Existuje aplikace na přetáčeni videa 3gp v mobilu?

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stormbreak 15. 11. 2007 22:08

videoplayer.jar sem rozchodil n nokii 6234 stačí jenom nastavit přístup a pak se proklikat a ste tam
stormbreak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Palomaja 16. 11. 2007 09:26

Palomaja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lokii 4. 1. 2008 21:22

Já ho taky rozchodil na nokii 6234 musíte dátpřístup k aplikaci -datový přístup - přidat a upravit data - zeptat se vždy pak spustě program, zvolte místo kde máte video...Bude se to pořád ptá na nákíé blbosti ale přežít se to dá...

S píš mě zaráží, že když petočím trochu video přetočí se mi jenom zvuk a obraz zůstane seklej
Lokii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mag15 15. 2. 2008 11:54

urcite to tady uz nekdo napsal ale video v pohode prehraje ten KD player :)
mag15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orvi 4. 3. 2008 19:56

Ja pouzivam java aplikaciu videomaniac.jar na SE K810i a funguje bezproblemov . Vidite ciaru videa aj minuty a sekundy pri posuvani dopredu alebo dozadu .

tot nejaky link co som splasil narychlo , http://rapidlibrary.com/index.php?q=videomaniac+jar
orvi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sp@c3 4. 3. 2008 20:54

To mag15: KD Player nedokaze pretzocit. (dokaze, ale nikomu to nefunguje)
To Palomaja: MVideo - Nejde prehrat video. Preklikam sa zvolim > vypise chybu.
To stormbreak, orvi: Videomaniac - Prvy krat video otvori, no po restarte aplikacie uz nie. Tiez mi pri pretacani vypisalo par chyb. Nepaci sa mi ze sa obraz neroztiahne na celu obrazovku.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 4. 3. 2008 22:32

Video Player mam aj iny. Je to povodne pre siemensi ale nasiel som verziu aj pre JSR 75 (aj Nokia). Prehravac video roztiahne ale nedokaze ho dat na sirku. Tiez volba pretacania nefunguje.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K0shiK 19. 3. 2008 20:44

Zdravim, chtěl bych se zeptat.. mam N6300 a příšerně mi štvou ty popisky kláves při sledování videa.. opravdu neexistuje žádná aplikace která by přehrála 3gp/3g2/mp4... ?? Rozuměte nechci žádný zázraky jenom přehrát video ve fullscreenu, nic co by ten mobil neuměl, ale bez popisků.. kdo má S40 3rd ví o čem mluvim. :? Našel sem docela slibně vypadající "Nagesh-Player" ale nějak sem se s tim nenaučil pracovat. Pak "M:VIDEO" taky vypadá moc pěkně dokonce se tváří že umí fullscreen, ale při načtení videa ohlásí Chyba: java.lang.IllegalArgumentException: Unsupported mode a přehraje jenom zvuk :twisted: pak zde zmiňovaný VideoPlayer .. pokud se nemýlim neumí fullscreen stejně jako KD Player verze 5.x... vopravdu neexistuje něco použitelnýho ? :mrgreen:
K0shiK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 19. 3. 2008 21:50

Vsak vstavany sa da pretacat, dat na fullscreen.
Ja nepouzivam javove videjo plajeri lebo to ziadny nevie a asi ani nebude vediet.
Bolo vela pokusov.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K0shiK 19. 3. 2008 23:58

na fullscreen dát jde jenže s popiskama tlačítek přes půl displaye. :(
K0shiK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 20. 3. 2008 11:07

No tie tlacitka mne odobne moc nevadia.
No stale som sa nestretol so schopnym video playerom. Mal som ich tak asi 6-7.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K0shiK 20. 3. 2008 23:28

..no a to mě právě docela hodně. :) je to naprostá zbytečnost která ale maximálně znepříjemňuje člověku danou činnost, v tomhle lidi od Nokie moc nechápu, na oficiálním fóru je na tohle téma dost ohlasů a neříkejte mi že je nějak složitý udělat to tak aby se ty popisky zobrazovali třeba jenom pár vteřin... :cry:
BTW.. našel jsem další přehravač, vypadá nadějně bohužel DEMO verze umí přehrát jen mp3 :roll: jde o GlassPlayer ( http://roosterdesigns.cjb.net:8080/glas ... b=0&mode=0 ) Jestli s ním máte někdo zkušenosti tak se o ně prosím podělte. :)
K0shiK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 20. 3. 2008 23:49

Mam ho, ale len trial. Nevedel som ze full prehra aj video. A trial je v podstate zbytocny...
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K0shiK 21. 3. 2008 17:57

No právě.. ta demo verze je k ničemu, ale u plný slibujou tvorbu playlistů a hlavně přehrávání mnoha audio i video formátů, tak bych chtěl vědět jestli to stojí za to... :idea: :hm
K0shiK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barty.k 24. 4. 2008 15:16

čawec všichni...koupil sem si nokiu 6234 a sem s ní docela spokojen...jenom to přetáčení mi taky chybí...všechny zde zmiňované přehrávače jsou na nic,jestli už někdo našel lepší at prosím dá vědět...doufám že nokia na to vymyslí nějekej dobrej přehrávač nebo nákej šikula... ;-)
PS: někde udělali soudruzi inženýři z vývoje chybu... :D
barty.k
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků