LG Shine vs. Sony Ericssony

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod El_Diabl0 17. 5. 2008 16:46

Zdravim...

vezmu to strucne - rozpocet cca do 5000,-
nepotrebuju symbian apod, nemam cas si hrat s aplikacema atd.
nepotrebuju hudebni telefon, mam mp3 prehravac
na fotaku AZ TAK nesejde, telefon nikdy fotit dobre nebude, co si budeme povidat,to je dano konstrukci, digitalni fotaky taky neumi posilat smsky zejo.. ale sem tam bych neco snad blejskl, nicmene to neni smerodatne( kvalita fotaku)
mobilni internet je pro me taky pase, nemam to najety,ale tusim,ze to bude porad dost drahe, bez pausalu s neomezenyma datama, a internet mam doma,nepotrebuju ho nijak extra v mobilu (ale dys, tak EDGE, nejsem z prahy)
z nokii me nic nezaujalo (a mam vuci nim vrozenou averzi - proto,prosim,mi je nenutte,nema to smysl)

od LG me velice zaujal Shine - ale nevim, esli plusy ( konstrukce, design,display) vyvazi minusy ( na slunci neni uplne OK, nejde menit vyzvaneni pro vsechny najednou,ten scroll je pry dost lame...tak nevim) Na cybexu ho maji za 3500, coz je paradni cena, dle meho nazoru..

pokud ne LG SHINE, vybral bych asi nejaky SE, mel sem kdysi T61O a byl sem spokojeny, SE je pro me ok firma.. ale mobilu v dane cenove hranici maji celkem dost, a nevim co bych vybral, pokud by tedy mel vyhrat SE
SE K800i
SE K770i
SE K790i
810i je jiz dost draha...


jsem zmateny, tolik dobrych a cenove peknych telefonu... poradite?
dekuji uctive :love: :-*
El_Diabl0
Junior

Odeslat příspěvekod El_Diabl0 18. 5. 2008 19:09

je ochotny mi nekdo poradit, nebo mam zacit hledat radu jinde ? :(
El_Diabl0
Junior

Odeslat příspěvekod U-Turn 18. 5. 2008 19:25

mno.. být tebou ouvažuji o SE K660i..
má zajimavě řešený design, skvělou datovou podporu, displej lze otočit o 90 stupňů, kvalitní foťák... a spousta dalších věcí.. a dá se sehnat za něco mírně přes 5 000,-

Kód: Vybrat vše
http://sony-ericsson.novymobil.cz/mobilni-telefony/Sony-Ericsson-K660i-Wine-Black

Kód: Vybrat vše
http://mobily.x-store.cz/sony-ericsson-k660i-wine-on-black/detail.aspx
U-Turn
Junior

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 18. 5. 2008 19:33

No mas velice zajimavy vyber. Shine a fotomobily. Docela velkej rozdil. Shine je sice peknej papirove fce by taky dostacovali, ale preji jenom ten valecek neni nejlepsi volbou, K790/800i bych vynechala uz je to precijenom starsi mobil a joistick se muze snadno zanest. I krytka od fotaku je takova snadno se posunujici.. Takze ti radim urcite vem k770i.
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zipo7 18. 5. 2008 20:16

nejde ti o mp3, fotak, extra funkcie...
takze by malo ist aspon o styl - a tu jednoznacne vedie LG SHINE.
neviem, ako je na tom ten valcek a ako je to s ovladanim - ale vyzera super.
dizajnovo su tie SE tuctove. SHINE je prva liga(v spolocnosti s nim urcite zabodujes, co sa o ostatnych povedat neda).
pred nejakym casom som ho moc chcel. takze davam hlas SHINE-u ;-)
zipo7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel14 18. 5. 2008 20:42

ten valecek no...je takovej divnej a hlavne pomalej
pavel14
Junior

Odeslat příspěvekod Kiwi 18. 5. 2008 20:44

priklanam sa k zipovi, kedze v poziadavkach nemas narok na funkcie tak urcite LG, je to velmi pekny telefon
Kiwi
Junior

Odeslat příspěvekod El_Diabl0 19. 5. 2008 07:01

kde ho sezenu za fajn cenu ? cybex 4000,- ?
El_Diabl0
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 19. 5. 2008 08:43

Zdravím,
hele já vystřídal desítky telefonů, pořád jsem nemohl přijít na něco co by mě zaujalo. Telefon mi vydržel max 2měsíce. Teprve když jsem si před rokem koupil Shine(9500,-) jsem zjistil i přes to jak LG nesnáším jak moc mi ten telefon sedí. Je krásnej, je pohodlnej, funguje zatím v pořádku a má rozhodně svoje chyby. To vyzvánění.... nakopat jim. Váleček...v životě jsem nenašel telfon kterej by šel ovládat tak krásně číselnýma zkratkama takže váleček používám jen málo ale když ho budeš používat stačí 2dny aby jsi přišel na všechny jeho vychytávky a budeš rozhodně spokojenej.
Co se týče těch funkcí: tak kdyby náhodou něco kleklo. MP3- byl jsem jeden z prvních uživatelů a když jsem chtěl nahrát písničky na kartu tak mi řekli že to nejde aby se to přehrávalo v "MP3 playeru" po čase jsem zjistil že stačí to dát do jedný speciální složky a tam fungujou ale jedině tam. Další věc ohledně MP3 je zajímavá zkus ji tam nakopírovat a pak dát přesměrovat a v tu chvíli se ti bude už navždy sekat(dokud ji tam nenahraješ znovu). To jsou 2vady, ale používám Shina jako MP3ku docela dost a rád protože to ovládaní který k ní je s výstupem 3,5mm je skvělý. Oproti Nokiim(ty mám nejraději) se dá nastavovat hlasitost i na dost nízkou a i na dost hlasitou a v hodně stupních(20). Foťák...většinou dost záleží na nastavení světlosti a aktuální klepavosti rukou jinak se z toho dají vyloudit poměrně dobrý momentky(nejsem nadšenec abych něco vyfotil a pak ležel půl hodiny nad úpravama fotek jak polovina bláznů v galerii).
SE přímo nesnáším kvůli jejich poruchovosti, kvůli tomu jak je lidi pořád převyšujou nad nokii, a kvůli tomu jak moc mají stejnejch modelů akorát s jiným krytem. Takže moje rada zní ber LG je krásný a funkčně tě rozhodně nezklame!

PS: kdyby byl dotaz, ptej se
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El_Diabl0 19. 5. 2008 09:20

OK jeste se zeptam.. jde nastavit jako ton pro SMS napr mp3 , nebo proste neco cokoliv co neni od vyrobce ?

jinak bych ho asi bral, porad je levnejsi nez ty doporuceny SE, ktery sou bezpochyby velice dobry, ale ja moc nefotim, takze....



jeste se zeptam, jak to jde cist na slunicku ?
ruce sou nam matlavy asi hodne ze ?

vzal bych asi ten TITAN ( cerna )
El_Diabl0
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 20. 5. 2008 10:04

No začnu od konce. Já mám ten stříbrnej ten černej byl až dlouho po tom co jsem si ho koupil. Černou barvu nemám na telefonech rád, zaniknou v ní detaily a navíc stříbrná čistě kovová barva...ta podle mě nemá chybu. :tleskani
Ruce, no jak se to vezme. A to doslova! Matlavej je displej takže pokud budeš "ošahávat" jen zbytek telefonu tak to docela jde a ve většině částí žádný otisky neuvidíš.
Na sluníčku je to tak 50/50 když máš podsvícení naplno. Prostě Nokie to není, nechápu jak to umí dělat tak dobře ale tady si myslím že je to trochu tím zrcátkem.
SE jsou z mých zkušeností: T230,T68i, P900, P990, K800i strašně nudný. Za deset minut fakt nemáš co dělat. Neříkám že tady ne ale tenhle telefon je alespoň pěknej.A hlavně u všech SE jsem měl nějaký problém s funkčností.
SMS tón je to za co bych ten telefon rozšlapal! Takže rozumíš. Jsou tam 4tóny.

Přeci jen na tom telefonu asi něco bude když se jich ve světě prodalo tolik! A to v Canadě jsem ho viděl v listopadu že ho tam začali teprve prodávat.
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El_Diabl0 20. 5. 2008 13:41

no ja zejtra maturuju tak dys to dobre dopadne, tak si koupim za odmenu jakej budou mit
vemu to asi z amaxu ( firma v tabore maj shop) je tam za 4000 ,- coz je super cena a mam s nima jaks taks zkusenosti..
skladem maj jen stribrnej tak vemu klidne ten, libi se mi taky..

dik za rady prateleeee
El_Diabl0
Junior

Odeslat příspěvekod zipo7 21. 5. 2008 12:42

dufam, ze si zmaturoval ;-)

a strieborny ma asi jednu vyhodu - stalost farby.
myslim, ze ta cierna je len nejaka povrchova uprava(farba povodnych plechov je strieborna), ktora casom moze ist dole - a nemusi to dobre vyzerat. (sa mi aj zda, ze niekto sa uz na to stazoval u ruzovej varianty)

tak nech ti sluzi :)
zipo7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El_Diabl0 22. 5. 2008 08:56

Tak z telefonu jsem nadseny, je opravdu luxusni ;)
at ten scroll srac se da celkem pouzivat, je to perfekt :love:
El_Diabl0
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 22. 5. 2008 10:12

Tak gratuluju a prosím tě vlož nějakou fotečku z tvého miláčka do galerije ať kouknem jak fotí děkuji :-D
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků