Upomínka za služby O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod _brandon_ 10. 7. 2007 20:50

moc to řešíš :) jen se ti pokazí platební historie, ale nic s tím neudělají, týden po splatnosti ti nechávají klid, po tom týdnu ti pošlou smsku, že máš další týden, a až pak ti v nejhorším případě bloknou odchozí hovory, za jejichž odblokaci se platí něco kolem 50korun. Takže minimálně 14 dní "po" je v pohodě.

/Aleš.P: ta mu řekne, že je to v pohodě a ať to co nejdříve zaplatí, nic víc :))
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luigy 10. 7. 2007 21:37

Tak s T-mob. zkouseli jsme co vydrzi operator tak poslal slozenku tak sme to ignorovali za cca 1tyd poslali doporucene a zacali bombardovat smskama abych zaplatil jinak me omezi nejake sluzby takze 4dny myslim ze urco problem neni staci se domluvit s operatorem u O2 sem platil o 6dni pozdejc vysvetlil sem ze sem byl na dovolene a tudiz sem to nemohl zaplatit a ze se omlouvam operatorka byla mila rekla ano nic se nedeje staci kdyz to zaplatite zitra...
Nokia E51 Black Steel; Nokia 6310i Bronz 1600mAh Li-Pol battery
Luigy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 12. 7. 2007 07:25

Doporučuju nastavit inkaso a už se ti to nestane a ještě dostaneš nějaké jednotky zdarma :wink:
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 12. 7. 2007 12:43

Tak už je to zaplacené. Operátor mi řekl, že když se to zaplatí později tak se nic nestane. Díky za odpovědi :wink:
MichaelJackie.S
Junior

Odeslat příspěvekod NoeUO 8. 12. 2007 11:46

Chtel jsem se zeptat co se stane kdyz proste nezaplatim, ucet za pausal u O2. jedna se o castku 200,- Bude to nejak soudne vymahat nebo mi proste jen zablokuje sim? diky
Naposledy upravil Snekac dne 28. 3. 2010 18:42, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno
NoeUO
Junior

Odeslat příspěvekod sandra 8. 12. 2007 11:51

Nezaplatíte 200 Kč? Proč si pořizujete paušál, když to nezaplatíte? :roll:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod NoeUO 8. 12. 2007 11:53

jen me zajima jak bude O2 reagovat :)
NoeUO
Junior

Odeslat příspěvekod sandra 8. 12. 2007 11:54

Vyzkoušejte to a těšte se.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 12. 2007 12:01

Pokud nemáš na to, aby jsi zaplatil dvě kila, tak nevolej, prodej telefon a je :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 8. 12. 2007 12:31

Nejprve jen zablokuje služby a bude tě na placení upomínat a poté to samozřejmě bude vymáhat. Akorát potom už zaplatíš místo 200 o pár stovek víc. Ale za tu legraci to přece stojí. :)
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod le_fox 8. 12. 2007 12:53

záleží jak dlouho jsi zákazníkem, pokud krátce, tak do 10 dnů blokace odchozích hovorů, do dalších sedmi blokace čísla celkově, upomínka 1, upomínka 2, vymáhací agentura :) O všechno se stará systém, nastavené procesy, člověk to neovlivňuje, takže na částce nezáleží :)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 8. 12. 2007 13:08

Až to dojde k exekutorovi, už to nebude 200 Kč, ale přibližně 15 000 Kč. Poté bude následovat exekuce na stavebním spoření, penzijku, bankovním účtu, mzdě, pak případně na majetku.
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kowik 8. 12. 2007 13:11

prvně zablokování příchozích hovorů pak celého čísla ...ukončení smluvního vztahu z jejich strany se smluvní pokutou 5000,-. Později externí firma na vymáhání popřípadě exekuce...radši to zaplať a neblbni...
kowik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kocpel 8. 12. 2007 13:27

Souhlasím s XXTeens, na něco takového by jsem nečekal a raději zaplatil...
Nokia450 > Nokia5110 > Nokia3310 > Nokia6310i > Nokia6230i > NokiaN80 > NokiaE50 > NokiaN86 8MP> NokiaN8 > Apple iPhone 5S
kocpel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 8. 12. 2007 14:09

No a taky se pravdepodobne dostanes do Solusu takze pak muzes mit problemy kdekoliv jinde.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků