sony erecssin K700i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 08:43

zdravím jsem tu prvně potřebuji radu na tento mobil proč mě nejde video a jdeto do složky : Jiné ??
alban
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 8. 2005 08:47

A v jakym to video máš formátu?
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 09:18

no mam to 3gp ale vše jiné jde nemáš něco na tento mobil ?to jsi ty na tom obrázku?jak tam dostanu taky fotku?porad sem tu novej a nevim co a jak se dělá porad a děkuji skype nemáš na psaní?
code (handshake):)
alban
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepcadvorak 24. 8. 2005 09:22

Tak buď můžeš fotky poslat z telefonu nebo do telefonu přes BT, nebo kabel. Infraport moc nedoporučuji. Pokud si koupíš do PC vysílač BT od MSI, tak ten stojí asi 700kč. Já to používám, a jde to dobře. Hlevně se dá přes K700i ovládat PC, a to vcelku obstojně.
pepík je King
pepcadvorak
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 8. 2005 09:49

Ne,na ten fotce je jenom nějaká pěkná holka :) ...dej si nahoře na liště -Nastavení-a tam si přihraj obrázek... :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 24. 8. 2005 09:49

Jj,to ovladani pc pres telefon prostrednictvim bluetooth je fakt mazec.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 8. 2005 09:52

Jo to je,zkuste takhle hrát hry :D
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 10:12

Zelik díky už sem si to nastavil co sem chtěl to neni ale aspon něco pěkného.Má tu někdo nějaké věcičky na mobil K 700i jako jsou videa a tak.Mám staženo něco ale neni tam to chci to Caalonme od Eric Prydze dík
code (handshake):)
alban
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 10:54

ještě jedna otázka jakej program používate na převod videa do té koncovky 3.gp???? Je to v češtině ? A má to někdo kde se to dá stahnout poradte nemam stim moc zkušenosti mám ho teprve týden děkuji
code (handshake):)
alban
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 24. 8. 2005 13:00

http://k700i.site.cz/menu.php?menu=programy

Tady máš programy, je tam mezi nima aji na to, co chces...
icikus
Junior

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 16:16

pokud máte někdo tip na super hru napište. A jaké máte zkušenosti z k 700i a jak baterie a výdrž baterie, kolik vám vydrží?Další otázka která by mě zajímala a to Email na mobil ,měl sem T630 a tam to šlo co tady jde to aby to ukazovalo příchzí email ?A další ve složce zprávy je složka email to se jako dá psát na Email?nebo jak a kčemu to tam je a kolik to stojí jestli to odesíla email díky čau Alban.
code (handshake):)
alban
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 8. 2005 16:18

Baterie vydrží jak kdy-3dny,2dny někdy jenom den,podle toho jak ho používáš...e-mail nepoužívam ale prej funguje dobře :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod alban 25. 8. 2005 09:45

Prosím dá mě někdo to video ???jen to Caalonme
code (handshake):)
alban
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maccoII 25. 8. 2005 10:39

Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevi jak se da vypnout zvuk fotaku pri foceni?(pri vypnuti zvuku telefonu to stejne cvakne...)
maccoII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod icikus 25. 8. 2005 10:45

maccoII:to se resi vsude, staci se koknout...u nekterych firmawaru to vypnout nejde, jenom kdyz volas, tak to zvuk neudela...zavolej na bezplatnou linku(treba operatorovu) a minimalizuj a fot...!!!:))
icikus
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků