Nokia 5610 XpressMusic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod reborn 7. 7. 2008 16:40

Já mam zas díru místo usb konektoru :D . Taky si to chci dát spravit, ale zatim sem se k tomu nedokopal.
Nokia 5110 - Panasonic GD35 - Nokia 5500 - Nokia 5610 - HTC Desire
reborn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibik1992 12. 7. 2008 19:43

ahojte.. kupil som si 5610 nokiu.. a som s nou velmi nespokojny.. baterka pri pocuvani hudby vydrzi asi 6 hodin.. aj to prehanam... pri natacani videa mi skoro vzdy prebline na bielo display a hodi ma na pohotovostny rezim... a ma problem so 4gb pametovkou.. a este jedna vec.. pri nizkej hlôasitosti mi puka reprak.. a to mi strasne vadiii .. dakujem za rady :-|
tibik1992
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukyn.nn 12. 7. 2008 20:08

S tou baterkou mi to nedělá asi si budeš muset koupit novou. 4gb paměťovka je moc velká pořiď si 2gb a nebudou problémy. S tím reprákem zkus si nahrát nejnovější firmware.
Lukyn.nn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tibik1992 12. 7. 2008 20:22

diky :D ale nechcem znizit pamet urcite.. a mali v tom mobile aj 8gb.. a vraj im frcala... bo sa tvarila ako 4 gb... s tou baterkou.. nebudem vrazat do noveho mobilu... w810i bol 100x lepsi mobil.. lutujem ze som presiel na nokiu.. fuuuj nokia


ale dakujem

mno a este k tomu softu.. mam najnovsi 6.60
Naposledy upravil seterwohipikule dne 13. 7. 2008 13:48, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
tibik1992
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukyn.nn 13. 7. 2008 13:46

No asi jsi koupil mobil ve špatném obchodě. Zkus to reklamovat.
Lukyn.nn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pechix 14. 7. 2008 20:52

Zdravím, chci si koupit tenhle podle mě super telefon, tak mám pár dotazů :-)

1) Díval jsem se na netu po nějakých sluchátkách s jackem 2.5mm (nechci redukci), a dají se koupit i poměrně kvalitní špunty (KOSS, Sennheiser), jen by mě zajímalo jestli koupit s impedancí 16 nebo 32 Ohmů. Která budou hrát víc potichu, máte vyzkoušené...?

2) Dá se v mobilu použít karta 4GB, popř. s vyšší kapacitou?

3) Má telefon v editoru zpráv v nabídce speciálních znaků smajlíky, jako třeba Nokia 6233?

4) Jak má telefon rychlou Javu? Zvládá nějaké lepší 3D hry...?

Díky za odpovědi ;-)
pechix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doofy1 15. 7. 2008 09:33

Zdravím no já bych řek že více potichu bude hrát asi s 32 Ohm, ale moc bych na to nespoléhal. Do telefonu můžeš dát i větší než 4GB třeba 8GB ,ale bude se chovat jak 4GB. Telefon nemá nebo jsem to tam aspoň nenašel žádnou sadu "smajlíků" ,ale když vytvoříš dvojtečku,čárku a závorku :-) tak se automaticky objeví obrázek "smajlíka" no a JAVA 2.0 s podporou 3D nestěžuju si stáhnul jsem si balík 70 3D her a asi jedna nejela takže pohodááá :-D zatím se můžeš kochat http://mobilenet.cz/recenze/clanek.php?id=r138&nokia-5610-xpressmusic:-hudebni-elita spoko mobilek
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod Lukyn.nn 15. 7. 2008 13:49

Smajlíci jsou. Musíš v editoru zpráv dát volby(levé tlačítko) - přidat symbol - smajlík.
Lukyn.nn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pechix 15. 7. 2008 15:47

Tak jo, dík za odpovědi. Je teda škoda že 8GB kartu telefon nezkousne, když 4GB v něm jede... No třeba to vyřeší novej firmware :-( S těma sluchátkama to ještě nějak vymyslím, zkusím sehnat nějaký 16tiohmový, a uvidíme... :-)
pechix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doofy1 15. 7. 2008 18:46

tj tak sorry ti smajlíci tam fakt jsou :-[
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod Sion.1 15. 7. 2008 19:54

pechix: jestli jsem to pochopil uz z minule tak 8GB kartu zkousne, ale telefon ji ukazuje jako 4Gb ale mas na ni 8GB pisnicek a videi. ale pocitej s dlouhym nacitavanim knihovny. moje 1GB ji nacita tak pul minuty minimalne...

a smajlici staci pri psani zpravy 2x zmacknout hvezdicku...

Konektor: ja koupil redukci http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1 za dvacku, beha stereo, funguje dobre. pichnu do toho sluchatka jaky chci a nemusim lovit handsfree z tasky.
Siemens C35i -> SE K700i -> Nokia 5610 XM + N78
Sion.1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod linhdd 18. 7. 2008 16:09

Nevíte někdo jak vyčistit to slide když se mi tam vylil sladký nápoj a už to slidování klouže hladce jen když tam fouknu vlhký vzduch ?? :'( A nevíte jestli jde předním fotoaparátem taky fotit? Děkuji.
Jinak je ten telefon suprovej.
linhdd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doofy1 19. 7. 2008 14:50

Předním fotoaparátem nejde fotit.
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod x-ite23 20. 7. 2008 22:19

Ahoj, no ja jsme cerstvým majitelem 5610 a musim rict z jsem spokojeny mozna napisu i nejakou recenzi pro lidi co vahaji nebo uvazuji, ale zatim amm sam par dotazu :) Pokud nekdo vi budu rad kdyz zodpovi.

1) Potreboval bych poradit ze sluchatky, ty co jsou dodavany tak en ze by hrali ejak extre spatne ale ta konstrukce priserna nevim jak si ej an sebe dat aniz ybch vypadal jak robot kteremu couhaji vsude dratky :D

2) A taky kdyz pripojite mobil pres kabel tak se vam tam obeviikonka nokie v tento pc pres ktery se do telefonu dostanete a taky vam to de tak pomalu (myslim prochazeni slozkama a tak v mobilu)??:)

3) Neznate nekdo nejakou dobrou stranku na java hry aplikace, nejake filmecky proste cokoliv ?? :)
x-ite23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bzuker 21. 7. 2008 03:41

Zdravím, chci se zeptat na ten bluetooth profil A2DP...zkoušel ho někdo na tomhle mobilu? nebo na nějakém jiném? moc o tom nevím jak je to použitelné nebo jestli se na to dají sehnat nějaké kvalitní sluchátka. Díky.
Bzuker
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků