Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 5. 2. 2008 17:16

Pokud tam nejde ani ta druha, a jeste k tomu ta prvni funguje jinde, tak je jasny ze je chyba na strane telefonu. Tu od nokie bych si vubec neobjednaval, prece nebudou vyrabet pametovky (jini vyrobci) aby pak nefungovaly v telefonech
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žblambomírek 16. 2. 2008 21:31

Všiml jste si někdo jakékoliv změny u FW 6.10? Připadá mi, že je všechno jako s 5.50 Pořád ta supermrňavá písmenka na supervelkém displeji bez možnosti změny ... A prý je už FW 6.60 - kde se hledá CZ verze, když není na webovkách Nokie?
Žblambomírek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 18. 2. 2008 10:35

to Žblambomírek
tak fontu jsou tam na vyber tri druhy, a firmware 6.60 je tu uz dlooouho
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žblambomírek 20. 2. 2008 21:11

Zase tak moc jsem se toho nedozvěděl - ptal jsem se, kde se shání CZ firmware 6.60, ne jak dlouho někde je? Změna fontů se týká jen zpráv, kontaktů a webu - mně vadí především mrňavé znaky základního displeje - tedy název operátora se krči v levém horním roku, hodiny jen o málo větší v druhém rohu a drtivá většina jinak velikého displeje je nevyužitá. Nebo se mýlím?
Žblambomírek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AiR 20. 2. 2008 23:10

verze 6.60 je pokud vim pouze pro brandovane mobily T-Mobile
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nikahurry 13. 3. 2008 13:05

Zdravim, mam problem s fotoaparatem na Nokii 6131, kdyz chci fotit, prepina se do stand-by modu a nefoti nic :( co s tim? kde je problem? dela to treti den :( poradite prosim? dekuju
nikahurry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pe.Pr. 15. 8. 2008 01:49

Kamarádka má tento mobil a postěžovala si mi, že si slovník T9 nepamatuje nové slova. Bohužel nevím jaký má firmware.
Máte s tím někdo zkušenost, případně víte co s tím?
...
Prošel jsem asi třicet stránek od konce a na víc v tuto noční hodinu nemám sílu, tak mě snad neukamenujete, pokud se to tady už probíralo .
Přivést koně k vodě to dokáže každý, ale přimět ho, aby si zaplaval naznak, to už je něco!
Pe.Pr.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lentiilka 15. 8. 2008 08:42

S tím slovníkem T9 asi nepomohu, ale přidám takovou zvláštnost, jestli se to dá takhle nazvat. Asi po roce mi sama od sebe zmizla kalkulačka. Z ničeho nic tam nebyla. A že bych ji vymazala já, to ne, to ani nejde. Máte s tím taky někdo nějakou zkušenost?
lentiilka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pe.Pr. 16. 8. 2008 01:41

Nevytáhlas baterii za chodu? Bez vypnutí telefonu vypínacím tlačítkem? Už se to tu dvěma lidem stalo. Asi pomůže jen přehrání firmware.
Prohledej si toto téma (nahoře na této stránce hned pod názvem tématu zadej do vyhledávacího pole "kalkulačka".
Přivést koně k vodě to dokáže každý, ale přimět ho, aby si zaplaval naznak, to už je něco!
Pe.Pr.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lentiilka 16. 8. 2008 16:24

Tak to mě nenapadlo, že by to mohlo být aji vytáhnutím baterky za chodu. Tak už vím, kde se stala chyba :-). Ale mě to nevadí, stáhla jsem si program Kalkulačka, takže nějaká tam je :-)
lentiilka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -peshi- 26. 9. 2008 15:57

zdravim mam tu jeden problem rozebral jsem 6131 a pak ji zase slozil....kdyz jsem se ji potom pokousel zapnout zjistil jsem ze displej nefunguje ale mobil sam o sobe ano...nevite v cem je problem? pripadne jak ho resit?
-peshi-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 9. 2008 16:20

Někde si něco *****.., špatně zapojil, nebo jednoduše zničil. Proto je těžké odpovědět, když vlastně nevíme, co se stalo..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -peshi- 26. 9. 2008 17:00

jak muzu zjistit kde je chyba ...kde je preruseny spoj nebo neco nefunkcniho?jde to nejak?
-peshi-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr H.. 8. 12. 2008 18:11

Zdravím 6131-čkáře!

Trochu jsem tu pohledal v diskuzi, ale nenašel odpověď na dvě otázky, co mne u 6131 trochu trápí.

1) jak jde, konkrétně v e-mailech, nastavit větší velikost písma? Změna velikosti písma v "Nastavení hlavního displeje" se projeví všude, kromě mailů.

2) v podstatě všechny shémata která obsahují nějakou "vymoženost na Today" displeji (velké digitální či analogové hodiny, aktivní kalendář, velký datum...), vyzkoušené a funkční například na 6300 či na 6234, na 6131 nefungují korektně = na Today je jen bílé pozadí. Jinak schémata zobrazují v menu a všude pozadí, lišty a všechno správně, ale pohotovostní displej je jen bílý s názvem operátora a případně aktivním pohotovostním režimem. Čím to a jak na to?

Díky moc, a jestli se to tu už řešilo, nezapomeňte - opakování je matka moudrosti!!! :-*
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr H.. 12. 12. 2008 10:20

To se s tím tady vážně nikdo nesetkal, nebo na to neexistuje odpověď a řešení?
:-|
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků