Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martinsip 5. 2. 2008 19:03

Třeba večer v tichu si to poslechnout přes reprák na nejnížší hlasitost.
Já mám v 3.60 a zatím taky v pohodě, :D ale u N5610 to mám a dost často, tak 5x za skladbu, neli víckrát :x . Ale na vyšší hlasitost je to neslyšitelné. :wink:
Jsem zvědav, kdy mě to postihne i u N5310 :roll:
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marecek.now 5. 2. 2008 19:05

no pochybuju ze se objevi... pokud nejsou hned na zacatku tak se neobjevi (podle me :-) ) j.nohavicu neposlouchám takze me to netrapi....
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muchacho 5. 2. 2008 19:10

Poslouchat přes repráček, to je jako "HiFi" telefonního sluchátka... Klady tohoto tydlifonku vyniknou s trošku lepšími sluchátky, doporučuji KOSS PortaPro...
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marecek.now 5. 2. 2008 19:55

no zatim se mi zda dobra kvalita dodavanych sluchatek... to je ale asi tim ze uz jsem dlouho neposlouchal na svym starym mobilu SE pres jejich sluchatka k walkmanum
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muchacho 5. 2. 2008 20:32

Ale jo, SE sluchátka nehrají zle, ale u mě je bohužel "norma" dobrého zvuku nastavena na KOSSy PortaPro a sehat podobně hrající otevřené špunty je kumšt... Vše co hraje líp jsou uzavřené konstrukce, ale to člověka docela odizoluje od okolních ruchů. Nechtěl bych skončit na kole pod autem... Jinak přiložené špunty u 5310 hrají skvěle do té doby, než ochutnáš něco lepšího...
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 5. 2. 2008 20:35

Přesně tak. Už aji moje Koss The Plug mi přestávájí stačit a budu brzo hledat náhradu :-P
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod muchacho 5. 2. 2008 20:47

PLUGy jsem měl taky, mohutný bass, poméně výšek, ale na kole jsem zaregistroval kamion, až když byl vedle mne. Hned šly z domu. Koupil je kámoš, pracující v hlučném provozu, tak má super tlumiče i s muzikou :lol: Jinak každý den vzhlížím na stránkách NOKIE, kdy se dočkáme v NSU nové verze 3.63 To restartování je děsné. Byl jsem s mobilkem i servisu MobilAsk v Brně, doufajíc, že mě FW přehrají na počkání, a ejhle, 5310 je prý na ně moc nový telefon, který posílají do Britexu do Tábora, cca. týden... Tak dlouho bych ale bez mého mazlíka nevydržel, tak stále vyhlížím novou verzi přes NSU... :cry:
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marecek.now 5. 2. 2008 21:22

no me zatim budou stacit ty co sou v baleni...
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaronCZ 5. 2. 2008 21:30

muchacho: to diky za info. ja prave do MobilAsk dneska volal a rekli mi ze to udelaji na pockani ale za 2 kila nebo mam pockat 5 dni. ale nezminil sem typ telefonu.. takze by s tim stejne meli potiz. snad to NSU bude brzo :oboze

s tema sluchatkama mate pravdu. sem v tomhle nejakej vybiravej a ten zvuk co mi de do usi bych fakt rad kvalitni..takze pribalovany sluchatka jsou dobre ale jen do te doby nez poznate lepsi :)
Nokia 5310 XpressMusic + 8GB microSD + Sony MDR-EX51LP
aaronCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muchacho 5. 2. 2008 21:36

Jo jo, jsem asi rozmlsaný a kvalitní zvuk je u mě priorita.... Ještě k tomu MobAsk, prý FW do nových modelů nahrávají z cca. 2-3 měsíce po Britexu... Tož prima autorizovaný servis...
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod silag 6. 2. 2008 09:24

Zdravím, trošku sa čudujem, že máte v mobile fw 3.6. Ja už tento mobil používam vyše mesiaca a je v ňom fw 3.63. Ale to je asi preto,že nebol kúpený cez operátora. Zatiaľ som problémy so zvukom nezaznamenal-žiadne resetovanie ani lupanie.
silag
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza D. 6. 2. 2008 10:37

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Pořídil jsem si tento foun před deseti dny. Vše super, jen mi vadí, že po cca 2-3 dnech se mi sekne spořič displeje a přechod do režimu spánku. Displej zhasne, ale zustane zobrazení. Nevíte čím by to mohlo být? A jak to vyřešit? Díky.
Honza Dadák
Honza D.
Junior

Odeslat příspěvekod marecek.now 6. 2. 2008 15:50

tak uz se mi objevil prvni problem :-( kdyz volam tak ten ton zni tak divne, jako ton + chrceni nebo neco takovyho... nevite nekdo co s tim???

pak mi taky pod baterkou leze dratek z toho no a dal mam poskozeny logo NOKIA nad displejem, nahore v pismenu N :lol: takze zejtra poputuje holka zase pekne zpatky k Vodnikovi a bude klid :lol:
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 6. 2. 2008 16:50

v nastavení...někde..čistota hlasu>zapnout
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 6. 2. 2008 16:53

marecek.now píše:tak uz se mi objevil prvni problem :-( kdyz volam tak ten ton zni tak divne, jako ton + chrceni nebo neco takovyho... nevite nekdo co s tim???
jo bud cistota hlasu (ale snizuje vydrz baterie pri volani) anebo me to prestalo samo :mrgreen:
pri tonu to divne chrcelo tak prvnich 5 minut provolanych... potom uz nic :tleskani
Mobil-man
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků