SE P1i - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jaj169 5. 1. 2008 23:17

Musím pohledat teda něco co platné bude :-)))
jaj169
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matyseksl 9. 1. 2008 06:55

Mel bych takovy dotaz,jak poznam behem prenosu jak se mi pripojuje P1i k sit?Konkretne jestli je pripojen na net pres verejnou Wifi sit a nebo jestli nahodou nejede pres GPRS coz je samozrejme zpoplatneno.Nejak jsem to nenasel v manualu ze by to nejaka stavova ikonka rozlisovala.
matyseksl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod borizz 9. 1. 2008 11:54

v hornom riadku, kde sa zobrazuju ikonky mas aj ikonu wifi, ak ju mas zapnutu. v stave necinnosti je taka nasedla nefarebna. ale akonahle sa cez wifi pripojis, tak ma take modre obrysy. Podla toho spoznas ze ides cez wifi ;)
Sony Ericsson P1i (Elena) + HPM-82 + Sony EX71SL + 1GB M2
Sony Ericsson M600 (Lili) White Edition + 512MB M2
Ericsson T65, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson K700i
borizz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 9. 1. 2008 15:42

Kromě toho si můžeš nastavit před každým připojením, aby se tě to ptalo. :idea:
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 14. 1. 2008 14:14

Stávalo se vám s tímto telefonem, že by vám přestaly chodit SMS na telefon? Občas se mi stane, že mi najednou přistanou přicházet SMS a přijdou až za čas najednou.. Předtím se mi takové věci nestávaly, tak to nejspíš operátorem nebude. Doufám...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod discoteca 14. 1. 2008 16:29

tak to bude nejspíš operátorem, mě osobně se to ještě nestalo...
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 14. 1. 2008 18:33

Tak už znám řešení. Zavolal jsem do T-Mobilu a velmi mne překvapili svou profesionálností. Slečna si mne vyslechla, zapsala si časy SMS, které měly přijít v konkrétní čas a že to předá technikům a ozve se.. Za pět minut volá a že podle technika ty SMS přišly, ale byly odmítnuté SIM kartou.

Důvod je takový, že si nechávám posílat notifikace z t-zones na displej mobilu a u tohoto typu telefonu taková SMS může zablokovat telefon pro příjem dalších SMS. Neví prý proč, ale že se u tohoto typu telefonu již stalo a podobný problém již v minulosti řešili. Takže jsem si změnil posílání SMS na SIM telefonu a mělo by to být v pořádku. Docela zajímavá informace, kterou možná ocení i další majitelé P1i ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 15. 1. 2008 13:48

Jj, to je zajímavá info. Já nic takového sice nedělám, jen mi přijde potvrzení, že SMS byla doručena. Zatím je vše naprosto korektní a nemám sebemenší potíže. 8)
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 16. 1. 2008 02:46

To je něco jiného, to je doručenka. Zde se jedná o SMS z t-zones, které jsem měl nastaveny na displej mobilu, protože tyto SMS jsem neukládal. Přecetl jsem si, co mi přišlo za mail, odmáčknul a nemusel nic mazat, což zabíralo zbytečně čas. P1i to však vadí, tak se budu holt zdržovat s mazáním :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 16. 1. 2008 08:37

jj, sry. Já přehlídl ty T-zones. To zkusím taky, ale já většinou mám poslanou notifikaci na mail. :) . To funguje.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 16. 1. 2008 09:21

Na e-mail? Ale jak se o takovém e-mailu dozvíš, když nesedíš u počítače? :mrgreen: Jinak ono to není vlastnost, která by se projevila hned. Mně se to stávalo třeba i s týdenním odstupem a od Vánoc se mi to stalo tak 3x, možná 4x. Dle paní z T-Mobilu, která tlumočila slova technika, tak ona SMS na telefon ve skutečnosti přijde, ale nějakým způsobem telefon zablokuje pro další příjem zpráv a ani se nezobrazí na displeji, jak by správně měla... To se stane až po nějakém čase, kdy přijdou všechny SMS naráz a vy si říkáte, jestli se vám nezbláznil telefon :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 16. 1. 2008 09:26

No já většinou píšu SMSky z T-zones v době, kdy jsem na PC. A pak vidím i text - co jsem napsal a zároveň potvrzení. Zkusím to, co jsi psal a dám vědět, jestli mi to dělá taky. :hm
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 16. 1. 2008 12:00

No, zkus to.. Mně to dělalo i po update FW, který jsem v této diskusi řešil nedávno. Měj ale trpělivost, není to hned ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaj169 17. 1. 2008 15:09

Chtěl bych se zeptat na dvě věci: za prvé - nastavení MMS (operátor T-Mobile)- pořád mi MMSky nechodí. Na stránkách T-Mobile není nastavení pro P1 - T-Mobiláci, Vám to jede normálně? A druhý dotaz: když si do telefonu stáhnu nějaký dokument (třeba ve wordu), při prohlížení se mi ukazuje nějak divně (chybí mezery, některé písmena jsou zkomolené) - předtím to nedělalo, tak nevím. Že bych si něco přenastavil? Pls poraďte.
jaj169
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike-biker 17. 1. 2008 17:15

Nastavení MMS:
1) Možnost nastavení přímo z telefonu - nedoporučuji
2) Nastavení ze stránek T-zones - použij M600i! :lol:
3) Nastavení ze stránek Sony Ericsson.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků