Nokia N82 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MarB 25. 4. 2008 06:26

Hledal jsem baterii s větší kapacitou, ale zatím je k sehnání pouze neoriginál s 1350mAh.

Obrázek

Oproti originální baterii z N82 je rozdíl v kapacitě minimální.
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 25. 4. 2008 07:52

jj, vydrz treba riesit
V mojom pripadne nova baterka za cca 800kc
Snad to uz bude stacit
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetaH 25. 4. 2008 08:25

Matho83: Nová baterka? O jaké kapacitě?
Ať se daří a ať to vyjde.
PetaH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 25. 4. 2008 08:37

Ved jak povodna, 1050
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetaH 25. 4. 2008 09:37

Matho83: Tak ono jde o to, že bych chtěl výdrž zvýšit a ne mít stejnou jako když jsem jej kupoval.

MarB: Těch 1350mAh vypadá zajímavě. Hodíš odkaz?
Ať se daří a ať to vyjde.
PetaH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elvisblade 25. 4. 2008 18:38

Pratele, porad ji (N82 Black) jeste nemam. Nejraci bych ty dodavatele nakopal do zadku. Vesmes vsude najdete dostupnost "obvykle do 2 dni" cekam na ni, posledne mi rikali ze bude vcera a dneska kdyz jsem tam volal tak rikali "aha, tak teda asi 30teho" - a ja nespim nejim jen mam cerne mzitky pred ocima. Serou me! :-) to same cybex, aaamobil....btw kdo si ji chce koupit, puvodne jsem si ji chtel (jak jsem i psal) koupit v esomobilu, ale kdyz jsem jim psal maila jestli je to sedivka nebo ne, verejne mi rekli ze mivaji i sedivky i originaly cz, na to jak je to s cenou to znelo dost divne....nejaky doplatek sem tam....raci jsem je pustil k vode. No snad ho budu brzy mit....zatim a n82 zdar!
N82 Black (made in finland)
elvisblade
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hummer 25. 4. 2008 19:01

Zdravím, mám jeden problém, jelikož jsem měl hodně fotomobilů, nechce se mi věřit, že moje N82 dělá tak špatné fotky, viz odkaz, prostě mi to je divný, myslíte že mi poradí v Nokii v Brně? Když tam nechám režim ostrosti normální, tak je fotka mázlá, když tam nastavím ostrost tvrdá, tak je zase až moc přeostřeá, dal jsem sem dva odkazy, jeden je na foto s ostrostí normální a druhá s ostrostí tvrdá, prosím poradtě.
http://www.uloz.cz/show/file/60420-25042008202.jpg
http://www.uloz.cz/show/file/60421-25042008203.jpg
Nokia N82 2GB MicroSD operátor O2
Nokia 7250i
Hummer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 4. 2008 19:09

Ostrost tvrdá to je až fakt moc. Ta první fotka mi nepřišla zas tak hrozná.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hummer 25. 4. 2008 19:20

Stejně se mi ty fotky moc nelíbí, oproti těm co jsou v galerii jsou ty moje , aspoň myslím hrozný, a to mám si myslím pevnou ruku.
Nokia N82 2GB MicroSD operátor O2
Nokia 7250i
Hummer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Levapw 25. 4. 2008 19:37

Já si také myslí, že ta první je dobrá. Záleží na osvětlení a mnoha jiných okolnostech.Můj foti takhle: http://www.uloz.cz/show/file/60428-22.04.08_Hummer.jpg
Nokia N82, telefon dominující 5Mpix fotoaparátem, právem získal ocenění za nejlepší fotoaparát mezi mobilními telefony. Pro společnost Nokia to zdaleka není první úspěch v této kategorii. v loňském roce si cenu odnesla Nokia N95, rok před tím zase N80.
Lumia 620 + paměťová karta 16GB.Nokia
Bydliště:49°50'22.74"N, 18°16'57.849"E
Levapw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 26. 4. 2008 13:04

Ta první fotka je v pohodě, k té druhé fotce, toto mi N95 dělala v první verzi FW. Ale lépe by to bylo vidět někde venku za velmi dobrého osvětlení, tady se to ztrácí. Jinak ve fotogalerii mobilů fotky z 82 nic moc, dají z ní vycucnout mnohem lepší fotky.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod beefeater 27. 4. 2008 11:07

Muzu se zeptat jestli ma nekdo obdobny problem?
Po necelem tydnu uzivani N82 zacal silene vrzat dolni kryt klavesnice, zejmena o okrajich, kdy se kryt prohme az o miimetr,docela mi to vadi,pac ten zvuk je dost neprijemnej. Mystlite,ze toje na zaruku?
Trosku bych se bal sverit ten phone servisu, protoze znamy mel nejaky problem s telefonem, a pri rozebirani mu udelali pekne ryhy na tom krytu jak ho pacili (Cellnet), pritom on jde tak lehce sundat :roll:

Diky
beefeater
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolda55 27. 4. 2008 21:51

Dnes sem foun testoval ve wifi siti..Youtube sel skvele ale nepodarilo se mi rozehrat zive vysilani danceradia (a vlaste jakehokoliv radia)..To si musim neco stahnout a nebo to proste nepujde ?
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod MarB 27. 4. 2008 22:53

Hummer píše:když tam nastavím ostrost tvrdá, tak je zase až moc přeostřeá, dal jsem sem dva odkazy, jeden je na foto s ostrostí normální a druhá s ostrostí tvrdá, prosím poradtě.

Zkus fotit na nastavení Krajina. Moje N93i na automat zaostřovala stejne. Pokud jsem nastavil foto na "krajina" (zaostřeno na nekonečno) tak to bylo OK.
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 29. 4. 2008 12:57

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků