blbec posílat místo sms mms.
Ale kluci díky
Simona

Zkuste www.davinciteam.com, za 10 EUR Vám tato služba telefon debranduje... Sám ji využívám... V případě reklamace můžete vrátit do telefon brandovaný software... :-)
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 29. 8. 2008 11:47

Jo, ale v servise to zjistí. Jak psal jacktalking
EMMA zjistí vše
.Tak nějak to napsal
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stano.mania 29. 8. 2008 11:55

koalas píše:... je to softwarem T-mobile (fakt je úplně mimo proti manuálu) a pak mi ukázali ten normální nedotovanej softwar a tam je to přesně podle manuálu nastavení délky sms...

Ak je to v manuáli, tak je to vážny dôvod na reklamáciu, resp. odstúpenia od zmluvného vzťahu, keďže ide o dotatočné zistenie takého nedostatku, ktorý obmedzuje kupujúceho v užívaní mobilu :shock:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 29. 8. 2008 13:00

dewarter píše:jeste na jacktalka:mate u vas na prodejne k vyzkouseni C902 a C702-obe varianty?A jeste sem slysel ze u 902 je otresna klavesnice, ale to rikali o K700 taky a nemel sem sebemensi problemy.Mel sem K700,D750 ted mam docastne Nok 1600, da se s nekterym s nich srovnat?Pokud ne nevadi.Diky, jestli si udelas cas a odpovis:wink:

Ano, máme obě varianty (C702 v modré a černé, C902 v černé).
Co se té klávesnice týče, tak to je opravdu hodně subjektivní. Mě třeba klávesnice na K550i nevyhovuje, táta si jí pochvaluje. Takže lepší je vyzkoušet na vlastní prsty :-) Hlavně potom člověk ví, do čeho jde.

Phill18 píše:co treba takovej www. Mobilhouse.cz , taky ofic? Tam je c702 o petikilo levnejsi

opět exotické barevné varianty, nebo varianty které má koupené operátor (tj. nesmí být ve volném prodeji u nás). Takže závěr - určitě šedivka. Pochybuji, že by měli část distribuce normální a část šedivku

koalas píše:Tak je to kluci jak píšete.Včera jsem byla v Ericssonu v Palladiu a chlapi mi tam řekli, že je to softwarem T-mobile (fakt je úplně mimo proti manuálu) a pak mi ukázali ten normální nedotovanej softwar a tam je to přesně podle manuálu nastavení délky sms atd.(mimochodem uplně jiný seřazení, odkazy, profily, ikony atd)
Bohužel s tím prý nejde nic udělat, takže na sms budu prodělávat a jak blbec posílat místo sms mms.
Ale kluci díky
Simona

Doporučuji reklamaci. Snad má T-Mobile novou verzi, která SMS umožňuje.. Pokud ne, stačí jim říct že odstupuješ od kupní smlouvy, protože je rozpor s kupní smlouvou. Na druhou stranu mě napadá, že pokud výslovně nikde nenapsali že to umí SMS, nedá se to považovat za rozpor a brát jako vlastnost jejich verze (laicky řečeno, oni moho říci to, že SMS to umět v jejich verzi nemá. A pokud výslovně na leták nenapsali že to SMS umí, tak bohužel...).... Pokud nový firmware nic nevyřeší, zajít za nimi znovu a říct že víš že to je chyba jejich verze a v čisté verzi to tak není. A říct jim, že bys chtěla decustomizaci. Mohou být vstřícní a vyhovět ti, GSMobile ti telefon pak decustomizuje a budeš ho mít stále v záruce.

DomWindows píše:Zkuste http://www.davinciteam.com, za 10 EUR Vám tato služba telefon debranduje... Sám ji využívám... V případě reklamace můžete vrátit do telefon brandovaný software... :-)

Je to spam robot a nebo tu někdo neustále dělá reklamu a odkazuje na něco, jehož použití je v rozporu se záručními podmínkami SE?
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod DomWindows 29. 8. 2008 13:38

jacktalking: No promiň, jsem člověk a doporučuji kvalitní služby, se kterými mám zkušenost. Třeba K850i od O2 jsem po příjezdu domů decustomizoval, zanedlouho se mi podělaly dotyková tlačítka, tak jsem tam šupnul zpět O2 brand a reklamaci mně uznali. Takovou zkušenost mám i s ostatními founy... (K800i, K750i) ;-]
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 29. 8. 2008 13:40

DomWindows: v poho, jen jsem nevěděl jestli to je bot nebo ne. protože to vidím skoro všude. Zda jsou služby kvalitní či nikoliv, o tom se nehádám. Pouze konstatuji ;)

dewarter: nekupoval jsi už náhodou oba v cca 17:30? ;) A nebo shoda náhod? ;)
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod dewarter 30. 8. 2008 11:50

jacktalking:no v patek sem kolem pul sesty v paladiu koupil modrej C702 a cernej K550, takze jestli myslis tohle tak jo.Jinak zatimnaprosta spokojenost.
Barva drzi, prijemne velkej i tezkej po strance FW zadny nedosteatky, proste tak jak to bylo u D750, skvelej foun.
Musím zabít Vočka,Wii.
Musím zabít Vočka,Wii.
-Homer Simpson
dewarter
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jacktalking 30. 8. 2008 12:08

dewarter: jj, tak to se pamatuju :)
jacktalking
SEkáč

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků