Vánoční a silvestrovské výpadky operátorů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zajDee 24. 12. 2007 12:00

Zdravíčko všem,

máme tu opět "svátky klidu" a s nimi i přetížení mobilních sítí. Toto vlákno by mělo sloužit pro shrnutí výpadků - hlavně pro ty z nás, co jsou překvapeni, že jim o Vánocích nejde odeslat SMSka, uskutečnit hovor, ...

Já začnu tím, že přidám první problémy - Vodafone má už od rána přetížené SMS centrum, SMSky odesílané z mobilu je prakticky nemožné protlačit tak, aby se tvářily jako odeslané, ale přitom adresátovi povětšinou dojdou.

Pak tu máme už existující téma "Vodafone SMS brána", kde čtenáři hlásí zpomalené odesílání SMSek - http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=45900

Zaznamenali jste podobný problém? Podělte se s ostatními - ať víme, co všechno našim operátorům nefunguje a nehledáme chybu u sebe :-)
-= Nic není tím, čím se zdá být =-

Jsem mobilní maniak :-)
zajDee
Junior

Odeslat příspěvekod Burina 24. 12. 2007 12:07

V sobotu 22.12 ráno 8.00 hod zaplacena přes internet faktura. Do teď 24.12 12.00 není platba stále potvrzena - ani přes SMS, a na stránkách mi to stále ukazuje STAV k 22.12 13.00 hodině.
Dříve bylo vše okamžitě.
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod goob 24. 12. 2007 12:11

Burina: No, pokud jsi platbu platila jako klasický převod a to ještě v sobotu, tak bude zaúčtována až ve čtvrtek po svátcích ;-)

Pokud se jedná o Vodafone, měla jsi fakturu zaplatit raději přes bankomat, tam je platba téměř on-line.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajDee 24. 12. 2007 12:14

Burina: 22. byla sobota, jsi si jist, že se k nim peníze převádí i o víkendu/svátcích? Pokud ne, pak jim dojdou nejdřív 27. 12. :-)
Jinak k Chytrému přehledu, u mě se zastavil na 22.12.2007 20:58. Možná na Vánoce přepočet vypli, aby odlehčili svým (už tak zatíženým) systémům :-)
-= Nic není tím, čím se zdá být =-

Jsem mobilní maniak :-)
zajDee
Junior

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 24. 12. 2007 12:14

Vodafone: Opava a okolí, SMSky chodí asi s 15 minutovým zpožděním, SMS brána rovněž "reaguje" opožděně...

Vypadá to, že se chlapci u Vodafonu nepoučili z minulých Vánoc. :?
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mattony85 24. 12. 2007 12:20

v Děčíne nejdou sms vůbec :cry:
Vodafone CZ - Neomezený tarif
LG KM 900 - ARENA
Mattony85
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Archer_cz 24. 12. 2007 12:20

V Praze mi nejdou odeslat sms, telefon napíše, že zprávu se nepodařilo odeslat, přitom většinou dorazí, ale pokud je sms rozdělena do více částí, většinou přijde jen ta první :( No, tak hezké svátky bez mobilu :wink:
Archer_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mattony85 24. 12. 2007 12:22

No aspoň ti ty sms dojdou, ale mě ani to...jinak jsem zkoušel i hromadné sms a ty taky nic :( takže super aspoň že jde ještě volat :D
ale já loni tyhle problémy neměl :(
Vodafone CZ - Neomezený tarif
LG KM 900 - ARENA
Mattony85
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 24. 12. 2007 12:23

Přátelé, pište o kterého operátora se jedná. I když zde je zjevné, že jediný s problémy je zatím VF.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mafa 24. 12. 2007 12:25

Chtel jsem par kamosum odeslat smsku. Ani jedna se mi neodeslala a ani jako skupinovy se mi tez neodeslaly. Ukazalo mi to odeslani sms se nezdarilo. Zprava byla ulozena do seznamu neodeslanych zprav. A jeste mi za to odecetl Vodafone kredit. Kdyz se ta sms vubec neodesle a kamosum vubec nedojde. Tak jak mi muze operator odecist kredit. ( Lokalita Olomouc )
Naposledy upravil Mafa dne 24. 12. 2007 12:33, celkově upraveno 2
Mafa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajDee 24. 12. 2007 12:31

Mafa píše:A jeste mi za to odecetl Vodafone kredit.

Jak jsem psal v prvním příspěvku. SMSky většinou dojdou, jen v telefonu ti zůstanou jako "neodeslané"...
-= Nic není tím, čím se zdá být =-

Jsem mobilní maniak :-)
zajDee
Junior

Odeslat příspěvekod scorpi 24. 12. 2007 12:31

Olomouc: Vodafone nefunguje vůbec, ráno mi ještě přišla jedna smska asi 12x, jak se odesílatel pokoušel přeprát hlášku " sms nejde odeslat" :oboze , tak na VF kálím a posílám přes Eurotelsms.Ten jede bez problému.
Na každó sviňu se vaři voda :-)
scorpi
Junior

Odeslat příspěvekod kudrlinka 24. 12. 2007 12:42

Kromeriz taky nejdou sms maji uz 3h zpozdeni (dle operatora VF se jim neco pokazilo a usilovne pracuji na oprave)
kudrlinka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 24. 12. 2007 12:45

T-Mobile naprostá pohoda. SMS běží, tak jak mají.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Mattony85 24. 12. 2007 12:46

u mě v Děčíně už Vodafone funguje jak má. Zdá se že problém byl vyřešen.
Vodafone CZ - Neomezený tarif
LG KM 900 - ARENA
Mattony85
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků