Chytrý přehled pro data - Vodafone

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 6. 2. 2008 11:18

Vodafone zjevně vylepšil svou službu Chytrý přehled o možnost zkontrolovat si, jaké množství dat zákazník v rámci zúčtovacího období přenesl. Služba ještě zřejmě není moc aktuální, díky zpoždění Chytrého přehledu vůbec, ale i tak je dobrý počin.

//Aleš P. : Co takhle nepoužívat tu červenou na celý text..
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky_boy 6. 2. 2008 11:35

No u připojení na dlouho to fungovalo vždy. Ale i tak oceňuju že je to teď i na internetu. Teď ještě aby opravili chytrý přehled je celý zvrzaný. Akorát mi to u dat píše, že mám aktuálně útratu 16806 tak snad ne :-)
Lucky_boy
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 6. 2. 2008 11:41

Tak za tohle ma ode me Vodafone pochvalu a velkou pusu :-)

Ale diky tomu, se mu nejak rozhazel chytry prehled. U nabito 119 mam 7,14Kč/min a 1,42Kč/SMS...

Ale tohle me ponekud vyděsilo. S počtem dat stažených bych souhlasil, ale s cenou jaksi ne...

Obrázek
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 6. 2. 2008 11:43

U mě taky souhlasí akorát počet přenesených kb, cena už jaksi ne. :)
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk 6. 2. 2008 12:24

no jo no, mam tu k dnesku (1den novyho zuctovaciho obdobi) za 25 kb 1451 korun :mrgreen:
Nokia 6234 + 1 GB microSD + Sluchátka originál Nokia

Operátor: Vodafone CZ
bbbeeejjjkkk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dominica 7. 2. 2008 01:49

No me take za 671kb mam 3047 kc? je to normalni?? mam internet na skoko jinak jedu pres wifi.Nkedo mi tvrdil ze je mzone ze to slo pres vytacene spojeni,ale ja zaden nikde nenastavovala takze bud to maji chybne nebo jim omlatm vse o hlavu
dominica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 7. 2. 2008 08:43

Lucky_boy píše:Akorát mi to u dat píše, že mám aktuálně útratu 16806 tak snad ne :-)s/quote]
Asi mají 16806 Kč nastaveno jako horní limit, protože při 11000 KB mám tu samou částku :mrgreen:
Jinak bych uvítal, kdyby už VF přestal dělat voloviny a i u Odepiše ukazoval vyčerpané minuty :)

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 7. 2. 2008 10:53

Já Osobně: Já si říkal, že to tam nikde nemohu najít. Takhle si zapomenu zapsat, kolik minut jsem provolal a pak musím odhadovat, kolik mi asi zbývá, abych je nepřešvihnul ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 7. 2. 2008 10:58

Ono to na telefonech s AoC má jednoduché řešení, na nonAoC bohužel ne... Ale tak VF to tak chce, tak to tak je no :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 7. 2. 2008 11:03

Jistě, AoC je řešením. Ale lenost je mocná čarodějka.. :mrgreen: Raději se jednou za čas kouknu na web, kde si to zkontroluji (tak jak to má konečně po sto letech i T-M na t-zones).
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 17. 2. 2008 10:45

už to funguje dobře :) akorát oproti chytrému přehledu je tohle bez DPH, ale už tam mám počet přenesených dat a částku 168,06 (to je "na dlouho" bez dph)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků