iPhone 3G - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 13. 8. 2008 10:23

andre: to jsou zajímavé informace, já si ještě dovolím doplnit, že by na každé prodejně měly být dva kusy na osahání :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marecek.now 13. 8. 2008 18:27

v polsku se cena iphonu 8GB pohybuje kolem 7500 Kč s nejnižším paušálem...
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 8. 2008 18:45

Nepleteš se náhodou? V Polsku začne prodej až 22.8., tedy stejně jako u nás :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 13. 8. 2008 19:01

1 zlotý = cca 7,20 Kč
Operátor ERA (T-Mobile)
Obrázek
Obrázek
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 8. 2008 19:06

Pokud jsem to dobře pochopil, tak cena s nejnižším paušálem je cca. 5500Kč + uvázání se na 2 roky, v případě podepsání na 3 roky, tak cca. 2200Kč + měsíční paušál 680Kč, nebo se pletu? :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 13. 8. 2008 20:24

Ví už někdo, jestli to bude vůbec česky? Nejde ani tak o menu jako o slovník, který vám cpe do textu slova..
díky
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 8. 2008 21:35

No já si myslím, že ano. Je to prodejní trhák a v česku taky bude a tudíž musí být české menu a časem třeba slovník. V česku je to bohužel nutné pro uživatele, je to zažité, že mobily mají CZ... Já teda mám angličtinu v Heraldovi a vůbec mi to nevadí a píšu bez T9 či jiných prasečin i na obrazovce (mám podobnou klávesnici jako iPhone - od Resco Software).
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anubiss2 13. 8. 2008 22:22

Je mi líto, ale u nás bude v angličtině s českým návodem. U všech operátorů (stejně tak na Slovensku). Koneckonců za týden uvidíte...
Anubiss2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 8. 2008 22:57

No mě to nevadí, tím líp. Jen slovník by mohli dát český anebo ho úplně vypnout...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindrich.E50 13. 8. 2008 23:28

Anubiss2 píše:Je mi líto, ale u nás bude v angličtině s českým návodem. U všech operátorů (stejně tak na Slovensku). Koneckonců za týden uvidíte...


Co to tady meleš za nesmysli !!! iPhone je komplet lokalizován do češtiny. Jen pleteš lidi >:-(
Nokia E51 Black Steel, SanDisk Premier 2GB, GPS Nokia LD-4W, Nokia 5800 XpressMusic Blue
jindrich.E50
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 8. 2008 23:32

A ta lokalizace je oficiální?
Deleted user

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 8. 2008 23:37

No pokud nějaká bude od operátora, tak pak asi bude oficiální, tedy posvěcená Applem. Jen při updatech FW se bude muset vždy asi čekat na upravený FW od operátora (+3 týdny). V ČR oficiální zastoupení Apple myslím není (Apple Česká Republika) :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcelroy_sk 14. 8. 2008 05:55

iPhone je lokalizovany do cestiny a slovenciny, ale iba pre FW 1.1.4...
momentalne pre 2.0.1 nie je cestina ani slovencina v podpore, ale vo FW 2.1 to uz bude dostupne(tento FW sa ocakava niekedy koncom augusta, cize by to malo byt OK).

a 2.1 bude riesit aj jeden zavazny problem a to, ze s 2.1 sa uz budu moct messengery a ine programy komunikovat so svojim serverom aj po "uspati", cize len zapnete ICQ alebo ine a ked dojde sprava, hned o tom budete vediet... toto sa v 1.1.4 dalo obist 1 programom, som rad, ze to apple vyriesi konecne :)
Samsung Galaxy S3(16GB White XEZ), iPhone 4 32GB,iPhone 3GS 32GB, iPhone 3G 16GB, iPhone 2G 16GB, Nokia 6233....
mcelroy_sk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marecek.now 14. 8. 2008 08:25

informaci jsem nezjišťoval ani neověřoval, takže mě nic neříkejte...
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 14. 8. 2008 10:07

chápu to dobře, že v součastnosti vlastně nikdo (kromě "insiderů") neví, jak to s tou češtinou bude?
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků