Nokia E66 [diskuze] - poslední firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod e66fan 29. 7. 2008 11:32

Na nokiamanii jsem se v recenzi decetl, ze Nokia E66 ma horsi prijem GSM signalu. To me trochu zarazilo a tak by me zajimalo jak toto hodnoti lidi co jiz tento mobil maji. Pro me je kvalita prijmu GSM klicova v rozhodovani zdali jej koupim nebo ne. Pracuji v zelezobetove pixle a muj stavajici mobil ma ukrutne problemy, zavolam si jen s prilepenym uchem na okne a s vytazenyma zaluziema. Dale co me jeste trosku zarazilo bylo ze, je procesor obcas pokud udychany a odezvy pri spousteni aplikaci jsou dlouhe. Pokud se nekdo muze vyjadrit a jeste lepe porovnat napr. s E51 tak budu moc vdecny.
e66fan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 29. 7. 2008 11:40

E66 je teda designově velmi povedenej telefon, ale ikonky jsou fakt hnus.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e66fan 29. 7. 2008 11:53

No to jo, ikony jsou otresny. E51 jeste mela fajne ikony, ale u E66 to pos..li. Ted jsem koukal na tu novou silenost s dotykovym displayem co Nokia chysta a taky mela na display takove silene ikony. Ze by to byl novy nokii trend?
e66fan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 29. 7. 2008 12:00

M. píše:Vypina se u E66 v necinnosti displej?

Ano, při podržení některého tlačítka ovládací klávesy se ukáže čas, pak hned zmizí.
ada4me píše:Me by jeste zajimalo jak je to s GPS, zda funguje taky jen ve vysunute pozici jako na N95, nebo je mozne s ni pracovat pri "zavrenem" telefonu?

Určítě, ale fungovala i N95, jen s horší kvalitou signálu.

Ty ikonky se naštěstí u Symbianu dají vyměnit.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chstr 29. 7. 2008 15:15

Tak ja mam uroven signalu rovnaku ako na inych mt. Na dedine, kde mam so vsetkymi mt 1 palicku, mam s E66 1 palicku a naopak, kde mam pokrytie full, mam 7 paliciek. Nemohol to byt vadny testovany kus ?
A este k tym ikonam - nechapem, na co to tu kazdy riesi, nahras si inu temu s inymi ikonami a hotovo, ak sa ti povodna nepaci. Mne osobne to je jedno, ja som si ten mobil kupoval na ine ucely.
chstr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 29. 7. 2008 21:42

Možné to je, ale pokládal bych to za nepravděpodobné, spíš to budu přisuzovat ocelovým krytům.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e66fan 30. 7. 2008 06:24

No je to zvláštní, jsem zvědavý jak je na tom se signálem víc majitelů E66. E51 nebo 6300 má také kovovou kapotu, a nikde jsem se nedočetl o horším signálu. Snad se vyjádří více majitelů.
e66fan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 8. 2008 19:28

Nokiea E66 ma slabsi silu signalu zejmena v GSM siti,zajimave ze v UMTS je vse o.k
U GSM signalu se v nekterych mistech u nas v budove dostanu jen na 1 az dve carky.To u zadne nokie nepamatuji.
Cio se tyce GPS,tam je to primo na vybornou.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok 2. 8. 2008 13:20

Já jsem si důkladně prohlédl NOKII E66 a musím bohužel říct, že se opět nepovedla.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 2. 8. 2008 13:59

V cem? Podle me je to,az na horsi signal vyborny telefon.
U Nokie je uz pravidlem,ze vzdycky je u nejakeho skveleho telefonu nejakej ale.
Ardeth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod luke_123 3. 8. 2008 13:50

Tak už máme recenzi na mobilmanii, moc dobrej telefon, az na ten fotoaparát a nižší citlivost signálu, ale i přesto objednávám a vyměním za svoji stavájící e50.
luke_123
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 8. 2008 15:32

Nokia E66 se urcite povedla,navic je to rada pro manazery,fotak proto neni prioritou.
Je to vyborny telefon,perfektni zpracovani a kdyby tam fotak nebyl vubec,nezlobim se.Ten me opravdu zajima az jako posledni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 8. 2008 19:37

luka_123: blahopřeji, je to dobrý tah. Nebudeš zklamán :)

Ten fotoaparát mi nepřišel zas tak špatný, ale určitě to ještě spraví nový FW, myslím že fotoaparát byl to poslední, co v Nokii ladili :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok 4. 8. 2008 07:55

Bohužel Nokie nedokáže nikdy nic udělat dobře. Vždy se na něco vykašle :hmm:
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sheen 6. 8. 2008 10:53

Nevíte kde se dá E66 nejlevnějc sehnat, klidně i v cizině, to není podstatný, potřeboval bych se s odečtem DPH vejít někam do rozmezí 7000-8000,- Někde sem ji viděl za 319€, ale nevím, jak to provýst s odpočtem při nákupu z ciziny..Případně nějakej spolehlivej českej shop, kde to nemaj za 11 000,- a více a jsou plátci DPH.
sheen
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků