O2 Active nově zdarma!

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jiri.peterka 10. 1. 2008 18:51

Centrum.cz, tedy email, xchat i vyhledávání má být zdarma. Že není je jiná věc... Reklamujte...
jiri.peterka
Junior

Odeslat příspěvekod Strejka 10. 1. 2008 19:27

Obavam se ze mail Centra prave je zahrnut do O2 Active :lol:
Strejka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thomyy 10. 1. 2008 20:46

2 jiri.peterka: Jenomže Centrum.cz není jenom mail, xchat a vyhledávání... To je samozřejmě v rámci O2 Active zdarma...
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samotinka 11. 1. 2008 08:55

jiri.peterka píše:Centrum.cz, tedy email, xchat i vyhledávání má být zdarma. Že není je jiná věc... Reklamujte...a/quote]


To jsem si právě myslela, že je centrum zdarma, ale asi není :eh

Btw. když si zajdu na značkovou prodejnu, měli by mi tam vyjet stránky, které jsem navštívila a byly "údajně" zpoplatněny? (se ptám předem, abych tam nedorazila a neřekli mi, že nic takového nedělají) :roll: Mimochodem, nemám paušál, ale předplacenou kartu. Ale to by nemělo mít na to vliv :pozor2
Samotinka
Junior

Odeslat příspěvekod jiri.peterka 11. 1. 2008 11:17

A kde konkrétně si tedy surfovala - na e-mailu, na xchatu, na vyhledávání nebo i někde jinde? Pokud i někde jinde, je to Tvoje chyba, protože je zdarma jen surfování v rámci portálu O2 Active. Pokud si jinde nesurfovala, je to chyba O2 a reklamuj. Doporučuji reklamovat přes operátora, do prodejny nechoď.
jiri.peterka
Junior

Odeslat příspěvekod Lachty 12. 1. 2008 13:22

Taky me to odecetlo po dlouhe kolem 25kc. Volal jsem na *11 a dal informace o kreditu -> reklamace a spojilo me to na operatora. Tam jsem mu rekl, ze jsem byl jen na O2 active, cetl si zpravy na idnes atd. On rekl, ze to prekontroluje a po chvilce mi rekl, ze je to pravda a ze mi bude kredit zpatky pricten. Po ukonceni hovoru se mi kredit opet navysil asi po 5minutach. Stala se chyba, pri dalsich problemech se mam pry ozvat.
LG W2252TQ, Asus M2A-VM, AMD 4000 X2 2,1GHz@2,5GHz, 320 HDD, Sapphire ATI HD2600XT 256MB GDDR3, 2GB RAM 667@716 MHz, zdroj Fortron 400W
SE P990i 4GB
Lachty
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strejka 12. 1. 2008 13:35

Ja uz jsem to prestal pouzivat, ta sluzba je spatne udelana. Kdyz to je zadarmo, ma to byt zadarmo a ne abych musel porad nekam volat, ze to melo byt zadarmo a je to za penize. KDyz to O2 technologicky nezvladne, nema to nabizet zadarmo a ma to nechat za penize, at kazdy vi na cem je. Tot muj nazor :pozor2
Strejka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andre (novy) 18. 1. 2008 19:08

uctovani o2active je systemova chyba, ktera by jiz mela byt odstranena. Pokud se nekomu nauctuje, staci zavolat na *11 a kredit vam bude vracen naprosto bez problemu.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 18. 1. 2008 23:52

Mám tu další hot news ze světa O2 Active...

Již jsem vás informovala o faktuře, i vyřízené reklamaci... Nyní DALŠÍ PROBLÉM! Dnes přišla nová faktura za další zúčtovací období, na částku cca 750 Kč. Samozřejmě, že jsem vše zkontrolovala a jak mi slíbili, že mi tu částku 600 Kč, kterou jsme minule přeplatli, odečtou, nestalo se tak... Jsem zvědavá, jestli mi to odečtou příští měsíc, jestli ne, opět píšu reklamaci... :roll:

Zase mi byla naúčtována nějaká data, o kterých nic teda nevím... je to cca 200 kB/s (141Kč) ... A já jsem přitom byla opět jen na Googlu. Právě jsem nechodila na wap (ani O2 Active) do vyřízení reklamace... Pak byla reklamace vyřízena a já na O2 Active začala znovu chodit... Byly to cca 4 dny, které mi byly zdá se zase naúčtovány... :roll:

Já to asi vzdávám... Vůbec to nechápu... :oboze
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lachty 19. 1. 2008 18:06

Na jakem googlu? Google se plati ne?
LG W2252TQ, Asus M2A-VM, AMD 4000 X2 2,1GHz@2,5GHz, 320 HDD, Sapphire ATI HD2600XT 256MB GDDR3, 2GB RAM 667@716 MHz, zdroj Fortron 400W
SE P990i 4GB
Lachty
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 19. 1. 2008 19:31

Najja píše:Zase mi byla naúčtována nějaká data, o kterých nic teda nevím... je to cca tb]200 kB/s (141Kč))/b] ... A já jsem přitom byla opět jen na Googlu.

Já to asi vzdávám... Vůbec to nechápu... :obozeb/quote]


Já taky ne :lol: Cos tím chtěla říci, co je to za obrat?
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman 19. 1. 2008 23:04

To Najja pokud vím tak Google do neplacených služeb nepatří ;). Takže nechápu čemu se divíš.
Iceman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 19. 1. 2008 23:10

no to víš, běž na Google, ještě líp na Google maps, tam se ty kilča točí svižněji a pak nadávej na fakturu :mrgreen: :roll: :oboze
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 20. 1. 2008 01:31

Já jsem to špatně napsala... Hledala jsem 1x na Googlu. Vím, že spadá do WAP Ostatní... Ale jedno hledání na Googlu mi určitě nevydá za 200 "jednotek"... :lol: ... Za celé zúčtovací období jsem byla 3 dny na O2 Active a 1x jsem hledala na holčičích WC během písemky o fyzice slovní pojem "tepelná vodivost"... :lol: ... A jelikož 1x hledání na Googlu nevydá za 200kB, je jasný, že mi zase zaúčtovali i ty 3 dny na O2 Active.

Věc se má prostě tak, že...

V Prosinci mi přišla faktura za 1096 Kč (za 12.11 - 11.12.07). Já jsem podala reklamaci, která byla uznána a dopis mi přišel 8.1.08. Do této doby jsem nechodila na WAP (od 12.12 - 8.1.08 = skoro celé zúčtovací období). Jenže, pak přišel dopis, že je reklamace vyřízená a tak jsem toho 8.1.08 - 11.1.08 (do konec zúčtovacího období) opět chodila na WAP... Byly to 3 dny, během kterých jsem přenesla 200kB, které mi O2 ale zase zaúčtovalo i v té nové faktuře, která přišla 18.1...

Kapišto? :mrgreen:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lachty 20. 1. 2008 13:43

Zalezi jak si tu tepelnou vodivost intenzivne hledala, klidne ti to tech 200kb mohlo vzit. Jinak pro hledani na internetu pouzivej profil O2 internet, kde stoji 1kb 0,06 Kc a ne 0,7 Kc jak O2 wap...
LG W2252TQ, Asus M2A-VM, AMD 4000 X2 2,1GHz@2,5GHz, 320 HDD, Sapphire ATI HD2600XT 256MB GDDR3, 2GB RAM 667@716 MHz, zdroj Fortron 400W
SE P990i 4GB
Lachty
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků