iPhone - pokec & flame

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sandra 20. 6. 2008 21:57

Počítá se, že ano, i když bych ho hned zlikvidovala? :mrgreen:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mareq0 20. 6. 2008 22:49

Všude samý iPhone. Rád si přečtu něco o nových mobilech, ale všude kam se podívám je pouze iPhone. Takže shrnuto, nelíbí se mi tlačenka ohledně iPhonu, samotný výrobek nehodnotím, protože ho neznám.
Druhá věc, je nehorázně předražený...
Obešel já polí pět!
mareq0
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 12:18

Kazdy nazor dobry, ale ze je predrazeny :roll: Myslel jsem, ze lide premysli, ale ztracim iluze o prumerne inteligenci...
Mareq0: Jestli se vam zda nehorazne predrazeny, tak to potom je nehorazne predrazeny kazdy telefon :roll: Boze, kolik troubu tohle jeste napise. Pokud mi ukazes jeden jediny telefon do 8 000Kc (tolik totiz opravdu v prepoctu stal - v Apple storu!!!!!!!!!!!!!), ktery ma funkce jako iPhone a ma tak kvalitni a velky displej, tak uznam, ze nejsi AntiApplovska ovecka, co jen plasi a pise tyto nesmysly po diskuzich :roll:
A abychom nezustali jen u plku http://www.amazon.com/s/ref=sr_pg_2?ie= ... kia&page=2
tak zde je pro porovnani cena NEHORAZNE predrazenych Nokii.
Naposledy upravil EOSCompany dne 21. 6. 2008 12:29, celkově upraveno 1
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 6. 2008 12:28

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: ! :roll: !!!!!!!!!!! :roll: !!!! :roll: :roll: !!!!!!!!!!!!
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 12:33

jannnn - Ted uprimne, pokud si take myslis, ze je PREDRAZENY, tak nemam co dodat. Fakt tyhle nesmyslne vykriky do diskuzi nemam rad. Evidentne ten PREDRAZENY iPhone videl autor prispevku jen z vlaku.
Ja fakt nechapu, pro se lidem zda vse, co je Apple, predrazene. Otevrete oci, kouknete se na Macbooky, iPody. No nemam co dodat. Evidentne je cena 8000Kc pro takovyto telefon prestrelena a mel by se prodavat za 500Kc na trzisti, aby vsechny trubky prestaly psat o jeho nehorazne predrazenosti. :roll:

A to, ze je neco extra a vsude se o nem pise - to take vidi pouze ten, kdo je proti Applu zamereny. Nikdo normalni z nej nic extra nedela. Je to telefon, jako kazdy jiny, pouze ma nektere jine vlastnosti. Pochopte proto me rozhorceni z techto nesmyslnych plku. Pokud mi nekdo opravdu dokaze, ze srovnatelny telefon je levnejsi, tak to 100% uznam.
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 6. 2008 13:25

ja sem ale nechtel rict ze je predrazeny, podle me na tom v porovnani s ostatnimi neni az zas tak zle :-)

mne to jen nedalo, kdyz sem videl ten tvuj prispevek, kde si smajlove mohli oci ukroutit a vykricnikama se taky zrovna nesetrilo ;-) S obsahem to nemelo spolecneho vubec nic, jen zas s tou agresivni formou, kterou si to podal :-)
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 21. 6. 2008 15:18

Je PŘEDRAŽENÝ :D
http://mobil.idnes.cz/apple-ma-na-jednom-iphonu-3g-marzi-az-11-tisic-korun-fb7-/telefony.asp?c=A080618_172803_mob_denik_ada
Obešel já polí pět!
mareq0
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 15:22

Jj, podal jsem to agresivne, protoze nechapu, jak nekdo takovou blbinu muze napsat. Zrovna tady si myslim, ze i kdyby cena byla o 100 USD jinde, tak se bude prodavat stejne dobre.
A na vsech diskuzich ctu - Apple je predrazeny... A jeste nikdy jsem nepochopil, jak na takouvou kravinu kdo prisel.
Holt to chce kliknout na http://www.apple.com a kouknout na ceny, pak porovnat se srovnatelnymi vyrobky a pak to mozna nekomu dojde, ze ten Apple vlastne vubec neni predrazeny. Jo, kdyz ale jde nekdo kolem nejakeho lokalniho distributora, ktery si masti kapsu, protoze u nas je Apple mene rozsireny, tak se nelze divit, ze cena nadhozena. Ovsem to uz clovek, ktery se ridi Hulanovskym heslem - Apple je drahy a naprd, uz nechape a jako ovecka pak pise do diskuzi, ze je iPhone predrazeny.
Ale asi bych cekal moc, kdybych pozadoval ode vsech, kteri si tuhle kravovinu mysli, aby se podivali na http://www.apple.com a pak mi nasli podobny, nepredrazeny vyrobek.

Jinak, ja pisu agresivne furt. Jinak to ani neumim. Chce to brat s rezervou. Jsem si vedom, ze ostatnim to nevoni, ale nepremyslim nad formou podani prispevku, nybrz n spravnem a pravdivem obsahu.

mareq0: Tobe jeste tece mliko po brade, chlapce.... za 1. jsou to odhady - velice nepresne, za 2. kolik ma jiny vyrobce marzi, vis? za 3. jak vis, kolik bude iPhone 3G stat - ja to nevim
za 4. iPhone 1.generace stal naposledy 399USD nedotovany - prijde ti to moc?
za 5. radeji se stahni a nedokazuj mi, ze jsi jeste hloupejsi..
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 21. 6. 2008 15:26

Eos: to, ze tu vyvracias kazde aj mini negativum voci iphone-u, podnecuje dalsich ludi k jeho odsudzovaniu. Nic v zlom, ale pripadas mi ako podomovy obchodnik/makler, ktory za kazdu cenu chce obhajit nejaky produkt a presvedcit ostatnych, ze kazde negativum, ktore vidia, nie je negativom ako takym a ze ostatne produkty ich maju ovela viac.
Ja osobne cim dalej toto citam, tym viac nadobudam presvedcenie, ze iphone nechcem.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 21. 6. 2008 15:30

Jenom pro upřesnění - EOScompany se nachází v mém seznamu nepřátel, takže jeho příspěvky nevidím a nehodlám je ani číst :D Jenom vím, že zase flejmuje (jako vždy)...
Obešel já polí pět!
mareq0
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 15:34

Nebojte, makler nejsem a v zivote jsem neprodal zadnou movitou vec :D
Ale kdyz sem nejake decko pise to, ze je iPhone predrazeny, tak proste reaguji.

Pro Mareq: Pokud si myslis, ze vyrobni cena jakehokoliv jineho telefonu, je vyssi, nez ta iPhonu, tak te zklamu. I Nokie za 20 000Kc bude stat par supu. Ale pokud rozumis ( ale uz si dokazal, ze nerozumis), tak jiste vis, ze nejde jen o naklady na vyrobu. Nekdo to musi vymyslet, nekdo to musi udelat, nekdo to musi zabalit, nekdo to musi poslat na pulty etc... Ale ty jiste tomu vsemu rozumis :D

http://answers.yahoo.com/question/index ... 215AA71JYt

zde jim prosim odpovez, kdyz si tak prevelice inteligentni, at v tom maji jasno i ve svete :D

Ac me nemas rad, tak pokud nejsi uplne hloupy, zamyslis se a priznas si, ze tu pises blbosti. Zbytek populace snad vi, kde lezi pravda. ;-) A pokud ne, tak at si mysli, ze jediny Apple je predrazeny a ze vyrobni naklady pouze na iPhone jsou par dolaru...
Naposledy upravil EOSCompany dne 21. 6. 2008 15:38, celkově upraveno 1
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 21. 6. 2008 15:36

Ktorá Nokia stojí 20 tisíc okrem E90 a 8xxx? :-)
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 21. 6. 2008 15:37

Eos: a este nieco. Ked pises, ze keby mali ostatny viac inteligencie tak by nepisali to a to.. Ale keby si mal troska inteligencie ty, tak sem nepises, lebo sam vidis, ze tu iphone nik nechce a zbytocne drazdis a podnecujes k hadkam
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 15:39

ntram47: Rad se hadam, kdyz mam pravdu - to neouvisi s inteligenci.. utkvela predstava,ze iPhone nekomu vnucuji - je blbost. Je mi uprimne jedno, kdo si ho kupi nebo ne, ale proc si nerici v diskuzich plnou pravdu. Proc si nenapsat, co umi, nebo ne. Stejne si ho nikdo nekoupi, protoze u nas neni oficialni a nemaji jistotu zaruky u domu.

tompok: Treba ty dve. A naklady na vyrobu -nedokazu odhadnout, ale myslim, ze to bude uplne stejne - kor kdyz je to cele z levneho plastu a cinskych soucastek, jako iPhone.
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 21. 6. 2008 15:45

Tak sa poďme hádať. V čom je lepší iPhone od E90? :-) Pričom E90 je čisto manažérsky telefón ktorý nie je masovkou ako iPhone.
Takže vidím tam iba multidotykovú vrstvu displeja.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků