MMS na HTC TyTNu

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Luba 3. 1. 2008 19:19

Zdravíčko :wink: Chtěl bych se zeptat - nemám v poště vůbec složku MMS, čili mi nejde posílat ani příjímat MMSky a to je dost na draka :x Nevíte někdo jak to tam dopsat, nebo jak to spravit? Zkoušel jsem už i konfigurační CABy na celé nastavení pro operátora a to nepomohlo, prosím HELP!!! :oops: :oops:
Jinak mám O2.
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 1. 2008 15:02

Zrejme mas nejakou neoficialni rom,jestli ti chybi manazer MMS.Vsechny oficialni rom jej obsahuji,nebo jsi delal s telefonem nejake psi kusy at uz softwarove ci v registrech.Stahni si posledni verzi ArcSoft MMS composer 4.2.8.1,je to neplaceny oficialni program
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 6. 1. 2008 18:05

No jelikož jsem to koupil u Sunnysoftu, tak by to mělo bejt všechno oficiální. Nic sem s tím právě nedělal, tak je to zajímací no :cry: Zkusím sosnout ten prográmek a uvidíe :) Zatím moc díky a určitě napíšu, jak to dopadlo :) Moc díky :tleskani
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 6. 1. 2008 20:26

No tak sem to nainstalloval, ale mám takovej problém, že se mi nikde neukázala žádná ikonka, ani ve start ani v programs a ani v settings. Ale nainstallovaný to je, protože když dám znovu instalovat, tak mi to píše, že už to tam je :x :x :( :( Je to fakt na H...O :oboze PLS HELP :cry:
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kylian 6. 1. 2008 20:55

A co ve zprávách? Tam to není?
A jakou tam máš ROMku?
Kylian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 6. 1. 2008 21:17

No právě, že to nemůžu najít absolutně nikde :cry:
Rom version:1.18.255.3
ROM date:07/22/06
Jde přeinstalovat doma ROM? A kde sehnat novější? A to asi přijdu o všechna data, že :shock:
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kylian 6. 1. 2008 23:35

No já bych tam skusil nalejt ofiko WM6. Stáhnout se dá přímo ze stránek HTC. Teda beru v úvahu že máš HTC TyTn a ne nějakou mutaci od operátora. Nevím co je přesně zač ta ROM co tam máš, ale dle data je minimálně pěkně stará.
Kylian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 7. 1. 2008 14:31

Jo jo, mám TyTNa. Zkusím tedy sosnout a nahrát novější WM6. Zatím moc děkuju za odpovědi a za rady :wink: Určitě dám vědít, jak to dopadlo :)
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 1. 2008 21:33

Musis na techto strankach http://member.htc.com/member/Login.aspx udelat registraci a po te i zaregistrovat sveho Tytna zadanim S/N(nikoliv EMEI) tveho Tytna a po te ti bude v sekci update nabidnuta oficialni rom WM6.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 8. 1. 2008 19:20

Tak už jsem měl konečně čas se do toho pustit. Super mi všechno funguje, moc díky pánové. Jen teď mám jinej problém, nekomunikuje mi ActiSync, mám verzi 4.5. Když sem připojil fóna poprví, tak to v pohodě valilo a teď už se nepřipojí, vždy napíše připojuji a pak to napíše, že se nelze připojit. Takže zase z problému do problému :cry:
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků