Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dawy 4. 1. 2008 20:07

pre sandru : preco ?

takze aky product key mam pouzit?
0537625 bude dobri ?

//Radek E.: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
dawy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 4. 1. 2008 20:19

dawy píše:pre sandru : preco ?

Myslím to tak, pokud přehrajete na nebrandovanou (volnou) verzi FW a potom zase na brandovanou, to bych nedělala, nesmysl.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redmond 4. 1. 2008 20:25

Sandra, vsak robit to nemusi, len sa pytal ci sa to da a odpovedal som mu ze da sa to.
Mna ked sa niekto spyta ci sa da drbnut z 12 poschodia, tak mu poviem ze ano je to mozne, ale neznamena to automaticky ze je to nejaky skokan.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 4. 1. 2008 20:28

redmond: Jasně nemyslela jsem nic proti Tobě. Spíš uživateli, který se ptal, tak jsem mu osobně doporučila nedělat to :D . Samozřejmě se to dá.

Doufám, že si rozumíme? :D :wink: Nerada bych, aby došlo ke zbytečnému nedorozumění.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redmond 4. 1. 2008 20:32

to: dawy
dufam ze sa ti to padari, potom daj vediet vysledok.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gazdiq 4. 1. 2008 23:12

nepracuje ten vstavany editor obrazkov nejak divne? ked v nom orezem obrazok, vysledny ulozeny je potom v tej velkosti ako bol pri uprave na displeji... hoci by mal byt rezany z povodnej velkosti nie zobrazovanej.. vie niekto co s tym?
gazdiq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kaspara 5. 1. 2008 11:55

Par dotazu:
1. Lze ze seznamu vypnout zobrazovani skupin? Aby se nepletli mezi kontakty? Nemyslim tim, aby se pred nazev dala tecka a tim padem se radily skupiny nakonec, chci, aby tam vubec nebyly. Existuje nejaky zpusob?

2. Jde pod pravou vyberovou klavesu vlozit primo nejake java aplikace? Nebo pouze to, co je v seznamu na vyber?

3. Je mozne vypnout napis s nazvem operatora, ktery se zobrazuje v levem hornim rohu? Vim, ze na nekterych mobilech to slo, ale tady jsem to nikde nenasel:(

4. Proc kdyz jdu na wap, tak mi to uctuje 0.48kc a to same pri spusteni aplikace Mobilni Banka od KB, pritom nastaveni mam takove ?
Dik za odpoved
NB:Dell Studio XPS 16,Win7 Home Premium
PC:Intel Pentium D 930;Asus P5WD2 PREMIUM;DIMM DDR2 2048MB 800MHz 2x;VGA HD 4850 512MB;1.5TB+500GB SATAII;DVD±RW/RAM DL8 LightScribe;Chieftec MidT 400W;PHILIPS19";Logitech MX620;Umax OFFICE;Win7 Ultimate
kaspara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 5. 1. 2008 13:04

2) Ano, jde to. Pokud není aplikace zobrazena v nabídce zkratek je nutné ji alespoň jednou na telefonu spustit.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 1. 2008 13:10

Kaspara: ja to mam na 6288 takto. Mozno to pomoze. Je to podobne.
1) skupiny zostanu aj ked je zvolena pamat sim(ale budu sa zobrazovat z pamati tel.a bude ich treba aj v tej pamati nadstavit)
2) ?
3)mozno pojde skusit stiahnut mazacie logo. Bud ho najdi cez google alebo od svojho operatora.(bude sa dat aj v menu vypnut a tym vratit na terajsiu podobu)
4)?
Gazdiq: to orezanie snimok ako to myslis povodna a zobrazena velkost. Ked ja dam nadstavit rozmery portretu a pohnem jojstikom tak mi zmizn kusok snimky ale tym vyberovym ramcekom sa da ist aj do toho zmiznuteho kusku a na vyslednej to bude.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gazdiq 5. 1. 2008 13:32

ok tak priklad

mam obrazok velkosti 300x 300.... neviem ake rozlisenie ma displej ale povedzme ze mensie tak 200x100(... preto napr pri nastaveni ho na wallpaper alebo saver ho nezobrazuje cely... tak ho chcem orezat... otvorim obrazok a vyrezem z neho cast.. na dipleji bude mat 100x50 ale v reali by mal mat 250x150 lenze ked ho ulozim tak ho ulozi vo velkosti 100x50(to je displejovej nie realnej).. tym padom mam vysledny vyrez ktory je mensi ako displej a pri nastaveni ako wallpaper alebo screen saver ho sice zobrazi cely ale kedze je mensi ako displej tak ho neukaze...ehm.. full screen... uz rozumies? :oboze
gazdiq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kaspara 5. 1. 2008 13:47

Snekac: Jo, dik, uz to mam
Kniter:
1. Takze pokud jsem to spravne pochopil, tak s tim nic neudelam
2. Snekac to vyresil :hm
3. Proste mi vadi napis Vodafone CZ, chtel bych ho odstranit, zavazi tapete. Pry se to da vyresit zaslanim prazdneho loga (docetl jsem se tady na foru). Lze si nechat poslat pry prazdne logo tady, ale preci to musi jit zaridit nejak zadarmo 8)
4. Proc mi neni uctovano 0.06kc/kb a je mi uctovano 0.48kc/kb? Mel jsem Samsung a tam at jsem sel kamkoliv, tak jsem vzdy platil 0.06kc...
NB:Dell Studio XPS 16,Win7 Home Premium
PC:Intel Pentium D 930;Asus P5WD2 PREMIUM;DIMM DDR2 2048MB 800MHz 2x;VGA HD 4850 512MB;1.5TB+500GB SATAII;DVD±RW/RAM DL8 LightScribe;Chieftec MidT 400W;PHILIPS19";Logitech MX620;Umax OFFICE;Win7 Ultimate
kaspara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 1. 2008 14:51

Gazdiq. Uz rozumiem. A v tom editore sa to da zobrazit cele(samozrejme s posuvom do stran) skus ak ide posunut v editore aby sa posunul obrazok az na kraj ak je vacsi a ulozit vyrez z celeho obrazka. Ja ten editor nepouzivam lebo sa mi to nepaci. Pouzi vo wimdowse malovani roztiahnut obrazok na rozmer 240sirka x 320vyska nokia 6300 (ak nebude mat povodny obrazok taky isty pomer stran tak bude obrazok skresleny. Alebo tam pouzi vyrez. Ak je fotka 5Mpxl tak daj napr vyrez na ten isty pomer stran a potom ho roztiahni na niekolko(menej ako 100% pixelov) a na displeji bude skoro cela nedeformovana fotka.
Kaspara: rozne ceny uctuju rozne miesta pristupu. Na niektorych tel sa nedali vypnut proxy , nedal sa nadstavit taky port ako treba. napr.opera vyzaduje len urcite druhy apn. A niektore mozu davat operatory aj "zadarmo" v ramci akcioveho balika. Napr ja mam email az 1GB. skusit ine nadstavenia. Alebo skusit vymenit na skusku ten dalsi telefon. A porovnat presne vsetky nadstavenia.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dawy 6. 1. 2008 01:21

Caves skusil som preinstalovat software aby som sa zbavil aktivneho p. rezimu od orange a dostal do fonu original.
Zmenil som product code v Nemesis Service Suite z 0553248 na 0537626 a vsetko ok.
Preinstaloval som software a po zapnuti telefonu tam bol zase a.p.rezim od orange.


edit: skusal so aj ine product code 0537625 a znova to nezmilo je tam orange APR s tymto kodom to bolo bez CZ a SK

ako sa dopracujem k originalnemu APR ???? :cry: :cry: :cry:
dawy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 6. 1. 2008 10:04

kaspara píše:4. Proc mi neni uctovano 0.06kc/kb a je mi uctovano 0.48kc/kb? Mel jsem Samsung a tam at jsem sel kamkoliv, tak jsem vzdy platil 0.06kc...

N6300 rozlišuje profily pro wap (vestavěný prohlížeč) a pro Java aplikace. Nastavení pro wap najdeš zde: Menu > Web > Nastavení > Nastav. konfigurace; zde je obvyklé mít aktivní účet pro wap (apn wap) pro přístup na portály operátorů (o2 Active, t-zones, Live). Druhé nastavení, které využívají Java aplikace najdeš zde: Menu > Nastavení > Konfig. přenosů; Zde nastavíš jako standardní to co chceš a ještě zkontroluj zda máš správně Preferovaný přístupový bod. Tady se většinou volí nastavení APN internet, což je ta levnější sazba.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K0shiK 6. 1. 2008 13:24

Zdravim, omlouvam se jestli už tu o tom byla řeč, hledal jsem, ale 217stránek diskuze je nad moje síly. :D K věci... chtěl bych se zeptat jestli si na N6300 přečtu ebook je jedno v jakym formátu, popřípedě přes jakou aplikaci ? Díky

A ještě dotázek. Chystam se koupit si tenhle stroj s paušálem od O2-CZ a vidim jaký tu řešíte problémy se sprzněnym firmwarem... :roll: provádí O2 na telefonech podobný zvrhlosti ?
K0shiK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků