Telefon s GPS a Wifi do 4000sk

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 11:07

Takze otazka na vas, v mobiloch s avcelku vyznam ale dosile som do stadia kde mi moj SE uplne staci no potreboval by som Wifi a GPS. kvoli tomu novy mobil kupovat nechcem a SE mi nejako moc sanci neponuika a ke d ano tak sa uz s tym mobilom neda robit to co s mojou k810i, mylsim tuning :) . Takze otazka potrebujem zohnat bud smartphone alebo nejake PDA s dobrym displejom, GPS, Wifi a to je vsteko co chcem, nic viac nepotrebujem, Mne staci aj pouzity takze by som sa chcel do nejakych 4000sk vojst. Da sa nieco take najst? Dakujem za odpovede.
Naposledy upravil matho83 dne 20. 6. 2008 11:20, celkově upraveno 1
Důvod: doplneny nazov
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 20. 6. 2008 11:18

Do 4 tisíc zoženieš možno tak Qtek 9100 (MDA Vario), S200 (MDA Compact 2) alebo MDA Compact 1 + dokúpiť GPS modul.
Poprípade doplatiť za HTC P3300 (MDA Compact 3) ktorý má j GPS ale ten až od tých 6000 sk používaný.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 12:29

hm ako pozeram tak tie ceny su vcelku vysoke, neda sa mi ich moc najst pod tyhc 4000sk. Kamart mi ponukal HP-6515 bez fotaku co je, ale ma GPS no nema Wifi za 3500sk aj s mapami, tak neviem ci sa mam na Wifi vykaslat alebo nie
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 20. 6. 2008 12:36

Ak sa nemýlim (je to dosť možné) tak HP má SDIO slot takže by nebol problém v prípade potreby dokúpiť wifi kartu.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 12:40

ano slot na SD karty ma, ze ci aj SDIO to netusim, sam neviem na co to je, poznam len SD, ak ymslis ale ze navigaciu cez kartu SD, tak mylsim ze by pre mna rozumnejsie bolo zohnat nejaku pouzivanu s BT co sa uz da do nejakych 1500sk zohnat alebos a mylim? Radsej ako aby mi zo slotu stale nieco trcalo :)Len sa uz zase dostanem na cenu okolo 5000sk a to uz ked mam mat tolko veci so sebou-1 mobil PDA plus navigacia, to uz sa mi enchce vlacit. A do tych 5000sk by sa nieco nenaslo? Lebo ja vlasten enchcem ani fotak ani nic, len GPS a Wifi, takze mi staica aj nejake stare PDA co enmali fotaky a podobne veci. len neviem ci budu mat Wifi s GPS.
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 20. 6. 2008 12:51

SDIO je karta ktorá ma zabudovanú wifi anténu. ;-) Napríklad táto.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 12:59

hm je to nejake lacne ako pozeram, to je vlasten rovnako uzke ako SD karta aj te cast co trci von? To nevyzera spatne
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 20. 6. 2008 17:01

Bohužiaľ z telefónu to vytŕča ale nič drastické to nie je. (8mm) Vložíš len keď potrebuješ. ;-)
Obrázek
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 20. 6. 2008 17:14

hmm co tak toto?
http://mobil.bazos.sk/inzerat/779062/MDA-VARIO.php
http://mobil.bazos.sk/inzerat/727218/Pr ... -d-Gps.php
http://mobil.bazos.sk/inzerat/810789/MDA-Vario.php

prve ma wi-fi
druhe ma gps

ale odporucim ti Vario, nie je problem urobit flash na WM 6/6.1, externa GPS sa pohybuje na rovnakej hranici ako externa Wi-Fi, HP ma pouzite wm2003= ked sa ti vybije bateria vsetko je v *****....ale je na tebe ako sa rozhodnes...staci pozerat po inzertnych strankach...mozno najdes lepsiu moznost...to som bol len na jednej stranke
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 17:54

no to nzas tak moc nevytrca :)
Erik: no to prve je zaujmava cena, to druhe ma presne moj akmos a ponuka mi to za 3500 aj s mapami komplet europy od TT aj s autonabijackou, oplati sa mi to je to rozumna cena? ja sa v tom vobec nevyznam. to psoledne Vario neni skarede ale viac ako 4litre som za to nechcel dat, aj to potrebujem hlavne na GPS navigaciu a za nejakych 5000 viem zohnat novu GPS navigaciu do auta co je pre mna pohodlnejsie. Ale ked uz budem kupovat tak nech to ma aj Wifi taku som si dal podmienku. Ale hlavne sa pytam ten HP6515 sa za 3500 s mapamy a autonabijackou smaozrejme v krabici inac kompelt vyplati? ja sa v tom naozaj nevyznam v tychto PDA. JA by som aj pozeral na bazose a mobil.sk lenze je problem ze neviem co pozerat, akokeby som siel kupovat novu telku proste nemam o tom ani sajnu, mobily ano ale PDA vobec nesledujem.
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 20. 6. 2008 19:59

Nooo HP ma windows 2003, co je jeho nevyhoda...teda ked sa ti vybije bateria tak mobil je v ***** a vsetko co tam bolo je stratene...vsetko je v RAM...vyssie verzie WM to uz maju ako v PC....
ale za tu cenu sa ti oplati s takou vybavou
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 20. 6. 2008 20:29

no kedze ja na tom nebudem robit nic ine ako bruzdat po nete s Wifi ak to s tym pojde. Neviete niekdo ci HP-6515 podporuje tu Wifi cez SD kartu? A este GPS nic viac zaidne text editory ani psiannie, proste nic ine. A bezne to v PC byva kde ukladane ked nie v RAM? Ked ale vravis ze sa to oplati, to som chcel pocut, ze ci to ma zmysle alebo nie.
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matoman 20. 6. 2008 23:53

hp podporuje sd wifi kartu, vario by som nebral je to riadna tehla, hmm.... pred dvoma tyzdnami som mal moznos kupit e-ten x500+ za 4500czk, takze tie ceny asi zalezia podla toho na koho natrafis, takze ak to dobre vychytas mas dobry mobil za super cenu (-:
matoman
Junior

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 21. 6. 2008 06:58

matoman:
vynasob tu cenu x1,2 - 1,3 a vyjde ti cena v Skk.....vychadza o dost drahsie...
Radsej Vario....ber to uz z toho hladiska....ked si kupis Wi-Fi SDIO kartu....a neskor sa jej buedes chciet zbavit nikto ti ju nekupi, vacsiu sancu mas ked su kupis Vario + externa GPS...tej sa uz skor zbavis, ked prejdes na lepsie zariadenie...ja mam Vario II.( orange spv m3100 - HTC TyTN)...rozmerovo su si priblizne rovnake....a nie je velke...to by si mohol rovno kupit nieco zo serie Touch od HTC....a co je uz sakra drahe....

mimi14:
oplati sa viac kupit si Vario, uz len kvoli novsiemu systemu a vacsej podpore GPS softu, na WM2003 sa uz takmer nic nevydava...u WM5 mas vacsiu sancu, lebo je este stale aktualny a stale sa pouziva....a ked budes chciet mozes si ho flashnut na WM6/6.1 co ti zas zlepsi vykon, rychlost a nestratis nic na podpore....a ako som pisal matomanovi....ovela rychlejsie sa zbavis GPS externej ako wi-fi externej....
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 21. 6. 2008 20:09

to je pravda, radsej sa zbavim aj rychlejsie GPS ako Wifi externej. Ale zase to Vario mi nejako nesedi, ale ked vravis ze ej dobre, uvidim ci natrafim na dobry inzerat, stale je to tam okolo 5000 co je pre mna dost zybtocne, a starsie PDA asi uz spolu GPS a Wifi nemaju to je nevyhoda. Ja ale programy nepotrebujem , na tej 2003 urcite rozbeham TT ako navigaciu co mi bude stacit takze z tohoto hladiska mi je novsi system na 2 veci. Este ale uvidim, musim kupit aj notes do skoly za rozumnu cneu tak uvidim ako mi vyjdu peniaze. Ale diky za odpovede, skoda ze neni nejaky starsi PDA s GPS a Wifi aj bez fotaku za dobru cenu.
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků