Vodafone - Připojení na stálo

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Já Osobně 29. 1. 2008 14:39

Co si mám myslet o tom, že na Živě.cz je informace týkající se nových služeb mobilního operátora dříve než na MobilMania.cz? To jste se už všichni vážně zbláznili? :shock:
A když už jsem u těch nelogičností, proč POŘÁD straší sekce o navigacích na fóru o mobilech? A pokud už tady být musí, proč nejsou dole pod mobilními sekcemi? :roll:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 29. 1. 2008 22:33

Já Osobně: Nabídka je to celkem zajímavá a pro mnoho lidí to jistě bude znamenat úsporu, i když se mi to zdá pořád drahé. Já bych víc ocenil nějaký tarif ve stylu Surf+, protože 15 MB za 200 Kč je příliš drahé.
Naposledy upravil esquire dne 2. 2. 2008 15:04, celkově upraveno 3
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 29. 1. 2008 22:41

A co takhle diskutovat k te nabidce? Ja ji asi nevyuziju, protoze pouzivam pripojeni pouze na telefonu a tam mi par mega mesicne staci, ale jinak chvalim, ze sli s cenou dolu.
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fido+ 30. 1. 2008 01:00

No k nabidce se da diskutovat az se o ni bude vedet neco presnejsiho.
O stovku nizsi cena neni nic az tak zavratneho. Pokud by doslo k trosku rozumnejsimu rozliseni jednotlivych pasem tak uz by to za to stalo. Osobne bych povazoval za rozumne: 1. pasmo 0-50 MB, 2. pasmo 50-300 MB a 3. pasmo nad 300 MB.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 30. 1. 2008 09:53

K té nabídce. Mě zajímají podmínky té zvýhodněné datové karty. Jestli dlouhodobí uživatelé Připojení NaDlouho po vyzkoušení Připojení NaStálo a přechodu zpět na PND budou mít na kartu nárok...

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 2. 2. 2008 15:09

Fíla: Podle toho, co je uvedeno na webu soudím, že stačí platit jen první pásmo 200 Kč. Je tam totiž v eshopu uvedena cena služby 200 Kč. A ve FAQ taky o žádné podmínce nejvyššího pásma není řeč.

Vodafone píše:[b]Za jakých podmínek si můžu pořídit Vodafone Mobile Connect kartu za zvýhodněnou cenu?o/b]

Vodafone Mobile Connect kartu od nás dostanete za zvýhodněnou cenu, pokud si ji pořídíte spolu s novou SIMkou s libovolným hlasovým tarifem od Vodafonu (doporučujeme tarif „Odepiš“) a zároveň si aktivujete službu Připojení na dlouho. Od této chvíle musíte mít službu Připojení s datovým tarifem Připojení Na dlouho na své SIM kartě aktivní alespoň 6 měsíců a zároveň řádně plnit všechny své povinnosti podle účastnické smlouvy a Všeobecných podmínek. Pokud podmínky z nějakého důvodu nesplníte, může vám Vodafone doúčtovat rozdíl mezi standardní a zvýhodněnou cenou Vodafone Mobile Connect karty. a/quote]
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 2. 2. 2008 15:41

Fíla: To je rozhodně dobrá nabídka. A co se týče těch datových karet, tak bezesporu bezkonkurenční. U T-Mobilu stojí podobná datová karta 4599 Kč a to nemá ani UMTS/HSDPA. Asi si datovou kartu taky objednám, než to zas zdraží na 3577 Kč. Jen se obávám, že čtvrtý Odepiš mi už nedají. :)
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 2. 2. 2008 16:33

ale daji ;)
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sotik 2. 2. 2008 17:19

Odepis muzes mit pouze 1x. Je to vazano na rodne cislo. Operator me tak kdysi presvedcoval (prechazel jsem z odepis na vyssi tarif), abych si vzal SIM s novym cislem. Protoze pry kdyz si jej zrusim uz nemam narok se vratit. Odmitl jsem, protoze jak se znam tak bych 2. SIMku nekde ztratil.. :(
sotik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AiR 2. 2. 2008 18:21

Odepisu muzes mit nove na jedno RC kolik chces!
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kudrlinka 4. 2. 2008 13:10

me by zajimalo jestli dostanu usb modem pokud mam uz tarif pripojeni na dlouho, a jestli je v usb modemu sim jedna se me o to ze pouzivam internet jak v pc tak na mobilu a nechce se me platit dvakrat za data nebo jestli je moznost mit jeden datovej tarif na 2 sim jedna by byla v modemu a druha v tel
kudrlinka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kudrlinka 4. 2. 2008 14:55

[quote="Fíla";1. Modem/kartu lze za zvýhodněnou cenu pořídit dle standardních podmínek jen s novým tarifem + mít u něho aktivní Připojení nadlouho nebo Připojení na stálo (od 6. 2.) alespoň šest měsíců.

2. Pokud máš stávající SIM kartu déle jak dva roky, nebral jsi v této době žádný zvýhodněný telefon a platíš včas, mohl by ti operátor udělit vyjímku a dát modem/kartu za zvýhodněnou cenu i v tomto případě.

3. K jednomu tarifu nelze mít u VF dvě SIM karty, takže bys jedině musel přehazovat SIM kartu z mobilu do modemu a naopak. /quote]

To je pekne na ... jedine vzit dva tarifi pripojeni na dlouho :hm A jak je to u toho noveho tarifu pripojeni na dlouho je tam moznost pripojeni i k vapu a tak dale nebo jen internet ?
kudrlinka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 4. 2. 2008 20:12

jen pozor, to FUP plati za prve, jak uz tady bylo uvedeno, nad 3GB
a za druhe, plati bez omezeni na mnozstvi dat (tzn. ihned), na nektere protokoly, seznam tech bez omezeni najdete zde http://www.vodafone.cz/business/service ... es_fup.htm
vsechny ostatni jsou hned od pocatku rychlostne omezeny, takze nic pro sosace!
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod N 70 4. 2. 2008 20:23

AiR píše:jen pozor, to FUP plati za prve, jak uz tady bylo uvedeno, nad 3GB
a za druhe, plati bez omezeni na mnozstvi dat (tzn. ihned), na nektere protokoly, seznam tech bez omezeni najdete zde http://www.vodafone.cz/business/service ... es_fup.htm
vsechny ostatni jsou hned od pocatku rychlostne omezeny, takze nic pro sosace!


Fup stejne nikdo skoro nepozna protoze tak rychle to ani nestahuje. Co mam skusenosti a stahnu vic jak 3GB tak to stahuje 20az 25 Kb/s :-P
N 70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AiR 4. 2. 2008 21:03

no mne to jede normalne pres EDGE 20-25 kB/s, pres 3GB jsem se nikdy nedostal, ale pokud pisete, ze Vam to pak jede jen 20-25 kb/s (3 kB/s), tak Vam to jede 8x pomaleji nez mne normalne a to musim rici, ze Vam to jeste jede celkem obstojne, protoze v pripade prekroceni FUP, stahuji rychlost az na jeden timeslot, coz v podobe GPRS dela 8 kb/s (1 kB/s)
AiR
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků