Pockat ? (n95)

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod perfectto 28. 8. 2008 16:19

Dobry den
chcel by som sa Vas spitat ci sa mi oplati cakat na nokiu n95 od orange o mesiac mi konci pausal a chcel by som zobrat tuto nokiu lenze cena na moj pausal (499sk) je 7299,-
myslite si ze v priebehu 1-2 mesiacov moze tato cena klesnut ??
mam pockat alebo ju zobrat za tych 7 000 ?
dakujem
perfectto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomopk 28. 8. 2008 16:26

To či zlacnie asi nevie nikto. Ale s kľudným srdcom ti môžem povedať že tá cena je nehorázne predražená. :-)
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod montogrin 2. 9. 2008 11:24

Tak nie som si istý, či sa ti oplatí čakať, alebo nie, lebo Orange má v ponuke aj N95 8GB, takže je dosť možné, že keď príde nová akcia, alebo pri najbližšej úprave ponuky Nokia N95 z ponuky vypadne. Taktiež tá cena je dosť nevýhodná, vo voľnom predaji sa dá zohnať už okolo 12 000,- nová.
montogrin
Junior

Odeslat příspěvekod skuta178 2. 9. 2008 12:06

Ale tu ju ma za 7 000,- a za pausal by platil stale rovnako, i keby si zobral mobil za 1,- ...Som toho nazoru, ze mobil sa cez pausal oplati! Urcite cez ORANGE viac, nez T-MOBILE...
KOMU SA NELENI, TOMU SA CUDUJEM!
skuta178
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod montogrin 2. 9. 2008 12:53

Tak to už je na ňom, či sa chce zaviazať na 2 roky alebo nie a či je to pre neho výhodnejšie. Pýtal sa, či môže cena klesnúť, podľa môjho názoru skôr nie ako áno. Skôr som toho názoru, že N95 z ponuky skôr vypadne, nakoľko Orange má v ponuke aj 8GB N95 a čoskoro príde na trh N96.
montogrin
Junior

Odeslat příspěvekod suah 2. 9. 2008 22:03

Ja tam tiez velky priestor na zlacnovanie nevidim...a toho high-endu je uz v ponuke orangu pomerne dost...nieco zrejme cochvila vypadne...
Inak, ta cena je pomerne normalna...rozdiel medzi akciovou cenou a cenou v obchodoch je primerany...len to pri tych vyssich cenach trochu zanika ;)
suah
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků